26

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

W sprawie grafy, to mysle, ze mozna liczyc na naszego zaprzyjaznionego kolege Vulgara.

27

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

hehehehe...nie narzekam,ale znudziło mnie że po Silly i ostatnim Quascie,znów sam jedynie coś tam wypikselowałem....
mam prośbe: zapodajcie mi jakiegos linki do stron gdzie moge wylookać grafike robioną na STekach badz flaszce...

gep/lamers^dial

28

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Mac: kolega Vulgar nie robił nic w TC, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.... pomijam fakt, że nie ozdywa się od X lat, so...? Na pewno nasz grafik coś wystawi - a przynajmniej mam taką nadzieję, bo zdolna z niego bestia :)

Gep: zerknij na stsurvivor.atari.org oraz http://www.tscc.de/modart.html - prace STkowskich grafików.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

29

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Grey: masz jakies konkretne namiary na Vulgarnego (telefon komorkowy, e-mail, numer GG) ? Podeslij mi na e-maila: macgyver@irc.olsztyn.pl - moze moje propaganda zmobilizuje kogos do pracy ;)

30

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Mac: zapodałbym Ci tego mail'a, gdybym go tylko miał :((

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

31

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

heh wlasnie odkurzylem swego steka plus maszyne kumpla jeszcze wybebeszylem z 4mb. rozkrecilem i umylem mysze i siadam do grafy. mam juz kilka dobrych pomyslow wiec jezeli chodzi o demo to napewno cos sie uda wyczesac. Generalnie podlaczylem maszyna przez chincze do tv 29 cali i teraz to zupelna inna baja bawic sie w grafe pod Crack-Artem. Heh pod jakim szyldem wystawimy to demko???? NO i sprawa muzy, koniecznie po Yamahe!! zeby bylo z klimatem;)

The Votion is Back;)) jak to mowil gosciu ze stalowym zadem zwany Termim;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

32

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Hospes, nie zapomnij o scrollach - bo co to za demo w ktorym nie ma scrolli ;)

33

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

No nie, panowie! Żadnych srcolli do hooya punka! No chyba, że do fake'a... albo zrobi się old-school demo compo :)

Dobra, do sprawy SV2k+4 wrócimy wkrótce, z samego rana spadam do Łodzi i nie wiem kiedy dokładnie wrócę - powinienem w okolicach 5-tego Sierpnia...

...organizować ekipę panowie, żeby imprezka doszła do skutku :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

...f*ck, Września of course :) statsy statsy statsy...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

35

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

A bossowie patrzą...

36

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Mac: kolega Vulgar nie robił nic w TC, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.... pomijam fakt, że nie ozdywa się od X lat, so...? Na pewno nasz grafik coś wystawi - a przynajmniej mam taką nadzieję, bo zdolna z niego bestia :)

Gep: zerknij na stsurvivor.atari.org oraz http://www.tscc.de/modart.html - prace STkowskich grafików.

wlasnie zwiedziłem sobie tę stronke i mam takie oto przemyslenia....
widze że jak wszedzie;)ludzie lubią bazować na gotowych twarzach (Bjork,Cindy,Justine R,Blumchen...)...nie ładnie:(....
a logoski mi sie podobały...w takim starym dobrym oldschoolowym klimacie rodem z Parodoxu czy TRSI...takie lubie....
moze jeszcze jakies linki?

gep/lamers^dial

37

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

halo halo... I am back on track, Gep. Zapodaję Ci kolejnego link'a do prac STkowskiego grafika - Edo/SectorOne

http://deunstg.free.fr/sct1/gfx.htm

jeszcze tu qr*a wrócę!  :D

pozdro

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

38

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Grey-teraz znacznie lepiej...wlasnie zapisalem sobie stronke na dysq-biore lupe i ide sie delektowac-nie ma jak oldschool!

gep/lamers^dial

39

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Gep, oto kolejne linki:

http://www.uni-mainz.de/~heuno000/galle … llery.html

http://www.spiny.org/torment/gallery.html

Nie są to jednak top-graficy na scenie ST, więc nie oczekuj zbyt wiele ;)

Hmm, Maskotka - nie znasz może linka do strony grafików z Dune? (np. Mic'a?) Oni robili cuda mając do dyspozycji jedynie 16kolcuff...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

40

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Gep, oto kolejne linki:

http://www.uni-mainz.de/~heuno000/galle … llery.html

http://www.spiny.org/torment/gallery.html

Nie są to jednak top-graficy na scenie ST, więc nie oczekuj zbyt wiele ;)

Hmm, Maskotka - nie znasz może linka do strony grafików z Dune? (np. Mic'a?) Oni robili cuda mając do dyspozycji jedynie 16kolcuff...

pierwsza galeria spox....total oldschool...fajnie sie wspomina czasy poczciwego Deluxe'a....
co do drugiej......to zapomnijmy.....
czekam w miare mozliwosna nastepne linki.....

MM: oto doskonaly przyklad jak nie nalezy cytowac, more in rules. Banned

gep/lamers^dial

41

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Swój przyjazd planują także panowie z Holandii... :) Przed chwilą rozmawiałem na IRC'u z Havoc'iem/LineOut.

Może więc uda się uzbierać te 40 osób...

Invitka po angielsku w trakcie pisania. Po wypuszczeniu invitra na ST/Falcon powinna pojawić się oficjalna strona imprezy.

pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

42

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

rob ta strone Grey,rob...bo czas leci i konkrety potrzebne...a ja grafe juz mam zaawansowana...

gep/lamers^dial

43

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Będzie będzie. Najpierw chcę wypuścić Chosneck'a, jestem w trakcie zbierania stuffu... brakuje mi jescze ok. 15 artków  :? Po disk-magu skupiam się na SV2+4...

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

44

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

a jakie artki potrzebujesz? tak tylko sie pytam z ciekawosci bo chyba mam pare artkow ktore napisalem do Lamersowego Nie z Tej Beczki,,,ale czy je odnajde w przepastnych archiwach?????? tego nijak nie wiem.

gep/lamers^dial

45

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Byłoby fajnie, tylko że cały mag jest po angielskq... a domniemam, że artki są w naszym ojczySTym języq??

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

46

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

ano fakt...chyba zeby DRC przetlumaczyl bo biegly facet w anglosaskim narzeczu....

gep/lamers^dial

47

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

hmmm a ilodniowe bedzie te party ??? i mniejwiecej w jakie dni ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

48

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

pewnikiem ze 2 dni jak w roku 2000...trzeba Deadmana namowic by przybył...bo kto umie taką siare robic jak on???...hehehehe

gep/lamers^dial

49

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

"pewnikiem 2 dni jak w 2000 roq"...? Gep, imprezka trwała >4< dni  :D Of course w przyszłym roq będzie inaczej, takie czasy... muszę ustrzec się dziury budżetowej bo mnie na nią nie stać ;)

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

50

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

hehehehehe no to tylko pozostaje przekonac jak najwiecej ludzi do przyjazdu...Mikey-a nakłonić trzeba...to taki Peters2k3:) musi przyjechac i koniec!!!!

gep/lamers^dial