1

Temat: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Podtrzymujac tradycje podziekowan dla organizatora za zorganizowanie zlotu, chcialbym podziekowac serdecznie Grzybsonowi za wlasnie zakonczone party w Czestochowie. Super atmosfera, zajebisty koncert, mnostwo funu na kompotach, zero spoznien z czymkolwiek (no dobra, kompoty spoznily sie 8 minut...).  Tak powinno wygladac kazde party. Dzieki jeszcze raz! Do zobaczenia za rok.

2

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Frasunek i stąd, nie już będę powtarzać lewiS'a. Może i były jakieś drobne niedociągnięcia, ale i tak pozytyw górą!
Tak trzymaj, Grzybson! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Grzybson, party organizowane przez Ciebie są u mnie wciąż na 1 miejscu. Tak trzymaj! Było zajebiście!

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Bardzo dobre party, dziękuję!!!

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Dzięki za party! Było świetnie :-)

6

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Frasun dla Organizatora i wielkie dzięki dla wszystkich partyzantów :)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

7

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Miasto Łódź się przyłącza do podziekowan! :)
Przy okazji sorki ze wyjechalem bez pozegnania, ale nie mialem serca Was budzic o 6:00.

I jeszcze korzystajac z wątku: wielkie podziekowania dla sponsora nagrody, ktora dostalem - Lotharka (jesli dobrze zapamietalem w tym podekscytowaniu)!

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

I ja przyłączam się do podziękowań !

-

9

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Super party, świetna atmosfera! Byłem pierwszy raz (ojaniedobry). Był świetny koncert Franklyna, były fajne gry na compo, no i zakupiłem wreszcie Atari z niedorobionym GTIA od IRATA4.
Niniejszym wielkie dzięki składam Organizatorom, oraz wszystkim co pofatygowali się na zlot :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Również ode mnie.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

11

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Trochę odespałem, czas więc napisać coś os siebie.

Po pierwsze dziękuję wszystkim za przybycie. W końcu gdyby nie ludzie, z imprezy była by kicha ;) W tym roku padł rekord (bijemy je co roku jak WOŚP) - przez zlot łącznie przewinęło się trochę ok. 50 osób (może nawet ciut ponad), a w szczytowym momencie na raz było nas aż 40 ! (czyt. tyle zebrałem votek z compo)

Czas na parę greets'ów personalnych.
Moi rodzice, w szczególności mama, która odwaliła lwią robotę sprzątając party-place (przy niej wyglądałem jak marny pomocnik)

Autorzy wszystkich gier: Koala, Nosty, JKR i Paptak, Tdc, Xeen, Sikor, Miker, Cosi, Innuendo - za naprawdę fajne gry - mielismy wysyp, łącznie 8 gier

Lotharek - tradycyjnie sponsor zajebiaszczych nagród w postaci FloppyEmulator-ów USB i SD

Franklyn - pomimo napiętego harmonogramu znalazł chwilę czasu, aby wpaść do Nas i dać czadowy koncert - z niecierpliwością czekamy na nowe kawałki ;)

Maestro - bajerancki firmowy "neon"

Cedyń - za wspomożenie mikserkiem ;)

Sonar - za ogólny support, dokumentację foto i pobudkę w czwartek o 8 rano :D

Rysiek Niebezpiecznoręki - za pokazanie nam się in-persona ;)


Stuff postaram się wypuścić jeszcze w ciągu tego tygodnia - muszę się uporać z realtime textem, a wcześniej z moją alma mater.

I jeszcze jak zwykle biuro rzeczy znalezionych:
- zailacz / ładowarka do aparatu marki Canon (Tdc, Simius - w chyba mieliście Canon-y?)
(właściciele innych zgub zostali zindentyfikowani)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2012-05-07 12:03:18)

grzybson/SSG^NG

12

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Zasilacz najpewniej jest Iraty.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Dzięki Grzybson za super imprezkę :)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

14

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Nie moja.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

15

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

dziękuję za miłą pogawędkę wszystkim których poznałem i których pamiętam :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

ja także dziękuję

17

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

innuendo napisał/a:

Zasilacz najpewniej jest Iraty.

Sprzedajcie, to może odzyskacie 1% kasy, którą w postaci fajek, piwa, pizzy i wódy, wysępił ;)

Wielki szacun z frasunem dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji party. Nie mniejszy dla tych, którzy je odwiedzili!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

dely napisał/a:

Sprzedajcie, to może odzyskacie 1% kasy, którą w postaci fajek, piwa, pizzy i wódy, wysępił ;)


True..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

19

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

dely napisał/a:
innuendo napisał/a:

Zasilacz najpewniej jest Iraty.

Sprzedajcie, to może odzyskacie 1% kasy, którą w postaci fajek, piwa, pizzy i wódy, wysępił ;)

Hahahahaha! Święte słowa Dely!

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

20

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

I również przyłączam się do podziękowań, szkoda tylko że w tym roku mogłem być tak krótko.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

21

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Wielkie dzięki za imprezkę! Oby takich więcej:) I wielkie podziękowania dla sponsorów;);)

22

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

dely napisał/a:

Sprzedajcie, to może odzyskacie 1% kasy, którą w postaci fajek, piwa, pizzy i wódy, wysępił ;)

True!!!

23

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

dely napisał/a:

Sprzedajcie, to może odzyskacie 1% kasy, którą w postaci fajek, piwa, pizzy i wódy, wysępił ;)

True!!!

24

Odp: Frasunek dla Grzybsona za zorganizowanie Grzybsoniady 2012

Ja również dziękuje, było naprawdę super !!! Do zobaczenia za rok :-)

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.