1

Temat: fotki z grzybsoniady 2010

echlo

jakby co, to wrzucilem: http://krap.pl/galery/grzybsoniada-2010

w tym samym roku, wiec blyskawicznie ;)

--
= krap.pl =

2

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

Dzięki! :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

kurde... znowu przegapilem Grzybsoniade;/

ps. ha... ale przynajmniej widzialem moj projektor na fotce;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

4

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

mały: plotki i pomówienia, Twój projektor już dawno został przepity :P Ale nadal dobrze nam służy - całe szczęście Gzynio na zloty jeździ ;P

Sikor umarł...

5

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

Maly_swd napisał/a:

kurde... znowu przegapilem Grzybsoniade;/

ps. ha... ale przynajmniej widzialem moj projektor na fotce;)


Mały to nie przegap głuchołazów..
Co prawda od naszej ostatniej wizyty w Głuchołazach,teraz mam jeszcze z 300km więcej do głuchołazów:)

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-06-07 20:45:37)

6

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

Kolegę Michała (znanego również jako Dracon lub Garbi, tudzież Zeuan) prosimy o zaprzestanie dodawania głupich, "anonimowych" komentarzy do fotek. Jeśli takie zachowania będą się nadal powtarzać skutkować to będzie odcięciem dostępu do serwisów zamieszczonych w ramach krap.pl. Poza tym czy Jego Ekscelencja Kolega wstydzi się swojego imienia i nazwiska, względnie nicka?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

Pozwany informuje Kolegę Daniela  (znanego jako Dely (...) vel Trzcionowy Zakapior),
że przyjął jego "prośbo-groźbę" z mieszanymi odczuciami. Nie odpowiada również za wszystkie komentarze z krapowej galerii (niezależnie od stopnia głupoty, którą ocenia się oczywiście subiektywnie), nawet te, które mogą się dopiero pojawić.
Potencjalnie najbardziej "pokrzywdzony"  powinien przestać się pultać,  bo wiadomo, że sam pisał  (i może będzie ?!) pod kilkoma "anonimowymi" nickami treści niekiedy co najmniej kontrowersyjne, na różne osoby, w tym i na mnie. Dotyczy to miejsc nie tylko związanych z AA.
A Delego, znanego z legendarnego obiektywizmu i bezstronności ;) a także skromnie nazywającego się MegaBossem, uprasza się o spokojne przyjęcie tego do wiadomości. Szkoda, że nie jest on zawsze tak skuteczny do wszystkich...
Np. dlaczego nie wyśledzono autora tego haniebnego (nie-wazeliniarskiego) podpisu w galerii (podpowiedź: drugi komentarz):  ?

Co do jakiegoś "zeuana"
... czyli nie ma to jak znowu  (po tym co było ostatnio) zabawnie w(y)paść na własnym forum. Wmawiać coś można akurat innym użyszkodnikom. :P

Na ostatnie pytanie znalazłaby się idealna odpowiedź-cytat, tylko że skasowano już pewien profil... ;)

Groźba wydaje się groźna, bardziej niż fucki w scrollu, a tak bardzo chciałem jeszcze kiedyś coś pouzupełniać w Atariki (bez wątków personalnych tamże, jak co poniektórzy)...

Edit: literówka i nie tylko.

Ostatnio edytowany przez Dracon (2012-02-01 15:29:09)

8

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

Dracon napisał/a:

Nie odpowiada również za wszystkie komentarze z krapowej galerii (niezależnie od stopnia głupoty, którą ocenia się oczywiście subiektywnie), nawet te, które mogą się dopiero pojawić.

Dobrze wiesz Michale, o które komentarze mi chodzi. Mam nadzieję, że następnym razem się zastanowisz, zanim najdzie Cię ochota na "żarciki" pod zmyślonymi nickami - wiedz, że w Internecie nie ma anonimowości, a już w szczególności w naszym, w sumie hermetycznym gronie.

A Delego, znanego z legendarnego obiektywizmu i bezstronności ;) a także skromnie nazywającego się MagaBossem, uprasza się o spokojne przyjęcie tego do wiadomości.

Skoro przytaczasz jeden z moich licznych przydomków postaraj się, proszę, robić to dokładnie.

Np. dlaczego nie wyśledzono autora tego haniebnego (nie-wazeliniarskiego) podpisu w galerii (podpowiedź: drugi komentarz):  ?

Dziękuję za uprzejmy donos, sprawdzę i poinformuję o efektach.

Co do jakiegoś "zeuana"
... czyli nie ma to jak znowu  (po tym co było ostatnio) zabawnie w(y)paść na własnym forum. Wmawiać coś można akurat innym użyszkodnikom. :P

Haha. Oj mało wiesz Michale, mało.

Groźba wydaje się groźna, bardziej niż fucki w scrollu, a tak bardzo chciałem jeszcze kiedyś coś pouzupełniać w Atariki (bez wątków personalnych tamże, jak co poniektórzy)...

Prosimy (włącznie z pozostałymi administratorami Atariki) o więcej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

Dobrze jest otrzymać kulturalną odpowiedź, bo tylko spokój może nas uratować. :)

dely napisał/a:

Mam nadzieję, że następnym razem się zastanowisz, zanim najdzie Cię ochota na "żarciki" pod zmyślonymi nickami - wiedz, że w Internecie nie ma anonimowości, a już w szczególności w naszym, w sumie hermetycznym gronie.

Postaram się... i mam nadzieję, że nie tylko ja. ;)

Skoro przytaczasz jeden z moich licznych przydomków postaraj się, proszę, robić to dokładnie.

Chodzi o brak apostrofu przy "Megaboss", czy że może przypadkowo pomyliłem Cię z Jowiszem? :o
A o innych ksywkach, o których wiem, nie chciałem wspominać. Czy są liczne? Być może.


Dziękuję za uprzejmy donos, sprawdzę i poinformuję o efektach.

No i co przyniosło śledztwo? Oczywiście nie miał to być "donos" tylko przykład co i jak się tam pisze, pewnie nie jedyny, jakby dobrze posprawdzać.... Jednakże domyślam się  powodu dlaczego tak to określiłeś.


Haha. Oj mało wiesz Michale, mało.

Czy pełnia wiedzy w tej dziedzinie naprawdę pomaga? Nigdy nie marzyłem, żeby wiedzieć o tym tyle, co Ty. ;)  Faktem jest, że pewna grupa osób, pamiętliwa nawet bardziej niż ja, lubuje się wręcz w "obrabianiu tyłka" innym i robi to mniej lub bardziej od dawna. Działania tych osób (celowe lub jako "skutki uboczne") spowodowały m.in. wycofanie się z aktywnej działalności scenowej takich osób jak np. Jurgi czy ja. Czasem można odnieść wrażenie, że wciąż żywe jest hasło "kto nie z nami, to przeciw nam!". :|

Prosimy (włącznie z pozostałymi administratorami Atariki) o więcej.

OK, coś jeszcze tam wniosę z czasem. :)

Dziękuję za uwagę.

Ostatnio edytowany przez Dracon (2010-06-15 20:43:17)

10

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

Get a life ;p

A fotki fajne, żałuję, że nie udało mi się pojechać... Kyrie elejson, kurde ;]
Mam nadzieję że uda mi się Was zobaczyć w Głuchołazach <3.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

i ja tysz

12

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

moze ktos mnie oswiecic, co to za produkcja?
http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … 1259c.html

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

13

Odp: fotki z grzybsoniady 2010

To jest demo na PC w trybie tekstowym. Jest tego wiecej. Po szczegoly skieruj sie do Nitro.