Temat: "Małe" Pytanie

Witam. W ornecie pozyczalem od kogos piwo z piatku na sobote ;) i zapomnialem go oddac... (bo nie wiedzialem komu) osoba ktorej wisze to pifko proszona jest o kontakt ... odesle je poczta. Pozdrowka dla piwoszy (As Ty pijaku)

Czekam na szybka odpowiedz...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: "Małe" Pytanie

ROTFL. Prosze, jeszcze sa uczciwi ludzie ;)

3

Odp: "Małe" Pytanie

Brat marudzil, ze ktos mu zapiertentego 2 tatry - czyzby sie znalazl sparwca?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

4

Odp: "Małe" Pytanie

2 Tatry ? Fakt, ze podczas party pilem glownie Tatre, to jednak nie moja sprawka - znam za to los pewnej Fanty, ktora stala w rzadku pod scena i posluzyla jako srodek "namaczajacy" koszulki slynnych orneckich Tatoo  - przyznac sie bez bicia, odkupie na najblizszym party.

5

Odp: "Małe" Pytanie

NO KU***!!!!! !!! MOJ E PIWO!!!!!!!!!!!!!!! NALICZE CI KRATE DO ODDANIA NA QP2004 BADZ PEWIEN!!!!!!   :!:   :lol:  :lol:  :lol:  ;)

  8)

sun/goes/nowhere/fo/real

6

Odp: "Małe" Pytanie

a nie przesadzaj...widzialem jak piles tanie wino...tak tanie,ze aby zejsc z ceny sprzedawali w woreczkach foliowych...

gep/lamers^dial

7

Odp: "Małe" Pytanie

ja ci dam pijaka.... ;)
nie zgubiłeś etui do aparatu....
bo jakoś przez przypadek znalazło się w moim złomie... ;)
aaa fanta ech tak chciałem się napić swojej 2 litrowej fanty... :lol:
może to i dobrze że się nie napiłem.. ;)  8O  :lol:

8

Odp: "Małe" Pytanie

Brat marudzil, ze ktos mu zapiertentego 2 tatry - czyzby sie znalazl sparwca?:)

ee raczej nie...

nikt z naszych nie zachował by się tak nieprzyzwoicie..?

po party place kręciło się kilku miejscowych - ich bardziej podejrzewam.

9

Odp: "Małe" Pytanie

2 Tatry ? Fakt, ze podczas party pilem glownie Tatre, to jednak nie moja sprawka - znam za to los pewnej Fanty, ktora stala w rzadku pod scena i posluzyla jako srodek "namaczajacy" koszulki slynnych orneckich Tatoo  - przyznac sie bez bicia, odkupie na najblizszym party.

hmmmmm... moja fanta ;) As miales jej pilnowac!!! - to byla popita do naszego ONE LITER BOLSE :) ahh te mokre podkoszulki .... jak bym wiedzial to dal bym zgrzewke tej fanty :)

ja ci dam pijaka.... ;)
nie zgubiłeś etui do aparatu....
bo jakoś przez przypadek znalazło się w moim złomie... ;)
aaa fanta ech tak chciałem się napić swojej 2 litrowej fanty... :lol:
może to i dobrze że się nie napiłem.. ;)  8O  :lol:

ASiak natychmiast odaj mi moje etui do mojego kochanego aparaciku bo mi sie kurzy strasznie:) Wpadnij na Gielde tam sie krece z tymi "TYPAMI" to mi oddasz :) A kiedy pifko?


A teraz powaga komu mam odeslac piwko ? bo obiecalem ze oddam tylko nie wiem teraz komu... goscia kojaze z wygladu ale ni w ząb z xywki:)


aaa zapomnialem dodac ze za 2 tygodnie bede mial filmik z Quasta bo odzyskalem kamerke i znalazlem tasme :) pozdrowka 4all

As byles i bedziesz pijakiem :) tak jak my Zajec i Maly (ja)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

10

Odp: "Małe" Pytanie

Czekamy na linka do filiku and ewentualnie na płytke : P

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: "Małe" Pytanie

hmmmmm... moja fanta ;) As miales jej pilnowac!!! - to byla popita do naszego ONE LITER BOLSE :) ahh te mokre podkoszulki .... jak bym wiedzial to dal bym zgrzewke tej fanty :)

To w sumie daleko nie "uciekla" ta Fanta - zamiast Was "spozytkowaly" ja Wasze kolezanki ;)

aaa zapomnialem dodac ze za 2 tygodnie bede mial filmik z Quasta bo odzyskalem kamerke i znalazlem tasme :)

W razie czego sluze laczem duzej przepustowosci (100 Mbit) i pewna przestrzenia na dysku, zeby to opublikowac, takze wiesz - jak cos, to daj cynk ;)

12

Odp: "Małe" Pytanie

a nie przesadzaj...widzialem jak piles tanie wino...tak tanie,ze aby zejsc z ceny sprzedawali w woreczkach foliowych...

dobre :p

13

Odp: "Małe" Pytanie

Gepciu bo była promocja :lol:

14

Odp: "Małe" Pytanie

promocja to była dopiero pózniej...z woreczków przeszli na podawanie na tackach (sic!)...  :)
a na marginesie to zlikwidowali dawny wspaniały sklepik koło MDK-u gdzie Byka sprzedawali...(chyba patronacki nawet był...) :(

gep/lamers^dial