1

Temat: Tu rzygamy!

Kto zarzygal pisuar numer 1?

2

Odp: Tu rzygamy!

ale łoo soo chodzi?

3

Odp: Tu rzygamy!

ja postoję.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4

Odp: Tu rzygamy!

chyba forever się zaczął:)

czy są tam jacyś kolekcjonerzy kranów i pisuarów???

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-03-20 10:24:27)

5

Odp: Tu rzygamy!

Ponoc tym razem to nie kaktus... :(

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: Tu rzygamy!

Forever to sie zaczal wczoraj,ale tak sie najebalismy, ze nawet nie zauwazylismy, ze jest internet.

7

Odp: Tu rzygamy!

Jellen, skad wiesz, ze to nie twoja sprawka...

8

Odp: Tu rzygamy!

Party sie rozkreca. Poland juz jest.

http://imgur.com/yXNTG.jpg

9

Odp: Tu rzygamy!

Kaktus: bo swoje poczynania tym razem pamiętam :)
Ale jeszcze damy radę...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Tu rzygamy!

o - gustowny poland :) - łoł

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Tu rzygamy!

LOL, minimal ale jakże szykowny :P

gep/lamers^dial

12

Odp: Tu rzygamy!

Nie no, po prostu skandal jesli chodzi o wyniki. jak moglo wygrac takie syfiaste intro? I jak Lisu mogl przegrac z 3cim (liczac kolejnosc puszczania) kawalkiem? Normalnie zdegustowany jestem.

13

Odp: Tu rzygamy!

bo nie wazne kto glosuje, a kto liczy glosy ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

14

Odp: Tu rzygamy!

... bo jako się okazało - w przypadku kompotów na niektóre platformy można ujawniać autorów w czasie konkursów a na niektóre nie jest to konieczne. Z tego właśnie między innymi powodu od bodaj dwóch lat nie wystawiam na Forever żadnych prac - i nie zrobię tego do czasu, kiedy reguły konkursów nie ulegną zmianie :) - powód numer dwa - ile razy tam nie byłem, tak zawsze organizator ignorował temat jakości nagłośnienia a nawet nie starał się wycisnąć maksymalnie możliwie tego, co można było uzyskać w zaistniałej sytuacji z obecnego na party sprzętu :)- Dlaczego by na tej zasadzie nie oglądać dem na czarno białym telewizorze marki BERYL?? - zupełnie tego nie rozumiem ;) - chyba, że z tego powodu mogło by dojść do awarii sieci energetycznej - w takim przypadku przepraszam

:D

Jell - ktoś Ci porysował markerem avatar.

Ostatnio edytowany przez Pin (2010-03-22 00:23:09)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Tu rzygamy!

Pin napisał/a:

... bo jako się okazało - w przypadku kompotów na niektóre platformy można ujawniać autorów w czasie konkursów a na niektóre nie jest to konieczne.


Masz rację.
Pamiętam, że kilka lat temu na Forever wszystkie prace były No Name i powinno być tak nadal. W końcu głosujemy na produkcję, a nie na lub przeciw osobom.

8 bit rulez!!!

16

Odp: Tu rzygamy!

No dobra, nadaję się już do pisania.

Impreza była znakomita, według mnie sala była DUŻO lepsza od poprzedniej i w sumie chyba przenosiny wyszły na lepsze, szkoda, że dowiedzieliśmy się o nich dopiero w drodze. Zasadniczo dla nas nie było specjalnej różnicy, jednak dla osób które zarezerwowały sobie noclegi w Trencinie tak różowo już nie było.

Co do kompo to moje zdanie znacie. Poza tym organizatorzy podczas Atari gfx compo zachowali się średnio zapalając i gasząc światło na przemian, co spowodowało nierówne warunki. I dobra rada dla wystawiających prace - kiepsko jest być pierwszym podczas prezentacji, bo albo ktoś zapomni zgasić światło, albo nie zdąży wyregulować głośników.

Gratulacje dla zwycięzców oraz DZIENKUWA za świetną zabawę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Tu rzygamy!

Amen/ditto.

18

Odp: Tu rzygamy!

sala wzgledem zeszlorocznej byla znakomita, ale jesli chodzi o organizacje (zarowno zgrzyty z party place, jak i to o czym pisali pin/dely) - z roku na rok gorzej...

mi osobiscie brakowalo hypernovej/rotundy i naszej tradycyjnej pizzerii, ale - fun calej imprezy lekko rekompensowal te braki...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep