1

Temat: Jaguar flash cartridge

A ja czekam na coś takiego dla Jaguara!
To był by wyczyn na skalę olimpijską :P

2

Odp: Jaguar flash cartridge

AS, dla Ciebie zrobię coś takiego do Jaguara :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

3

Odp: Jaguar flash cartridge

To już idę na allegro i inne ebaye kupować jaga :P
A tak poważnie to każdy kto ma jaga marzy o czymś takim!!

I każdy Atarowiec sprawi sobie chętnie coś takiego!
Piszę się jako beta tester :)

4

Odp: Jaguar flash cartridge

Pomyślę o tym. W jaguarze jest o tyle problem, że konsola zapisuje np. wyniki i ustawienia w cart'cie. I trzeba to zaimplementować. Ale nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie cart będzie trochę bardziej skomplikowany.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: Jaguar flash cartridge

Piszę się na to z wielką chęcią. Tak do Lynxa jak i do Jaga.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Jaguar flash cartridge

Adam Klobukowski napisał/a:

Piszę się na to z wielką chęcią. Tak do Lynxa jak i do Jaga.

Trzeci, też się piszę na oba.

7

Odp: Jaguar flash cartridge

Ja poproszę wersję do Jagulara :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

8

Odp: Jaguar flash cartridge

ja na to i na to na pewno sie pisze :)

Duddie: mysle ze za granica bedzie chetnych kilkadziesiat osob ! to na 100%

Ostatnio edytowany przez piter (2011-11-16 07:34:11)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

9

Odp: Jaguar flash cartridge

Piter, zagrzewasz mnie do boju..... Kto ma w takim razie niepotrzebny kartridż, który posłużyłby mi do analizy?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

10

Odp: Jaguar flash cartridge

Jeszcze nie mam ani kartów ani jaga...
Ale popracuję nada tym :P

11

Odp: Jaguar flash cartridge

Duddie: moge poswieecic jednego carta :) nie mam podwojnych ale Cybermorpha moge Ci wyslac

moge tez Ci pomoc na Jaguarowych forum, logo zaprojektowac i stronke zrobic i oczywiscie testowac :)

i do tego moge wyprodukowac naklejki na carty - juz gotowe :)

podaj mi adres wysle carta

Ostatnio edytowany przez piter (2011-11-16 09:22:19)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

Odp: Jaguar flash cartridge

Też się piszę na to do Jaga.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

13

Odp: Jaguar flash cartridge

A jest gdzieś jakaś stronka z obrazami gier do Jaguara? Musiałbym to wgrać na kartę SD i zacząć eksperymentować....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

14

Odp: Jaguar flash cartridge

http://romhustler.net/roms/jag/all

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-11-16 10:20:30)

15

Odp: Jaguar flash cartridge

Jaszcze mogę dorzucić do testowania Battlesphere Gold, Hyper Force, Iron Soldier 2,  SkyHammer, Soccer Kid i Worms
Romy mam na dysku :)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

16

Odp: Jaguar flash cartridge

Gustaw: no co TY !! ? dawaj, odpala sie na emulatorze ? czy pd BJL dzialaja?

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

17

Odp: Jaguar flash cartridge

Ja na takiego karta oczywiście też się piszę.

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

18

Odp: Jaguar flash cartridge

Ja tez jestem chetny jakby co.

19

Odp: Jaguar flash cartridge

No przy takim zainteresowaniu nie pozostaje mi nic innego, jak rozpocząć prace...

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

20

Odp: Jaguar flash cartridge

No to czekamy...
ALe pamiętaj że to tylko jedno forum, jest jeszcze atarionline, atariforum, atariage itd. itp.
Myślę że jak już "wyskrobiesz/zaorasz" prototyp to na innych forach też można o ty napisać.

21

Odp: Jaguar flash cartridge

AS, od pomysłu do przemysłu długa droga.... Zwłaszcza, że jeszcze dom, praca itp..... Wiesz jak jest. Trzymaj kciuki!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: Jaguar flash cartridge

Apropo trzymania kciuków, może od razu dałoby się w tym zemulować jagacd?

Przy okazji: tu jest najlepsza dokumentacja do jaga: http://www.hillsoftware.com/files/atari … jag_v8.pdf

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2011-11-26 18:59:34)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Jaguar flash cartridge

ale czy sprawa taka prosta ? JAGCF interface od 3-4 lat  jest nadal formie V.Beta ( +++ ) ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: Jaguar flash cartridge

Tego nie wiem, na elektronice się zupełnie nie znam. Ja tylko zgłaszam pomysł.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

25

Odp: Jaguar flash cartridge

Czas odgrzać temat...

Właśnie dwa dni temu odebrałem od celników nowego SKunkboarda rev3, który oprócz możliwości zgrywania wprost do pamięci RAM Jaga ma 2 x 4 MB pamięci flash, na które można zgrywać dowolne image.
Po gruntownym przetestowaniu urządzenia powiem krótko - działa cudnie!!! Transfer 120 kb/s przez USB.
Tylko jedna porażka - demo Native jest w NTSC :-(

Tak więc można, dobrze byłoby ze znacznie większą pamięcią ;-)

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar