1

Temat: Pokeyowe szaleństwo...

co wy o tym ...
http://www.leopardcats.com/bbpokey/brea … roject.htm

???

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

oh....f**k.....zabiło mnie.......juz sobie wyobrazam jak do portu w Gdyni wpływa masowiec pełen pokeyów i pozniej cale sklady towarowe pokeyów mkną do Pasia,bo ludziom sie idea spodobała....rulez maksymalny!
Niech zyja Filipiny!
mahna mahna.....

gep/lamers^dial

3

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Bylo, ale i tak mahna, mahna!

4

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

czy wy czytacie czasem newsy czy tylko na forum zagladacie ? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

wlasnie dely. jak tylko otwarlem zalaczona strone nasunelo mi sie "ja ja gdzies widzialem"  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

6

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Ehhh... Panowie muzycy - poprosze o wy-SAP-anie wszystkich waszych melodii z ostatniego Quasta .....  :-/

7

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Ze sie zapytam - zupelnie bez zlosliwosci i uprzedzen ... DLACZEGO sam ich nie zSAPisz ? Narzedzia sa, msxy sa, o co chodzi ?

8

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Odpowiem szczerze i banalnie: bo mi sie nie chce...  ;-P

Z tego co pamietam, to zawsze ktos to przygotowywal po party (PIGULA?), a poza tym ukazywalo sie w ASMIE.  Teraz, kiedy ASMA chyba zdechla (?) widze ze jest samoobsluga... :>

Aaaa i nie pamietam juz jak sie SAP-alo msx spod SOUND TRACKERA Cygerta, a ktos w tym wystawial (!).

Co do narzedzi, to czekam na SAP MAKERA 2 pod Windowz - kumpel to juz ma zrobione w 90% ....   :)

9

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Z tego co pamietam, to zawsze ktos to przygotowywal po party (PIGULA?)

Piguła ma narazie od zajeb.. roboty .. walczy z sio2ide jak niedzwiedź ... wiec chwilowo zawiesił rippowanie muzoli (choć parę brakujących pozycji już wychwyciłem...)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Drc:  Grayscalowe sapy sa juz dawno na http://grayscale.scene.pl  jak rownież Cedyniowa mp3.  zrobilem sobie tez sapy z wiekszosci msxow, moge komus podeslac, ale nie dalem sobie rady niestety z soundtrackerem ;((

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Napiszcie do Cygerta,na pewno Wam wy-sap-uje....
DRC weż sie w garsc i miast warezować wyripuj troche,bo zapomnisz jak sie to robi..nie mecz Pigulastego.Nie widzisz,ze ostro daje w rure...???

gep/lamers^dial

12

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Aaaa i nie pamietam juz jak sie SAP-alo msx spod SOUND TRACKERA Cygerta, a ktos w tym wystawial (!).

Najpierw trzeba modułek skompilować dołączonym do ST programikiem CP.EXE (problem polega na tym, że nie udało mi się tego zrobić poprawnie, inaczej modułek trafiłby na compo właśnie jako SAP. pluskwa w CP?). Ten sam program ma możliwość zgrania playera. Potem trzeba dopisać inicjalizację playera i nagłówek SAP-a.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Epi: tak wiem wlasnie probowalem to zrobic (mam oryginal ST, heh), ale nic z tego - chyba w CP.EXE fucktycznie bylo cos nie tak. :-/

Autor w instrukcji podal tylko gdzie jest adres odgrywania msx na przerwaniu, a nie ma info gdzie sie inicjalizuje muzyczke - a to przeciez wazne w SAP-ie !   :evil:


W ogole to probowalem tez przerzucic na SAP-y muzyczki dolaczone do ST, ale udalo mi sie to tylko z msx MONSTRUM.  :o  :(

14

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

Mega Player 1.6 odgrywa muzyczki z Sound Tracker-a - w 2.0 juz go nie suportowalem, gdyz uznalem, ze to nie ma sensu, nikla uzytecznosc formatu itp - a tu masz ;) Polecam zfreezowanie muzyczki pod MP 1.6 i bedzie mozna zrobic SAP-a ;)

Dracon: co do adresu inicjalizacji - wygeneruj bajt $60 - (96) - jest to kod instrukcji RTS - i tam skieruj adres inicjalizacji ;)

15

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

MacGyver!  Dzięki! ....   Ciekawe jak szybko wpadłeś na ten adres inicjalizacji... ;) 
Trochę jeszcze pokombinowałem i oto muzyczka "POCZWARKA" ruszyła  !!!  :D
Ciekawe jak sam autor oceni jakość tego SAP-a....

Ściągajcie
stąd !!!


Epi: czy masz resztę muzyczek z Pokey-compo - spoza Greyscale (bo ich mam) w formacie .SAP i możesz mi podesłać??? Byłoby mi niezmiernie miło, bo nie chce mi się już siedzieć przy dalszych konwersjach... :)

16

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

MacGyver!  Dzięki! ....   Ciekawe jak szybko wpadłeś na ten adres inicjalizacji... ;)

Kilka latek to trwalo... wedle zasady - spiesz sie powoooooooooooli ;)

17

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

jeżeli gra - to nie wiem czy poprawnie. mnie nie udało się poprawnie odpalić poczwarki ani z exe-a ani z sap-a. cp.exe owszem spakował melodyjke, ale nie była potem odtwarzana poprawnie - pomieszał kolejność paternów i to bardzo podle. próbowałem z każdym dos-em i dupa. kiedyś pisałem sporo na st i cp używałem na okrągło ale nigdy takich problemów nie było. grzebałem również w źródle, ale też dupa, dlatego modułek na party poszedł w wersji źródłowej + oryginalny programik, bo nie miałem czasu. a SAPa zaraz posłucham. MP1.6 owszem odtwarza skompilowane ST, tylko że nie zawsze, nie zawsze poprawnie, lub się wiesza. a szkoda bo w tym formacie było sporo fajnych msxów.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

18

Odp: Pokeyowe szaleństwo...

1. no niestety tego się obawiałem: poczwarka gra, ale ma poprzestawiane paterny. chyba pogrzebie troche w ST i tak miałem to zrobić, wyrypie player do rozpakowanych i pójdzie. na razie proponuję włączyć ATARI, zbootować DOS, wczytać ST.EXE, wcisnąć mocno SHIFT+L, wpisać D:POCZWARK.ST [RETURN], poczekać chwilę, wcisnąć SHIFT+P i słuchać.
2. przykro mi, Dracon, nie mam modułków z tego party w SAPie, słucham ich tylko na Atarce, gdzie playerki są (nawiasem mówiąc TMCów najlepiej słuchać w TMC v1.11 bo oba MP też mają z nimi problemy) a Sapemu jest stabilne jak windowsy dlatego nie bawie sie w sapy, poza modułkami, ktore mam tylko w tym formacie, a jest ich niedużo.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.