1

Temat: Podpisy

Dely, mozesz zrobic  zeby mozna bylo zamiast tych idiotycznych
mastah. super mastah starszy itp wyswietlac pasek zaawansowania
a nie te teksty. Taki paseczek jak przy sondach na przyklad.
Kilka liniijek w PHP jak mniemam.

Mikey/NG

2

Odp: Podpisy

A czy moze po prostu nie byc nic?

3

Odp: Podpisy

Czy nie uważacie, że problem jest raczej banalny i nie warto się nim zajmować??? Przecież co za różnica czy będzie pasek, czy mastahy i te inne i tak wyjdzie na jedno i to samo.

4

Odp: Podpisy

Problem moze nie jest wielkiego kalibru ale jest to mocno mylace rozwiazanie, szczegolnie te mastahy. Ja jestem lamerem a mam mastaha podczas gdy inni scenowcy maja tutul Atari... Ktos postronny moglby sie zupelnie zakrecic, a przeciez nie o to chodzi.

5

Odp: Podpisy

Taki paseczek jak przy sondach na przyklad.
Kilka liniijek w PHP jak mniemam.

Chyba jednak taka zmiana jeśli nie jest w standardowych opcjach byłaby dość pracochłonna jak myślę.

6

Odp: Podpisy

Azbest a może powinno być np. Mega Mastah Forumowiec ???  :D  :D

7

Odp: Podpisy

Ooo.. Tak juz znacznie lepiej... :^)

8

Odp: Podpisy

A tak na marginesie to mam Mastah'a na forum, a szczerze mówiąc to jestem trochę zielony :D

9

Odp: Podpisy

a ja na to wszystko leje sikiem prostym i dlugim mastahowcy ;)))

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

10

Odp: Podpisy

a ja na to wszystko leje sikiem prostym i dlugim mastahowcy ;)))

To czemu zabierasz głos he ?

Mikey/NG

11

Odp: Podpisy

Azbest a może powinno być np. Mega Mastah Forumowiec ???  :D  :D

mi sie te napisy podobaja, wiec zamiast paseczka lepiej 'Atarowca' zmienic na 'Forumowca'

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

12

Odp: Podpisy

a ja na to wszystko leje sikiem prostym i dlugim mastahowcy ;)))

To czemu zabierasz głos he ?

Mikey/NG

napisalem tylko ze "leje na to", nie bede sie spieral co jest lepsze, czy mastahy czy paski... dodalem tylko cos od siebie ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

13

Odp: Podpisy

Na http://www.atariage.com były "mastahy" i ostatnio zamienili na paski (forum jest takie samo). Przyznam, że "mastahy" były zabawniejsze (np. ja byłem "newbie").

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

14

Odp: Podpisy

a ja bym nie zmieniał podpisów ale liczbę postów po jakiej dostaje się mega mastah'a bo chyba Dely nie przewidział tak gadatliwych osób ja jak i Azbest ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim