126

Odp: Braki z tamtych lat...?

XL nie tylko ma ładny design. Jakością klawiatury również bije serię XE.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

127

Odp: Braki z tamtych lat...?

Dlatego ja mam pomysł na inną obudowę do Atari, zresztą bardzo elegancką ale w tym celu kupię XE na allegro - swojego XL nie zbeszczeszczę :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

128

Odp: Braki z tamtych lat...?

No właśnie o ile mi wiadomo Atari do lini 8 bit nie robiło monitorów, chyba był tylko 1 do lini XE ale nie widziałem tego na oczy , swoją drogą ciekawe czemu ???

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

129

Odp: Braki z tamtych lat...?

jury nie zgodzę się z Tobą bo dizajn też jest ważny a już napewno w pierwszym momencie gdy na coś patrzysz. Człowiek jest estetą i generalnie od wieków próbował tworzyć rzeczy piękne.

Dla mnie atari seria xe i st to naładniej zbudowany komputer.

130

Odp: Braki z tamtych lat...?

"Dezajn, srezajn  Dla mnie najważniejsza jest użyteczność, choćby i mieli to opakować w drewnianą skrzynkę" - Jak się patrzy na Twojego Falcona to widać tą myśl wcieloną w życie ;-)
Ja się nie zgodzę, mi seria ST bardzo się podoba. Zresztą widać, że Atari przywiązywało do wagę wyglądu swojego sprzętu. Popatrz na takie komputery jak TT czy MegaSTE. Przecież można to było zamknąć w blaszane pudełko (patrz Amiga 1000,2,3... ) a stworzono piękne wzorniczo i świetne jakościowo obudowy które do dzisiaj robią dobre wrażenie, nawet na ludziach nie mających pojęcia o "retrokomputerach".

131

Odp: Braki z tamtych lat...?

marekp napisał/a:

Jak się patrzy na Twojego Falcona to widać tą myśl wcieloną w życie ;-)

No cóż, nie "rzucam słów na wiatr" :P Mój STE wygląda podobnie, PCty zresztą też :P Dla mnie się liczy funkcjonalność a nie wygląd, tak już mam i tyle :)

132

Odp: Braki z tamtych lat...?

Ja bym polemizował co do funkcjonalności Twojego falcona. Nie to, żebym chciał Ci dokuczyć czy coś, ale Twój falcon wygląda jakby go ukrzyżowali Rzymianie na kacu ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

133

Odp: Braki z tamtych lat...?

Hehe, dobre :)
Ale i tak działa tak samo jak Twój :P

Ostatnio edytowany przez jury (2012-01-22 15:09:37)