1

Temat: sztab wawka ?

wiem ze miesiac temu byl sztab, ale co wy na to zeby po nowym roku w ktorys week-end (albo piatek) sie spotkac i napic alkoholu/wypalic jointa ? ;)

2

Odp: sztab wawka ?

Zależy kiedy :)

3

Odp: sztab wawka ?

Myslałem żeby zrobić spotkanko 9.01.10, ale napiszę jeszcze o tym później oficjalnie. Chyba że ty Cedyn jesteś chętny do ogłoszenia to nieprzeszkadzam :)

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2009-12-18 09:19:51)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

4

Odp: sztab wawka ?

mnie wsio ryba, byleby po nowym roku. jak w centrum, to nawet w tygodniu mozemy (tylko wieczorem poprosze, start 19-21 w miare mozliosci) ... jak w week-end, to nie mam konkretnych planow.

5

Odp: sztab wawka ?

Niema sprawy po świętach ogłoszę spotkanko.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

6

Odp: sztab wawka ?

no to fajowo, mam nadzieję że tym razem termin będzie mi odpowiadał, bo na ostatnie parę ( tak az ze 3 pewnie ) sztabów nie przybyłem,
a nie ma to jak pofilozofonianie o atari przy piwku :)

Ostatnio edytowany przez jury (2009-12-23 10:58:52)

7

Odp: sztab wawka ?

Rozmawiałem dziś z Kubą Husakiem - jak się termin uda to może się pojawi, w każdym razie bez niechęci!!!

http://www.5oft.pl/

8

Odp: sztab wawka ?

Nie no, to ja 3 dni nie będę spał po spotkaniu J.H.

Będę. Nie ma bata. Dawno już nie dyskutowałem z Cedyniem na tematy polityczne :)

A propos. Dzisiaj spotkałem Eru w Wawie.

All I hear is the sound of me falling on the ground

9

Odp: sztab wawka ?

no ja sie z nim rozminalem ... fuckin hell :(

anyway ... polityczne tematy powiadasz ? z checia pogadam, z checia wymienie opinie ... sie widzimy mam nadzieje :D

10

Odp: sztab wawka ?

no to kiedy sie widzimy ? 2010.01.09 mnie nie pasuje, bo mnie nie ma w wawie. na inne termniny nie mam planow. czy 2010.01.16 odpowiada ?

wiem ze post za postem, ale cos temat ucichl ... moze to go ozywi ;)

11

Odp: sztab wawka ?

Z Cedyniem na tematy polityczne? W Warszawie? Skonczy sie na paleniu opon pod sejmem, a jak poniesie to i zamachem stanu hehehe

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

12

Odp: sztab wawka ?

Jak mawiał mój dziadek:
Polityka to k****, bez wódki nie rozbierzesz :)

13

Odp: sztab wawka ?

No właśnie, co z terminem?

All I hear is the sound of me falling on the ground

14

Odp: sztab wawka ?

2010.01.16 ?

15

Odp: sztab wawka ?

Też myślałem o tym terminie bo do końca tygodnia jestem chory. W takim razie jutro wszystko ogłoszę(miejsce i czas).

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

16

Odp: sztab wawka ?

Ja się piszę ;) na termin, i na filozofowanie o Atari, i na politykę ;)

Kuby to nie widziałem od ~100 lat ;):) Chyba ostatnio jak go zaprosiłem do redakcji Atari Magazynu ;)

To będzie ciekawe spotkanie sami najlepsi muzycy: Kuba, Miker, Cedyń, tatqoo, jeszcze X brakuje ;)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2010-01-06 00:10:36)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

17

Odp: sztab wawka ?

ok .... w takim razie oficjalnie data liba... eeee ... zlotu :P to 2010.01.16. AMEN

teraz miejsce. jako ze do wawki przeprowadzilem sie jakis miesiac temu, to pomimo tego ze mieszkalem tu przez 3 lata, wszystko wylecialo mi z glowy. prosze ustalcie wiec jakis odpowiednio zulerski pub (jest takie miejsce w okolicach placu 3 krzyzy, nieopodal posh knajp pt.: "szpulka, szparka, szpilka" czy jakos tak) ale nie pamietam jak sie nazywa. boczna ulica, naprzeciwko jakiego urzedu, wyglad/ceny odpowiednie na kazda kieszen. jak sie komus pojawi lokalizacja w glowie, to bardzo chetnie sie tam z Wami spotkam :D

anyway ... do week-endu za 2 tygodnie ;)

18

Odp: sztab wawka ?

Jeszcze do niedawna mieszkalem przy placu 3 crossow i kojarze te zulerki. Sa calkiem spoko o ile ktos lubi takie speluny. Obok jest kebab, w ktorym mozna kupic piwko. W wakacje kosztowalo 5 zika teraz nie wiem.
Wawa wawą, bananownia bananownią ale jest jeszcze sporo klimatycznych zulerni. Jedna przoduje klimatem. Jak wpadlem do niej pierwszy raz to zakochalem sie z miejsca :) Siedzialy starsze kobiety ubrane w ciuchy z przelomu lat 20 i 30 zeszlego stulecia i popijac spiewaly "Milosc ci wszystko wybaczy". Bezcenne.
Knajpa jedzenie/picie ma wysmienite a ceny cool jak ch*j.

Szkoda ze kolejny sztabinx organizowany jest przy sobocie a ta jak wiadomo spedza sie z rodzina i bliskimi. Kolejnym argumentem za piatkiem jest zawsze opcja przedluzenia melanzu do soboty ;)

19

Odp: sztab wawka ?

hmmm ... dla mnie git, mozemy sie nawet przelozyc na piatek (2010.01.15) niechaj gro sie wypowie

lokal pozostawiam takze do Waszego wyboru :)

20

Odp: sztab wawka ?

Mi pasuje 16.01 bo pracuję na drugą zmianę i nie opłaca mi się jechać na godzinkę, pewnie innym też ten termin bardziej odpowiada, bo w sobotę mają więcej czasu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

21

Odp: sztab wawka ?

Panowie, luz. Robcie kiedy Wam pasuje. To byla moja luzna sugestia (w szczegolnosci na przyszlosc).
Rozpisalem sie o zulerniach bo sie okazalo, ze nie tylko ja je lubie :) Szczegolnie po ostanich szatabach, na ktorych bylem, w sterylnych knajpach gdzie nie mozna zapalic nawet papierosa a piwo kosztuje tyle co prawie 5 tatr w Zabce :)
Zreszta w spelunkach chyba nie ma sensu robic tak otwartego sztabu bo zaraz sie okaze, ze temu nie pasuje a drugi dostal w twarz bo sie krzywo patrzyl.