1

Temat: Film z Quasta

elo,
Czy ktoś przypadkiem nie sfilmował na Quaście jak wyświetlali Numena (nowego:)) ?
Chętnie bym zgrał sobie :)

: 404. Stopka not found

2

Odp: Film z Quasta

A co? Chcesz na warezy wrzucic kinówkę? :D

3

Odp: Film z Quasta

juz lezy na tt.down.......a zwie sie:

Numen.The.Movie.2003.DVDRip.Xvid.Ac3-TQA :)

gep/lamers^dial

4

Odp: Film z Quasta

Nie no. Tak sie nazywa to co puscili na party...

5

Odp: Film z Quasta

Laoo sfilmowal, ale tylko polowe, bo sie wszystkie tasmy skonczyly : / napisz laoo@scene.pl to Ci wytnie : p

6

Odp: Film z Quasta

Wlasnie, gdyby ktos chcial upublicznic filmy z party, to dysponuje maszyna na dosc szybkim laczu, na ktora moglbym to wrzucic, a ludziska mogliby z niezlymi transferami to masowo sciagac.

7

Odp: Film z Quasta

tam gadasz...jak zapewne wiesz 10-cio megabitowego łącza w Polsce raczej nie uświadczysz...chyba że masz plecy u Szinora,on nie takie rzeczy trzyma w tornistrze:)

gep/lamers^dial

8

Odp: Film z Quasta

Buhahaha.... Szajnor na Prezydenta !!!!  :P   :lol:

BTW. krotkie filmowe wstawki z "chrztu" nowych scenowcow sa juz gotowe do pobrania (na KLOSZU), ale dotycza glownie wyzej wspomnianego...   :P

9

Odp: Film z Quasta

Wlasnie, gdyby ktos chcial upublicznic filmy z party, to dysponuje maszyna na dosc szybkim laczu, na ktora moglbym to wrzucic, a ludziska mogliby z niezlymi transferami to masowo sciagac.

To sie niezle sklada, bo dzisiaj zlozylem moj film z party. Daj snaila ma priva, to przysle Ci plytke.. OK?

10

Odp: Film z Quasta

No to spiiiiiiiid chłopaki, chcę to obejrzeć!!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: Film z Quasta

tam gadasz...jak zapewne wiesz 10-cio megabitowego łącza w Polsce raczej nie uświadczysz...chyba że masz plecy u Szinora,on nie takie rzeczy trzyma w tornistrze:)

Czego chcesz - nie przypuszczam, zeby TPSA w Ornecie miala wiecej niz 4 MBit polpaku, wiec nie dziw sie, ze Shinorcio ma tak wypaczona psyche ;) Boje sie, ze jakby mu sie wspomnialo o laczach klasy STM4 (622 Mbit), ktore posiada kilka MAN-ow w Polsce, to padlby na zawal, albo skrzyzowal dwa palce i krzyczal: "zgin przepadnij zmoro nieczysta, odejdz precz szatanie i heretyku" ;)

Do laoo: Rzucilem ci my addy na "priv-a" ;)

12

Odp: Film z Quasta

To ja poproszę linka jak już gdzieś będzie wystawiony ;)

: 404. Stopka not found

13

Odp: Film z Quasta

Oczywiscie, gdy juz bedzie to dam znac, ale linka moge podac juz teraz:

http://www.atari.justdied.com/qp2k3/video/

;)

14

Odp: Film z Quasta

ehz gdybym siedizal teraz we Wrocku, wrzucilbym na kilka tygodni na lacze 10Mbit na uczelni, ale via modem przy 3kb/s uploadize to nie da rady :O Laoo gogo wysylaj. W sumie to na szczescie juz to widzialem 2 razy :)

15

Odp: Film z Quasta

Mac to zaloz topic jak bedzie : P

16

Odp: Film z Quasta

Mac to zaloz topic jak bedzie : P

Rozglosze gdzie sie da - na forum, newsach AA, ircu, newsach itp ;)

17

Odp: Film z Quasta

Adres panowie... adres... Do kogo mam ta plytke poslac?  ;)  ;)

18

Odp: Film z Quasta

Adres panowie... adres... Do kogo mam ta plytke poslac?  ;)  ;)

Laoo ! Sprawdz swojego "priv-a" z forum - tam Ci podalem co i jak.

19

Odp: Film z Quasta

Film juz poszedl Poczta Polska.  Niebawem MacGyver powinien miec.

Milego ogladania  8)

20

Odp: Film z Quasta

Poczta Polska powiadacie????? dilejjjjjjjjjj bedzie jak sto diabłów a do tego bedą siedzieli i oglądali to na poczcie,spodziewając sie jakiegos filmu XXX...:)))))

gep/lamers^dial

21

Odp: Film z Quasta

Mak Gajweeeeeeeeeeeeeeeeeeer!! Ty wiesz do kogo jako następnego wysyłasz, nie? ; ))))))))))))

There's special place for me in hell. It's called the throne.

22

Odp: Film z Quasta

Mak Gajweeeeeeeeeeeeeeeeeeer!! Ty wiesz do kogo jako następnego wysyłasz, nie? ; ))))))))))))

Jak przyjdzie to nikomu nie podsylam ;P Wrzucam na serwer i sciagajta ;P

23

Odp: Film z Quasta

Nawet mnie? Poczekaj, jak będziesz tylko coś chciał ; P

There's special place for me in hell. It's called the throne.

24

Odp: Film z Quasta

Nawet mnie?

A co za roznica ? Wszystkich atarowcow traktuje tak samo, nie uznaje podzialu na lepszych i gorszych ;)

25

Odp: Film z Quasta

Nawet mnie?

A co za roznica ? Wszystkich atarowcow traktuje tak samo, nie uznaje podzialu na lepszych i gorszych ;)

Nawet Dubickich???:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.