Temat: Przygnebiająca Propozycja

Witajcie,

  Niniejsze przemyślenie powstało w skutek śmierci naszego kolegi. Proponuje na ATARI AREA utworzyć dział o tej lub o podobnej nazwie np. "Atarowcy których nie ma". Byłaby to czarna statystyka tych którzy byli a ich dziś nie ma pomimo tego że powinni być między nami. W dziale byłoby zdjecie, data śmierci, kilka słów opisujących przyczynę zgonu. Uważam że nie możemy dopuścić abu pamięć o Kajtku i innych Scenowcach poszła w Zapomnienie. Pamiętam że kiedyś VASCO informował na swojej stronie o śmierci jakiegoś Ludka, o którym info uważam że też nie powinno się tam znaleść

w przygnebionym nastroju,
pozdrawiam.

Zajec/sword ;)

2

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Ja jestem za. Tez o tym myslalem. Co Ty na to Dely?

3

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Jestem za. Prosze tylko o podanie (najlepiej na maila) szczegolow o poszczegolnych ludziach (Bartman, Daxey, Piorun i Kajtek - czy o kims nie zapomnialem ?).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Przygnebiająca Propozycja

O Daxey'u jest artykul w Syzygy 8, o Qbku w S#7. To co wiem o smierci Pioruna napisalem na stronce - bierz co potrzebujesz!

5

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Jestem za. Prosze tylko o podanie (najlepiej na maila) szczegolow o poszczegolnych ludziach (Bartman, Daxey, Piorun i Kajtek - czy o kims nie zapomnialem ?).

Josh ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

6

Odp: Przygnebiająca Propozycja

O Joshu to moze cos MacGyver powie....

7

Odp: Przygnebiająca Propozycja

dobry pomysl, jestem za...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Ja również popieram ten pomysł...

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Oczywiscie takze popieram! pamiec o zmarlych atarowcach nie powinna zginac!

10

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Jestem za. Prosze tylko o podanie (najlepiej na maila) szczegolow o poszczegolnych ludziach (Bartman, Daxey, Piorun i Kajtek - czy o kims nie zapomnialem ?).


o Mariuszu Geislerze

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

11

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Rozmawiałem z Mariuszem dzień przed jego śmiercią...

12

Odp: Przygnebiająca Propozycja

tyle osob juz odeszlo :(

13

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Wg. mnie ( i nie tylko! ) dobry pomysł!
Niech nasi bracia Atarowcy nie pozostaną nigdy zapomnieni!

14

Odp: Przygnebiająca Propozycja

Proponuje na kanale #atari8 ustalic szczegoly kto kiedy itp ... odszedl na drugi świat ... wyszukac garsc informacji z zycia scenowego tych ludzi no i oczywiscie znaleźć jakies ładne zdjęcia ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim