Temat: Skróty klawiszowe

Wnioskuje o wyłączenie, bo mi prawy Alt-S wysyła PM co jest nieco ****bzzzzzt****.

(Albo przynajmniej proszę okroić aby nie łapało pliterek)

Senkjuwerymacz.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Skróty klawiszowe

dziwne - nie widze nic takiego, mi nic nie przechwytuje.
chyba ze to jest czytane w zaleznosci od przegladarki?
jakiej (w jakiej wersji) uzywasz?
moze masz jakis uniwersalny dodatek do for?
nawet w zrodle strony nie widze odwolania do zadnego skryptu ktory moglby to zrobic...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Skróty klawiszowe

Adam, a nie masz karty Ati, oni tam coś takiego instalowali z driverem i trzeba było sobie wyłączyć albo zmienić 'skróty klawiszowe' w konfiguracji drivera.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

4

Odp: Skróty klawiszowe

Mam to samo i dzieje się to tylko przy wysyłaniu PM.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: Skróty klawiszowe

Uściślając: nie wysyła, tylko zapisuje wersję roboczą.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: Skróty klawiszowe

Przeglądarka to Chrome, nie mam Ati.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: Skróty klawiszowe

Tak, a zaraz powstanie temat pt. "proszę włączyć skrót alt+s".

Adam, napisz do userscript do Chrome, albo jeśli nie umiesz, to ja Ci napiszę, kiedy wrócę z delegacji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Skróty klawiszowe

Srsly, ktoś używa skrótów klawiszowych na stronach WWW?
Będę bardzo wdzięczny za skrypt :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Skróty klawiszowe

Adam Klobukowski napisał/a:

ktoś używa skrótów klawiszowych na stronach WWW?

OCZYWIŚCIE! Ctrl-T i Ctrl-N nagminnie :)

10

Odp: Skróty klawiszowe

jury: to nie skroty dostepne na stronie, to skroty w przegladarce.
Adam: ja bardzo cheteni uzywam ctrl-enter do potwierdzenia formularza, ktory akurat tu nie dziala...
Dely: dodasz obsluge ctrl-enter? (zartowalem :) )
btw. tez uzywam chrome i nie widze nigdzie nawet tej mozliwosci by alt-s bylo pod cokolwiek podmapowane...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Skróty klawiszowe

Jellonek: to robi JS.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: Skróty klawiszowe

jellonek napisał/a:

jury: to nie skroty dostepne na stronie, to skroty w przegladarce

O kurka, to nawet nie przyszło by mi do głowy że strony mają skróty :)

13

Odp: Skróty klawiszowe

to się dzieje tylko przy pisaniu PM.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

14

Odp: Skróty klawiszowe

Adam: ale serio - w zrodle strony widze tylko odwolanie do http://www.atari.org.pl/forum/extension … scripts.js i do http://www.atari.org.pl/forum/include/js/common.js i zaden z nich nie ma przechwytywania alt-s
no chyba ze nie o forum piszesz?
privoxy raczej mi nie kastruje zrodla html, moze gdzies w ustawieniach sa skroty (nie znalazlem)?

edited...
ok - dopiero teraz zauwazylem (thx sqward) ze sprawa dotyczy wylacznie wysylania pm/pw czy jak to kto nazywa i tam ladowany jest dodatkowo http://www.atari.org.pl/forum/extension … hortcut.js definiujacy... ctrl-s i ctrl-enter

Ostatnio edytowany przez jellonek (2011-12-20 01:23:11)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep