Temat: Copy Party - Słowacja

Na moim zegareczki wybiła właśnie 4:40 rano,

ostatnie spojrzenie na plecak oraz jego zawartość czy aby wszystko jest wzięte ?! tak tak pora ruszać na kolejne zagramaniczne ;) ATAROWSKIE COPY PARTY ... ciekawe ilu polskich scenowców jeszcze dotrze na party place ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Copy Party - Słowacja

GL & HF ja jade na LL:D

3

Odp: Copy Party - Słowacja

No i troche nas przyjechalo, nie? Ciekaw jestem czy Vasco trafil tam gdzie powinien i dowiozl kogo mial dowiesc...:)
Poza tym party bylo OK, self demo rules!
Fox pamietaj do czego zobowiazales sie w real time:)!

4

Odp: Copy Party - Słowacja

No i troche nas przyjechalo, nie? Ciekaw jestem czy Vasco trafil tam gdzie powinien i dowiozl kogo mial dowiesc...:)
Poza tym party bylo OK, self demo rules!
Fox pamietaj do czego zobowiazales sie w real time:)!

Do mnie trafił, zaprosiłem go na sajgonki z ryżem - to informacja dla tych co byli na party (oni będą wiedzieć o co chodzi) - jednak skusił się na kurczaka w pięciu smakach - podobno mu smakowało ....

Mam nadzieję, że droga z Pabianic do Opalenicy przez Turek mu upłyneła równie bezpiecznie .....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Copy Party - Słowacja

Party party i po party - imprezka naprawdę udana, choć wyczerpująca te kilkanaście godzin w aucie Vasca robi jednak swoje .... no i te przeżycia ... dwukrotnie nie wiele brakowalo a podalibyśmy sobie ręce z Qbkiem .... (na drugim świecie), szkoda że nie udało nam się jeszcze zawinąć do Wiednia - brakowało tak nie wiele 200km :((

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim