Temat: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Hello, the scene! Powoli rozkręcam sprawę kolejnej edycji SV2+4 w Gdańsku. Wiem, że kalendarz imprez atarowskich jest wystarczająco napięty, ale może uda się zebrać grupkę 30-40 osób? Dzisiaj dostałem letta od kolegów ze Szwecji, którzy to tak pięknie pokazywali pośladki na Westerplatte, że są zainteresowani kolejną edycją SV :) Niedługo pojawi się oficjalna strona imprezki oraz invitka na ST/Falcon.

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Termin?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Byle nie w swieta, bo znowu bedzie problem z otwartymi sklepami monopolowymi ;)

4

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Luty, 2004 :)

No worries, nigdy więcej nie zrobię imprezki w Święta, bo w polskich warunkach to nieporozumienie... nikogo nie obwiniam, to był mój błąd. Tyle tylko, że w innym terminie nie przyjechałoby tyle osób z zagranicy (anglia, szwecja, slowacja, francja, niemcy) no i została zachowana ciągłąść co do tradycji imprez na Wielkanoc...

Mac, Maska - Was nie może zabraknąć!  :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

ok, dostałem potwierdzenie e-mail'em, że dwóch Szwedów będzie na SV i żebym zadbał o to, aby piwa nie zabrakło w okolicy :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Luty ? Moze byc... tylko zeby tym szwedzkim amatorom kapieli to nie zaszkodzilo ;) A moze sa czlonkami klubu morsow ? bo ich postury z lekka to sugeruja ;)

7

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

niektorzy po pewnym party w Mikolowie poprzysiegli ze nigdy juz nie pojada w zimie itp, bo w lutym to jest jak w zimie

wiec nie mozesz liczyc na tlumy w lutym

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

8

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

e tam, jazda w zimie od 21:00 do 6:00 rano w nieogrzewanym wagonie rox0r nie mikey ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

tebe: hmm, w Grudniu chyba też nie ma upałów, a mimo to w miarę stała ekipa wybiera się na Last'a :) Liczę jednak na to, że zbierze się ekipa 30-40 osób ze sceny malucha oraz ST/Falcon i spotkamy się w Gdańsku. Nie zamierzam konkurować z Lastem, bo to już tradycja na małoatarowskiej scenie... SV2+4 robię głównie po to aby reanimować zdychającą scenę ST/Falcon w Polsce i pokazać ludkom z tej sceny co potrafi mała atarka. Jeśli uda mi się zreanimować scenę ST/Falcon to zwartą paczką zjawimy się na kolejnym Quaście i tym razem compoty na ten sprzęt się odbędą  :D Gdybym nie wierzył, że to się uda to bym się za to po prostu nie brał...

pozdrawiam!

p.s. W szeregach małoatarowskiej sceny także dałoby się odszukać posiadaczy ST: Lizard, Dely, Miker, BeWu...  :lol: Miker: bierz się za Yamahę! Potrzebujemy muzyka w grupie :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

niektorzy po pewnym party w Mikolowie poprzysiegli ze nigdy juz nie pojada w zimie itp, bo w lutym to jest jak w zimie

wiec nie mozesz liczyc na tlumy w lutym

Ze niby kto?

Na forevera tez sie fajnie jechalo w nieogrzewanej bonanzie. Caly wagon nasz! A potem bylo: 'tiepło, tiepło!'....

11

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Lewis, można więc liczyć na Ciebie w Gdańsku? :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Raczej tak. Chociaz jest sporo czasu jeszcze. Jak zwykle bede wiedzial na tydzien-dwa przed czy bede na 100%.

13

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Lewis: ok, ale miej na uwadze, że bibka jest tym razem INVITE-ONLY i muszę wiedzieć najpóźniej do Listopada kto by chciał zawitać do Gdańska... anyway cieszę się, że można się Ciebie spodziewać stary :)

respect.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

14

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

jesli czas / szkola / praca pozwoli to ja tez jestem :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

na dzisiaj mowie tak, ale moze byc tak jak przed foreverem 3, ze na tydzien przed wyczyscilo mnie z kasy i nie pojechalem.

16

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

hmm... gdansk blisko raczej bede!

17

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

zgadnij Grey czy bede?????
mam nadzieje ze ze dwa sztaby albo i wiecej do tego czasu skrecimy...

gep/lamers^dial

18

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

elkabato, lewis, dely: serdecznie zapraszam! invitkę macie z urzędu panowie :)

Kolego Gep, co do Ciebie to nie mam wątpliwości że będziesz :) A ze dwa sztaby to na pewno zaliczymy  :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

19

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Grey-u: Jesli mi nic niespodziewanego w lutym nie wypadnie, to przyjadę.

Mayonez/COBRA
Atari 1040 STE (4MB RAM, TOS 2.06/1.06, Ultrasatan, Netusbee)
Atari 65XE, 512KB ext. RAM, SIO2SD

20

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Mayonez: Wow, no proszę! Witam witam :) Jeśli naprawdę udałoby Ci się wpaść na party byłoby super!!!  :D Pamiętaj jednak, że muszę wiedzieć o tym odpowiednio wcześniej, najlepiej do Listopada... na oficjalnej stronie SV będzie uaktualniana lista zaproszonych partyzantów. ah, i z innej beczki - może udałoby Ci się sklecić jakieś interko 96KB na STka? Grafę i muzę załatwię jeśli trzeba :)

pozdrawiam!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

21

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Grey-u: do lisopada dam znać, ale na razie nic nie stoi na przeszkodzie. Co do produkcji, to nie obiecuje, ale juz o tym myslalem. Nie ma nic na duze Atari w Polsce (myslalem ze na Quasta cos bedzie...). Z tym, ze wolalbym sklecic male demko a nie intro 128k. Co do muzy i grafy to chetnie skorzystam, szczegolnie z muzy bo nie mam nic na AY-ka. no ale na STe pozostaja jeszcze sample na przetwornikach (ale to bedzie chodzilo pewnie tylko na 4 MB:( )

Mayonez/COBRA
Atari 1040 STE (4MB RAM, TOS 2.06/1.06, Ultrasatan, Netusbee)
Atari 65XE, 512KB ext. RAM, SIO2SD

22

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Mayonez: Yo! Nie było nic na ST ani flaszkę, bo tak prawdę mówić nikt nie potraktował imprezki poważnie... a szkoda. Następnym razem będzie lepiej :)

Mam nadzieję, że uda Ci się wiec sklecić jakieś demko na SV2+4, bo preview Awaken'a wymiatał na max'a!  :D Właśnie takiego stuff'u brakuje nam na poczciwego eSTeka, żeby panowie z małoatarowskiej sceny na widok tego kompa nie śpiewali bezlitośnie "Atari ST, Ye Ye Ye!" - prawda kolego Slaves?  :lol: Grafę Ci załatwię, muzę też :)

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

23

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

no no no...tylko zrobic mi jakies produkcje,by to sie czasami tylko po kosciach nie rozszło...licze takze ze nie bede juz sam w kompotach morelowo-azbe....znaczy agrestowych:)

gep/lamers^dial

24

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Gep, jeśli chodzi o grafę w 16kolcach to możesz być spokojny - załatwię co trzeba :) Co do grafik w TC to HGW  :(

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

licze na Hospesa ze cos wygeneruje...a czemu z True Colorem tak cieniutko??? przeciez XXI wiek mamy a to era dobrych programów graficznych... :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:  :D  :?:

gep/lamers^dial