51

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Candle niech czyni swoją powinność i się nie przejmuje.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-02-22 09:15:48)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

52

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Tak czy inaczej fundusz inwestycyjny należy otworzyć żeby chłopak miał komfort pracy nad prototypem płyty.

ps. Czy dobrze rozumiem że atari bedzie takie malutkie, i będzie się do niego podłączało klawkę od peceta?

Ostatnio edytowany przez secon (2012-02-22 09:46:29)

53

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Tak czy inaczej fundusz inwestycyjny należy otworzyć żeby chłopak miał komfort pracy nad prototypem płyty.

ps. Czy dobrze rozumiem że atari bedzie takie malutkie, i będzie się do niego podłączało klawkę od peceta?

ps2 sory ale wkleiło mi się 2 razy bo poprawiałem błąd

Ostatnio edytowany przez secon (2012-02-22 09:47:14)

54

Odp: Nowa płyta XL/XE?

"Na używane książki z numerem ISBN nie ma vatu, książki powżej 100-lat są obłożone 7 procentowym podatkiem, a pozostałe używane 23% !"

Zmień dilera.

+50 zł

55

Odp: Nowa płyta XL/XE?

+50zł

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

56

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Vasco/Tristesse napisał/a:

"Na używane książki z numerem ISBN nie ma vatu, książki powżej 100-lat są obłożone 7 procentowym podatkiem, a pozostałe używane 23% !"

Zmień dilera.

Odstaw leki i te uwagę kieruj prosze do TVP.


+200 zł jeśli będzie więcej niż tylko concept!

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-02-22 14:04:17)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

57

Odp: Nowa płyta XL/XE?

jeżeli dobrze licze to teoretycznie powinno byc juz 2050pln

58

Odp: Nowa płyta XL/XE?

5000 za gotowy projekt z wylacznoscia do produckji

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

59

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Lotharek, bez urazy, ale za 5000 pln to się daje studentom sklep internetowy do uruchomienia. Chyba że mowa o innej walucie.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

60

Odp: Nowa płyta XL/XE?

grzeniu napisał/a:

Odstaw leki i te uwagę kieruj prosze do TVP.

To Ty wklejasz tutaj te kłamstwa.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2012-02-22 22:02:42)

61

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Epi :

moje zalozenia . moze bledne

- nowa pcb wykorzystujaca to co juz jest  : czesc starych ukladow, czesc nowych i gotowych projektow

jezeli masz juz gotowe (jak candle )

- ultimate 1mb
- hdd
- stereo
-vbxe
- etc ficzery

poskladac  do kupy na obrysie z pcb XE, wywalajac co zbedne, posklejac jednym wiekszym cpld /ew 2ma/,

czy ja wiem czy to malo w takiej sytuacji ?

ps. 5k to tylko robota. reszta po mojej stronie /czesci, pcb/

Ostatnio edytowany przez lotharek (2012-02-23 08:59:58)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

62

Odp: Nowa płyta XL/XE?

@lotharek, czy dobrze rozumiem, że chciałbyś to zrobić na obrysie pcb XE czyli miałoby to wejść w oryginalną obudowę od np 130XE czy coś? Czy pozostajemy przy wersji kompaktowej? Jeżeli się złącza mają zmienić - tak jak widać na zdjęciach - to lepiej pozostawić aby już to było w innej obudowie.

63

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Candle: Jako osoba często używająca komputera firmy Atari zgłaszam się jako tester nowego MB - jeśli dojdzie to do realizacji, a mam taką nadzieję ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

64

Odp: Nowa płyta XL/XE?

a ja nadal czekam na odzew w sprawie pytan ktore zadalem in priv...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

65

Odp: Nowa płyta XL/XE?

W sumie tak się zastanawiam, że w sumie szło by to załadować do obudowy po 1050 :) odrazu by np Karinke można wykorzystać bo obudowa duża to i stacja by się zmieściła na stałe, czy tam nawet dysk.
Dobrze że zachowałem sobie taką obudowę...

66

Odp: Nowa płyta XL/XE?

... i zaraz będzie koncert (życzeń oczywiście) ;)-

osobiście uważam, że zamykanie komputera w obudowie od stacji dysków jest co najmniej dziwnym rozwiązaniem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

67

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Ja mam genialną obudowę do tego kompa. Planowałem zamknąć tam zwykłe Atari ale musiałbym kupić, rozmontować, walczyć z wyprowadzeniami - tu są headery , będzie prościej

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: Nowa płyta XL/XE?

finalowa cena za komputer moze przekroczyc 1000 zl ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

69

Odp: Nowa płyta XL/XE?

2 strony o niczym :)
Moze ktos w koncu wezmie sie za zbiorke pieniedzy i koordynacje? :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

70

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Ja mogę jak kto inny się nie znajdzie :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

71

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Pin napisał/a:

... i zaraz będzie koncert (życzeń oczywiście) ;)-

osobiście uważam, że zamykanie komputera w obudowie od stacji dysków jest co najmniej dziwnym rozwiązaniem.

To akurat jest moje rozważanie, że generalnie by się zmieściło więc osobiście gdyby płyta finalnie pojawiła się i nabył bym ją to bym ją próbował załadować do takiej obudowy - zresztą jak napisane jest wcześniej płyta ma się mieścić do obudowy XF. Jak płyta zmieni rozmiary to trudno - ja się nie upieram przy żadnych rozwiązaniach - to jest kwestia konstruktora.

72

Odp: Nowa płyta XL/XE?

na zx juz dawno maja homebrew plyty glowne. majwyzszy czas dla atari

http://moviebuzzers.com/wp-content/uploads/2011/07/chuck_norris_approved.jpg

approved

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

73

Odp: Nowa płyta XL/XE?

syscall: no jasne, weźmy się i zróbcie!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

74

Odp: Nowa płyta XL/XE?

epi nie wiem czemu tak to odebrales. ja tej plyty nie popieram ;) i nie chce i nie deklarowalem niczego.
Ale widzac jak mielicie powietrze, sugeruje zeby osoby ktore cos deklarowaly wziely sie do konkretow. bo jak zwykle skonczy sie na deklaracjach.

ps. O ile pamietam to jest to conajmniej czwarta reiteracja tematu 'nowej' plyty do atari i zawsze konczy sie na deklaracjach.
Tym razem przynajmniej jest jakis projekt :) bo zwykle na gdybaniu i liscie zyczen sie konczylo.

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-02-24 23:15:15)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

75

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Jeżeli Candle się zdecyduje aby przyjąć wpłaty to myślę, że osoby które się zadeklarowały wpłacą deklarowaną kwotę - a wychodzi na to, że powinna być ona już wystarczająca. W każdym bądź razie ja nie rezygnuje z wpłaty - czekam co będzie dalej. Candle pisał o jakimś innym projekcie, który najpierw musi ukończyć.