Temat: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

Jak w temacie. Kupiona w komplecie z innymi sprzętami jako niesprawdzona.
Zapala się czerwona dioda Power, w głośniku słychać prawidłowe ciche 'pyk' jak przy włączaniu sprawnego egzemplarza, na ekranie nic.
Z włożonym dowolnym kartem przy włączaniu na ekranie pojawia się na moment i znika pionowy jasny pasek a z głośnika słychać jednostajny dźwięk, ekran ciemny.
W gnieździe SIO jest napięcie - tzn. magnetofon przewija, ale atarka nie bootuje się ze stacji.
Na płycie nie widać żadnych przepaleń, wilgoci, czy innych zniszczeń. Wygląda normalnie od góry i od spodu.
Po włączeniu żadna z kości nie jest nadmiernie gorąca.
Tyle potrafię powiedzieć. Cena wywoławcza 25zł + przesyłka (9,50 zł ekonomiczna, 11zł priorytet). Oferty tylko w tym wątku.
Wyjeżdżam do 9.12, wtedy zamykamy licytację.
Tylko 800XL, bez zasilacza ani innych dodatków.

Zapomniałbym o fotkach:
http://www.aukcjoner.pl/gallery/007834008-.html#I1

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2011-12-04 13:03:41)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

niech się jakiś elektronik wypowie co to może być, bo jesli nie jest to mocno uwalony sprzęt to chętnie bym w to wszedł, ponieważ ten model zawsze mi sie podobał

gep/lamers^dial

3

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

Dam 30 zł :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

4

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

ja 31

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

32,50

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

6

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

lotharek napisał/a:

ja 31

Ja sie zapytuje co z moim atari ktore u ciebie zaginelo na amen juz od kilku miesiecy!!!! A dokladnie od roku.

Ostatnio edytowany przez pilat23 (2011-12-05 12:43:07)

7

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

50?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

8

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

pass

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

zaxon, czy "?" to zakrzaczkowany symbol funta szterlinga ? Bo tak mi zawsze się pokazuje w korespondencji z Anglikami :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

10

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

nieeee , PLN, wyslalem ci wiadomosc?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

11

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

Pilat - ty sie nie pytaj tylko odbieraj maile , ktorych wyslalem z 3 - atari jest do odbioru gotowe. ale teraz to moj przyjacielu poczekasz, bo jestem w trakcie przeprowadzki i komputry popakowane w garazu u ojca

napisz na lothaek@lotharek.pl - to ci wysle kopie

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

proszę mi tu nie offtopiczyć tylko se zadzwonić/napisać do siebie albo założyć osobny wątek.
Merci very much :)

Aktualna jest oferta wieczora na 32,50 ponieważ z przyczyn uzgodnionych ze mną zaxon musiał swoją wycofać.

wieczor napisał/a:

32,50

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2011-12-06 00:10:03)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

13

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

Acha miło mi to słyszeć :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

14

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

33,5

15

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

A ja bym wziął obudowę z klawiaturą gdyby ktoś potrzebował samej elektroniki.

16

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

hehe, pewnie większość myśli o tym, bo elektronika niesprawna, ja bym jednak próbował go ożywić
35

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

17

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

To ja bym wziął za 40. (Jeśli jeszcze nie poszedł).

18

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

Tak jak napisałem w 1. poście, licytacja trwa do piątku, wieczorem, może nawet do soboty rano, jako że w piątek wrócę późno z delegacji i nie wiem czy zaglądnę do forum.
Tak więc prowadzi laborant z kwotą 40zł

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

19

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

50

20

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

50PLN po raz pierwszy, po raz druuugiii i po raaaaz trzeci! Sprzedane temu panu.
Wymiana danych na priv.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

21

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

Jakby kogos interesowalo to jest to 800XLF :) (nie patrzylem wczesniej na fotki)

22

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

Mikey, jak będziesz go podnosił a nie rozmontowywał, to daj znać z ciekawości co mu było

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

23

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

A moze ja chce go zafoliowac :) i wstawic do gabloty?

24

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

Moge Ci folie spylic...

25

Odp: Sprzedam 800XL do naprawy lub na części

A ja styropiany.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje