Temat: Amaurote+ już jest...

http://atarionline.pl/v01/index.php?sub … ct=nowinki

2

Odp: Amaurote+ już jest...

nvmd
zapomnialem ze mam ustawiony break at exe run address w altirze ;)

Ostatnio edytowany przez Candle (2012-04-06 21:49:38)

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: Amaurote+ już jest...

czyli że nie cycuś nie działa, cy cuś, ale że wszystko cycuś glancuś?

4

Odp: Amaurote+ już jest...

cycus, ale przy 4 muchach zyc sie nie da ;P nie wiem jak bylo, ale coz - subiektywna ocena
nie umiem w to grac, ale to juz cecha gry a nie wersji ;]

przechodze na tumiwisizm

5

Odp: Amaurote+ już jest...

Bardzo dobra wiadomość. Zawsze miałem słabość do tej gry ze względu na klimat i obłędną muzykę, ale nigdy dość zapału żeby się zawziąć i spróbować skończyć. Być może ze względu na anemiczne tempo gry właśnie. Jako że są Święta to jestem poza domem i nie mam jak przetestować, ale po powrocie pogram i podzielę się wrażeniami. A póki co to dzięki że ci się chciało.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

6

Odp: Amaurote+ już jest...

Hej!

A ja się dałem zrobić na bezbłędne intro :D Przez pierwsze sekundy byłem przekonany że mi się sprzęt wykrzaczył i coś nie działa :D Bardzo fajnie to wyszło.

Różnica w prędkości w stosunku do oryginalnej wersji jest diametralna... nigdy nie miałem cierpliwości aby w to grać właśnie ze względu na powolność oryginału.

Do kompletu masa drobiazgów które dodałeś, podkolorowanie grafiki sprite-ami, całość wyszła super!

Dzięki!

7

Odp: Amaurote+ już jest...

Ja nadal nie mam cierpliwości... I nie chodzi o tempo... Nie umiem trafić w te walone muchy - ta gra nie jest dla mnie :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

8

Odp: Amaurote+ już jest...

Trzeba się schować za winklem. A następnie odpowiednio manewrować i strzelać :)
A jak damage zbliża się do 100% to radio menu i - RESCUE! A potem REPAIR.

Można też zatłuc królową supabombą i wtedy muchi nie gonio tylko se łażo.

9

Odp: Amaurote+ już jest...

Kiedyś tak gra odstraszała mnie prędkością działania, dziś.... trzeba zagrać ! Dzięki !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: Amaurote+ już jest...

Muzyka genialna, grafika świetna, poziom trudność - nadal sobie nie radzę :) Ale walczę.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

11

Odp: Amaurote+ już jest...

Jest wersja RC2 z usuniętym błędem niemożności przejścia przez wyczyszczone miasta w dół.
http://atarionline.pl/v01/index.php?ct= … #Amaurote+

12

Odp: Amaurote+ już jest...

No to co Kuba, teraz Fight Night, albo Karateka? :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

13

Odp: Amaurote+ już jest...

Przyspieszenie Karateki to było by TO !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

14

Odp: Amaurote+ już jest...

I tak jest to (XL/XE) lepsza pod względem szybkości i sterowania wersja niż np. na 7800

Ostatnio edytowany przez stRing (2015-03-28 19:58:45)