Temat: TOSEC i Atari

Heja !

Zapewne kilku Atarowców zauważyło na stronie projektu TOSEC (http://www.tosec.org) kilka baz dla Atari (Dema i Utilsy), których to jestem autorem. Jeżeli macie jakieś uwagi to walcie. Czy jest sens prowadzenia bazy plików wykonywalnych ? Czy tylko gromadzić obrazy dyskietek ? Kilka osób sugerowało mi zarzucenie części projektu z uwagi na brak kompatybilnosci plików z długimi nazwami z SIO2IDE. Teraz sytuacja się chyba zmieni wraz z nową wersją interfejsu. <br>Prosiłbym o wypowiedzi (wszelkiej maści ;)) w tej materii.

Pozdro.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: TOSEC i Atari

Ja uważam, że projekt TOSEC to super sprawa.  I bardzo sensowne jest tworzenie i doskonalenie istniejących baz. Nie dotyczy to tylko Atari, ale i innych platform !

Czy jest sens prowadzenia bazy plików wykonywalnych ? Czy tylko gromadzić obrazy dyskietek ?

Moje zdanie jest takie, że prowadzenie bazy plików wykonywalnych i obrazów dyskietek ma sens. Bez sensu jest żeby gierka, która ma 10 kB była rozprowadzona jako obraz dyskietki. Choć oczywiście inną sprawą jest redundancja plików - są wersje gier binarnych i cało-dyskowych. Ale mnie to nie przeszkadza i tak całe archiwum nie jest tak duże, a jeśli ktoś nie chce przechowywać gier w obu wersjach nie musi tego robić.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

3

Odp: TOSEC i Atari

Zajebiste zainteresowanie ... nie ma co. Dobrze ze czlowieka na zachodzie doceniaja ... :/

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...