1

Temat: SSAWKA#4 - atrakcje 2: "odświeżacz" do atarynek

LISTA ZAMKNIĘTA

Zamierzam kupić większą ilość oxydantu 12% by rozłożyć kwotę dostawy na więcej sztuk...

I tak: przy zakupie 10 sztuk cena za sztukę oxydantu dla odbierających na SSAWCE będzie wynosić 9 zł (kwota wysyłki paczki kurierskiej z 10l jest wyższa od ceny paczki z 1l).

Zakup jest realny pod warunkiem, że do dnia 14 maja zbierze się 10 osób, które byłyby chętne na zakup 1litra (1 sztuka) każda.

Jak to działa i że jest lepsze od mieszanki z Perhydrolem pisze w wątku Retrobrite Jacques.

Proszę o wpisywanie się osób, które były by chętne na zakup środka na miejscu (na SSAWCE) - jeżeli trzeba będzie, zamówię więcej sztuk (wątek zakładam też na atari online - bardzo proszę o wpisywanie się tylko raz! /albo tu, albo tam/).

//EDIT: lista chętnych:

1 szt MaW
1 szt Larek
1 szt Kaz

LISTA ZAMKNIĘTA
(razem: 3)

Ostatnio edytowany przez maw (2010-05-14 09:45:49)

___
Press play on tape...

2

Odp: SSAWKA#4 - atrakcje 2: "odświeżacz" do atarynek

Ja będę brał 1 sztukę, więc jeszcze 9l do wzięcia :-)

___
Press play on tape...

3

Odp: SSAWKA#4 - atrakcje 2: "odświeżacz" do atarynek

Jeszcze 7l do wzięcia...

___
Press play on tape...

4

Odp: SSAWKA#4 - atrakcje 2: "odświeżacz" do atarynek

LISTA ZAMKNIĘTA

___
Press play on tape...

5

Odp: SSAWKA#4 - atrakcje 2: "odświeżacz" do atarynek

Gdyby ktoś jeszcze chciał i mógł odebrać w Katowicach (nawet po SSAwCe), to mogę mieć dowolną ilość 12%Scandic 1-litrowych w cenie* 10 zł/szt.

* (cena detal. w hurtowni)

Ostatnio edytowany przez maw (2010-05-20 08:22:07)

___
Press play on tape...

6

Odp: SSAWKA#4 - atrakcje 2: "odświeżacz" do atarynek

Jak napisałem w 'Retrobrite', w Gdańsku 12% Scandic 1l w sklepie Emporium jest po 8.50 . Jeśli ktoś z 3miasta. Sklep jest w Oliwie niedaleko pętli tramwajowej, idąc Grunwaldzką w stronę Przymorza (jakieś 50 metrów)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

7

Odp: SSAWKA#4 - atrakcje 2: "odświeżacz" do atarynek

oj, po takiej cenie to u nas tylko hurtowo albo z allegro :(

___
Press play on tape...