1

Temat: Rozbudowa Atari 65xe

Cześć !!!!
Szukam osoby najlepiej z Wrocławia lub okolic, która rozbuduje mi
ATARYNKE o dodatkowy ram , stereo  etc..
:D

2

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Jeju! Mieszkać we Wrocku i nie wiedzieć, że jest tam Pasiu.... Wstyd! :P

3

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Dzięki Lewis  za informację....skąd mogłem wiedzieć....ale wstyd ;-)

4

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Nie no spoko. Byl emotikon... Ale w sumie temat byl walkowany, wiec mozna bylo poczytac...

5

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

A Pasiu to nie jest z Wrocka, tylko studiuje tam, mieszka b. blisko Świdnicy. W roku szkolnym siedzi we Wrocku. Z tego co wiem, to ma sporo roboty z rozszerzeniami. Napisz do laoo@scene.pl on da Ci namiary na Pasia itp.

6

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Racja. Tak tylko uogolnilem, bo rok akademicki (a nie szkolny ;)) trwa dłużej niz wakacje...

7

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Chciałbym poinformować, że do końca roku nie będę przyjmował nowych zamówień. Niestety mam ich już tyle, że nie wyrobię i czasowo i zdrowotnie...

8

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Jednym slowem: Stack Overflow ;) Buuuuuu.... kto mi zrobi interfejs IDE wedlug projektu KMK :((

9

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Trudno, będę musiał poczekać z rozbudową Atarki .... A dema będę dalej oglądał pod emulatorem zamiast na realnym sprzęcie....  :(

10

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

ale nie zarzucaj tego pomysłu i ustaw sie w kolejce...Jeżu Kolczasty...ja tysz powinienem bo mam gołą 130-tke (sic!) z 320k ramu tp Compy Shop i na Rambo chce zmienic...stereo dorobic...itp....
Pytanie ktore juz tu kiedys stawialem: czy zajmuje sie ktos tunningowaniem stacji? chcialbym Californie z Turbo Drivem podrasowac,by mi pod Q-megiem buforowała...Czy musze ingerowac w stacje czy Q-mega na nowszego wymienic?

gep/lamers^dial

11

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Zapisuje się do kolejki....prawie jak za komuny ;)

12

Odp: Rozbudowa Atari 65xe

Oglaszam sie jednoglosnie samozwanczym i jedynym slusznym prezesem tej kolejki. Jako przewodniczacy wpycham sie na jej poczatek i TO JA bede decydowal, kto jest za mna ;)