26

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Na pewno wziąłbym 1szt simplestereo. Jeśli by było z góry wiadomo po ile, może wziąłbym jeszcze jedną sztukę plus jedno I/O.

27

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Szkopul w tym, ze SimpleStereo nie bardzo chodzi bez I/O boarda...

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

28

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Dlaczego niby ? Przecież IO board to przetwornica i wzmacniacz. Jeśli nie używasz Covoxa albo znajdziesz inne źródło 12V to nie ma problemu

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

29

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

... właściwie to od początku czekam na najbardziej istotną informację dotyczącą ceny ;)- ... bo może to przesądzić o fakcie zakupu, lub jego braku.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

O nie nie, przez wzmacniacz przechodzi tez audio z POKEYow i GTIA.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

31

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

epi, ale na simplestereo byla zwora ktora sie zaklada zeby wzmacniacz chodzil z 5V - tyle ze wtedy covox jest malo uzywalny
pin - stryker troche pospieszyl, a ja mam taki nawal roboty, ze nie moge teraz tego wycenic
wiem jedno - io-boardy beda w tym miesiacu, natomiast simplestereo to dluzszy temat, bo musze napisac troche softu

przechodze na tumiwisizm

32

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

jak Candle napisze ze sprawa rusza, ze zbiera zamowienia, ze ustalona cena - pewnie i ja sie na jedna pare skusze...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

33

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

ja jestem chętny na 2 komplety

34

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Głównie chodzi mi o to, by mieć dwa pokeye i móc z nich wyprowadzic dzwiek stereo do wzmacniacza (przez jakiś przedwzmacniacz, który chyba właśnie jest w simplestereo - LMC660). Jeźeli da się to zrobić bez I/o board, zasilając całoość tylko  +5V to będę zadowolony. Cała reszta, tzn. covox, USB, czy port klawiatury PC nie są mi potrzebne, dlatego chciałem wziąć samo simplestereo, wypuscic  jakimś gniazdkiem dwa kanaly audio i obejrzec pare demek, ktore uzywaja stereo, moze pograc w Yoompa...

Generalnie wystarczyłaby mi pewnie sama płytka drukowana z podstawkami, potrzebnymi elementami biernymi i wzmacniaczem, bez dodatkowego przetwornika D/A i czipu obsługującego klawiaturę.

Chyba, że czegos nie zrozumiałem i sygnał audio pokeya idzie jeszcze przez układy COVOXa zamiast bezpośrednio do przedwzmacniacza i bez I/O oraz +12V w ogóle to nie ruszy.

35

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

ruszy, ale oszczednosc niewielka jesli chodzi o koszt tych dwoch elementow ktorych nie potrzebujesz, wiec wielkiego sensu robic takiej wersji nie ma

przechodze na tumiwisizm

36

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

ok, pare informacji:
wymiary płytki - 52x35mm (zaokrąglenie w górę) - mieści się w 600XL jak i we wszystkich pozostałych
całość dalej jest montowana nad gniazdo SIO
nie ma MINI-DIN6 dla klawiatury PS/2, jako że sens takiego złącza jest coraz mniejszy - jest za to USB typu A (HOST) i taki protokół będzie wspierać simplestereo w swoim AKI
gniazdo USB-B zostało zamienione na MINI-USB - przewlekane, tak aby nikt go nie wyrwal podłączając i odłączając kabel
gniazdo Audio (Jack 3.5mm) również schudło, ale wygląda solidnie i nie powinno się połamać - to była konieczność żeby całość zmieścić w 600XL które ma gniazdo SIO w samym rogu obudowy

cena 80pln - to mniej więcej tyle co poprzednio

simplestereo - jak juz pisalem, to dluzszy temat - musze napisac cały firmware od zera

przechodze na tumiwisizm

37

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Jaki procek do obsługi usb ?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

38

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

avr, host zaimplementowany w sofcie, tylko low-speed device

przechodze na tumiwisizm

39

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

poproszę 1szt

40

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Dziury wycięte pod stary IO Board nie będą pasować, co?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

41

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

jeśli można zapytać hosta usb zaimplementowałeś sam czy korzytałeś z gotowca, jeśli to drugie to można dostać namiary na link do softu?

42

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

http://lmgtfy.com/?q=avr+software+host+usb#

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

43

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

niech ekspert się wypowie, ja mógłbym szukać (długo)...

44

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

kozystam z gotowca, wiec i soft bedzie dostepny ze zrodlami

obrazek:
http://spiflash.org/atari/IO-Board.jpg

przechodze na tumiwisizm

45

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Kiedy miała by ruszyć produkcja i zbieranie kaski?

46

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

jesli inne obowiazki pozwola - w tym miesiacu

przechodze na tumiwisizm

47

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Z wyjściem z ewentualnego covoxa będzie się można gdzieś wpiąć, np. na wejście wzmacniacza?

48

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

y?
J3 - jack audio 3.5mm?

przechodze na tumiwisizm

49

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

Wystarczy.
Bo chyba będzie sensownie jego wyjście puścić przez wzmacniacz i wspólny wyjście z pokeyami.
Kiedyś myślę, że go zrobię, chyba, że na pokładzie simple stereo jest - mogłem się zagubić.

Namieszałem, chodziło mi o zewnętrznego covoxa, a przecież jest na pokładzie. Nie było pytania.

Ostatnio edytowany przez lemiel (2012-01-11 22:16:33)

50

Odp: IO Board i SimpleStereo - wstępna lista chętnych

ale simplestereo miksuje wyjscia z gtia, obu pokeyow i covoxa alles zusamen i wypluwa z siebie juz gotowe

przechodze na tumiwisizm