51

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

says who ?

52

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

...google req.....i szukaj pod kątem np ...the Wall by Union:)

mam nadzieje ze pomysl wypali i bedziemy mogli znowu wypic w Gdansku...ciekawie czy Psyko i Deadman jeszcze zyją????

gep/lamers^dial

53

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Myślę, że imprezka nie odbędzie się wcześniej niż w Maju. Niestety, nie samą sceną człowiek żyje... Zgłaszają się pierwsi chętni do pomocy i to mnie bardzo cieszy!

Jeszcze w tym tygodniu skontaktuję się z wydawcami pisemek o atarce które się jeszcze ostały (m.in. ST Magazin/Francja) i zrobimy mały "przegląd prasowy" na Sv2k4... :) (of coz 3razy lepszy niż poprzednio).

pozdrafka...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

54

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

nie ważne kiedy,lecz BY BYLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w każdym badz razie oferuje swoja pomoc.......hehehehehe

gep/lamers^dial

55

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

okie dokie! w chwili obecnej ważą się losy tegorocznej imprezki Wielkanocnej więc w razie jej braku zjawi się automatycznie więcej ludkuff na SV2k+4...

lejtaz...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

56

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

może by tak jakies invitro lub pre-invitro???

gep/lamers^dial

57

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Gepard, jeszcze trochę czasu jest, póki co nie wybrałem jeszcze miejsca na partyplace (a mam kilka miejsc do wyboru: Brzeźno, Nowy Port, Siedlce lub tradycyjnie Zaspa...).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

58

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

tylko nie Nowy Port,chyba że zamiast obwoznego busa,wynajmniesz czołg...autochtoni jacys tacy w Nowym Porcie mało wyrozumiali dla przybyszy:)....nie ma jak kraina latających toporków-Dolne Miasto:)

gep/lamers^dial

59

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Hm, sprawa coś przycichła, będzie party ili niet?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

60

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

hey Dely,

W tej chwili na 100% nic nie mogę obiecać, 17go Kwietnia na sztabie na pewno podejmę ostateczną decyzję CZY i KIEDY. Na party musiało by się zjawić ok. 25-30 osób aby zwróciły się koszta organizacji party, t.j. 50 zł wejściówka/osoba, 2 dni (zamiast 4ech jak na SV2k). Robiłem już rachunki co do kilku lokalizacji w Gdańsku), bigscreen (rozmawiałem już o tym kiedyś z Eijkiem że za symboliczne pieniądze jest mi w stanie takowy wypożyczyć), nagrody... wszystko rozbija się oczywiście o ryzyko finansowe (na które niestety nie mogę sobie za bardzo pozwolić...).

Poczekajmy do 17go Kwietnia. Spytam się ludzi czy mogą na 100% zadeklarować swoje przybycie na party.

pozdrawiam serdecznie!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

61

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

to znaczy ze bedziemy agitować na Westerplatte...jak ktos powie nie to zaraz w łeb go surowym kurakiem!

gep/lamers^dial

62

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Moze projektor do big skrina moglby zalatwic Maly/Sword? Do tego kawał szmaty/sciany i jest big skrin...

63

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

np. przescieradło największego poskramiacza dziewic w Gdańsku czyli...hmmm...ten...tego.....moze uda sie projektor dobry załatwić,musiałbym tylko w pewne drzwi zapukać...

gep/lamers^dial

64

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Howdy ppl! Na ostatnim sztabie w Gdańsku znowu nie ustalono konkretnej daty co do SV w tym roq... może uda się to na forum a-area :) Proponuję albo środek Lipca, albo Września. Sierpień nie wchodzi w grę z wiadomych przyczyn :) zastanawiam się tylko, czy ludkom będzie się chciało wpaść na SV skoro jest QuaST tego lata? zwracam się więc z requeSTem o jak największą liczbę postuff w tej sprawie... chciałbym zorientować się kto i kiedy mógłby zjawić się na tej bibce... zaraz po tym wypuścimy invitkę ze spisem ludkuff którzy planują się zjawić. Będzie też (wzorem Outline'04 party) możliwość rejestracji przed imprezą (po wpłaceniu wejściówki przelewem) - organizatorzy Outline potrzebowali 40+ osób żeby zwróciły się koszta imprezy, a przed party zarejestrowało się 60... w razie klapy kasa byłaby oczywiście zwrócona.

what else? acha... pomysły co do crazy compotuff mile widziane! mam też nadzieję, że ew. druga edycja SV wniosła by trochę świeżości w zdychającą scenę ST/Falcon...

eh...

to chyba na tyle tym razem.

przyszłość imprezy zależy od Was!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

65

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Ja optuje za poczatkiem lipca.

66

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

no jak dla mnie tez lipiec lepszy - chociaz i tak wsio zalezy od kasy i urlopu :)

67

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

no ja bym obstawiał piatek i sobote za dni party....co wy na to ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

68

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

co do konkretnych dni, to bibka zaczęła by się w piątek, a skończyła w Niedzielę :) eh... atari, grill, piwko + kilka niespodzianek... jeśli tylko imprezka dojdzie do skutku będzie zajebi*cie :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

69

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Skoro tak to najprawdopodobniej uda mi sie rowniez dotrzec bez wiekszych przeszkod. Kto jeszcze z okolic Katowic reflektowalby na wyjazd? Oczywiscie mowa o PKP.

ślamk!

70

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

jako ze mam stosunkowo blisko to zrobie Wam łache i wpadne...oczywiście zabiore jeszcze kogos z sekty Lamers i innych...
moze jeszcze jak sie uda dorzuce sie do nagród:)

co do terminu to LIPIEC suggested...

gep/lamers^dial

71

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

no, jak przyslecie po mnie samolot... a niech mi - limuzyne nawet... to sie moze zjawie... :)

72

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Ty rolinku ze wsi Elblonk patrzac na twoje jedno ze zdjec wynika ze posiadasz juz srodek lokomocji.....  :lol:

"wszystko się kiedyś kończy......."

73

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

wlasnie azbest kosiarka samobiezna rox :)
Skont mash takom ? :) :)

74

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

kurde. to nie kosiarka tylko pojazd ktorym dojezdzam do pracy.
a skad? to sluzbowa gablota :)

75

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Panowie! Koleżanki, Koledzy! Na stronce http://bbs.dhs.nu/scene/ są ludki którym pomysł dwóch parties w Polsce podoba się średnio i proponują połączenie sił... co Wy o tym sądzicie? Liczę na Wasze posty na ww stronie!

pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)