326

Odp: Quo Vadis scena?

Area 51.

gep/lamers^dial

327

Odp: Quo Vadis scena?

X-files

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

328

Odp: Quo Vadis scena?

doom

ATARI 800XE with u1mb, stereo, covox, ramdisk hell led, ultra video 1.0 XE.
SIO2SD, SIDE3, sio2usb, sio splitter, dragon cart, lantronix mss-100, fujinet (lotharek), rverter, A8PicoCart, BT-100, XC12 (T2000), XC12 (SUPER TURBO, TURBO D), both with internal speakers
https://www.youtube.com/@w1katari/

329

Odp: Quo Vadis scena?

Szpital na peryferiach raczej :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

330

Odp: Quo Vadis scena?

Raczej jak napisy info, ta samo, poczytajcie posty prowadzacego tamtejsze forum . To samo jest tutaj  :juz   niedlugo, zaraz odkryje, wielka sensacja,  a wszyscy ziewaja w napieciu. Nie potrzeba House do diagnozy....

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

331

Odp: Quo Vadis scena?

w1k napisał/a:

doom

sprawa sie robi międzynarodowa :D

za 326 dni i 1457 postów będe cytował:

Władimir Władimirowicz Putin napisał/a:

Blin! TDC dajut eti programmy i rwi kogti!

gep/lamers^dial

332

Odp: Quo Vadis scena?

Widzę że są tacy, którzy są tak dobrymi magami, że znacznie lepiej znają fakt istnienia moich programów (czyli rzeczywistość) ode mnie!
Więc skoro jesteście tak dobrzy to przepowiedzcie: jakiego typu to program (będzie niebawem opublikowany), jaką ma nazwę, jaką długość w bajtach ? prześwietlenie całej rzeczywistości aby ustalić tak elementarne informacje to dla was powinien być żaden problem ! A biorąc pod uwagę, że publikacja tego programu jest zaplanowana od ponad roku ? to tym bardziej łatwo będzie wam wychwycić właściwy strumień myślowy :D :D

Jako bonus możecie przewidzieć dokładną datę kiedy będzie opublikowany (bo ja na razie nie znam konkretnej daty).

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

333

Odp: Quo Vadis scena?

Kuna! Napięcie lepsze niż przed kolejnym keynote Jobsa. Tak samo są spoilery, przewidywania fanów itp. CAN'T WAIT!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

334

Odp: Quo Vadis scena?

jak tak dalej będzię to chyba ktoś napisze demou or something na ten temat :)

gep/lamers^dial

335

Odp: Quo Vadis scena?

a ja wiem! ja wiem!
to bedzie kurs programowania w action!  i w tej publikacji tedec skupi sie na formatowaniu tekstu - poruszone zostana tematy wyrownywania stringu o dlugosci do 40 bajtow do strony prawej i lewej, justyfikacja przewidziana na kolejny odcinek (za mniej wiecej rok, jak juz tedec opanuje temat)

przechodze na tumiwisizm

336

Odp: Quo Vadis scena?

na koniec okaze sie ze prac tych bylo nie 15, a 5, to nie programy, a grafiki/arty na kazownie i nie przez tedeca napisane, a przez jego ucznia - ups, nie tyle napisane ile jeszcze niedokonczone ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

337

Odp: Quo Vadis scena?

Pewna polska komedia:

? Gdzie jest przenoszony?
? No... miejsce odosobnienia.
? Czyli gdzie?
? No nie mogę powiedzieć...!
? Nie może pan czy pan nie wie?
? Wiem... Ale nie powiem!

gep/lamers^dial

338

Odp: Quo Vadis scena?

tu jest lepsza pewna polska komedia...

http://www.youtube.com/watch?v=TApf2eDOPq8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=iQDaPHXq4Fs&feature=related

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

339

Odp: Quo Vadis scena?

alez on promieniuje chwala! :D

przechodze na tumiwisizm

340

Odp: Quo Vadis scena?

.. może i od czasu do czasu Tdc powiedział coś mniej, lub bardziej zabawnego - lecz uważam, iż źle nie chciał i chyba dobrze, że ktoś stara się coś konstruktywnego dla ogółu zrobić, czy pokazać :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

341

Odp: Quo Vadis scena?

Cały pic polega na tym, że bardzo chciałbym (i zapewne nie tylko ja) to "coś konstruktywnego" wreszcie zobaczyć. To "coś" o czym jest od dłuższego czasu mowa.
Na razie obserwuję jeno "konstruktywne" lanie wody oraz mizianie się przed kamerą do młodych chłopców z mikrofonem:)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

342

Odp: Quo Vadis scena?

mistrzostwo... takich ludzi potrzeba było w Atari Inc. do marketingu... MiSTRZOSTWO :D

gep/lamers^dial

343

Odp: Quo Vadis scena?

Tdc napisał/a:

publikacja tego programu jest zaplanowana od ponad roku

No to jasne, jest to sławne demo, które "od ponad roku" usiłujesz uruchomić.

KMK
? HEX$(6670358)

344

Odp: Quo Vadis scena?

xray napisał/a:

tu jest lepsza pewna polska komedia...

http://www.youtube.com/watch?v=TApf2eDOPq8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=iQDaPHXq4Fs&feature=related

xray, co wlasciwie chciales przez to pokazac czy udowodnic poza obrazeniem TDC'a?
Czy po prostu dzialales na zasadzie "a moze przysramy mu jeszcze z tej strony, bedzie smieszniej!".
Kompletnie nie dotykam glownego watku (tzn zaginionych programow TDC'a) ale taki komentarz do linkow jak wyzej jest po prostu nieelegancki. Dla mnie lekkie żenuła...

345

Odp: Quo Vadis scena?

ojapierdole ;)

przechodze na tumiwisizm

346

Odp: Quo Vadis scena?

nosty: po co to p*.* o żenule? bywalcy tego forum przeca widzą szopkę którą ktoś tu odwala a Iks pokazał tylko filmik z laniem wody, kazdy sobie wnioski wyciaga/dawno wyciagnał i nikogo za rękę nie trzeba prowadzić, do tego posiłkujesz się zwrotem "zaginione programy" jakby to była dla wszystkich oczywista oczywistość, a uwierz mi, że nie jest.

gep/lamers^dial

347

Odp: Quo Vadis scena?

nie sadze ze to napisze...ale skonczcie, co ???

bo patrząc na ww mam wrazenia ze scena zmierza do ......nikad.

jakos na atariage nie widzialem zadnej nagonki na nikogo.niezależnie od tego jaki jest i co kiedy napisał/nie napisal.

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-11-25 20:33:34)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

348

Odp: Quo Vadis scena?

lotharek napisał/a:

jakos na atariage nie widzialem zadnej nagonki na nikogo

dobrze że nie wymieniłeś innej strony ;) poza tym jesteśmy w Polandzie..."my są sarmaty, my lubiejemy machać karabelkami"

gep/lamers^dial

349

Odp: Quo Vadis scena?

gepard napisał/a:

nosty: po co to p*.* o żenule.

PO JAJCO!!! o właśnie po to. Popieram że to było żenujące, ale nie lekko, a BARDZO.
Opluwajmy się tutaj dalej, wkońcu to jest Polska !!!

350

Odp: Quo Vadis scena?

Pozostaję niezależny w tym sporze. Nawiązując jednak do linków podesłanych przez xray'a to:
- średnio mi to odpowiada ponieważ nie rozumiem jak ma to argumentować temat postu? I zgadzam się z Nostym, że to raczej nie fair.
- TDC nie powinien udzielać wywiadów (nie każdy ma medialną "żyłkę")
- mówienie o Jaguarze, że jest 64 bit to lekka przesada. To tak jakby powiedzieć, że dwie 65XE razem dadzą Atari ST. Jaguar był 64-bitowy tylko i wyłacznie w dziale marketingu i reklamy. Tak naprawdę był 2x32 bit i to radykalnie zmienia postać rzeczy.
- konwersje Dooma i Wolfensteina, o których TDC superlatywuje to dopiero żenada. Tragiczne porty, które moim zdaniem nie dorównują pierwowzorom (jak na "64bit" sprzęt). I to tyle.
Co do sceny, do której się nie zaliczam, ale bacznie obserwuję jej poczynania - osiąga rów mariański!
Błazenada

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski