1

Temat: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

Cześc liudziki!
Planujemy "zorganizować" grupę Sword na lato ludzików!!!
Może się odrodzimy!!

2

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

coś się w tej materii wyraźnie kręci ... tym bardziej  że Zając i Pecuś chyba wybierają się na party może znowu jakaś kontrowersyjna produkcja zobaczy światło dzienne hehe

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

A coz ma Pecus z grupa Sword (Soft?) wspolnego?

4

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

Witajcie!!!

Owszem planuje wybrać sie na LL2002, nie wiem czy uda mi się skompletować brygade ale bede sie starał. Na dzień dzisiejszy namówiłem (chyba na 100%) MIECIA, AS. ROBUS i MARCYS marudzą coś że jeszcze nie wiedzą bo coś tam, ale beda sie starac. MAŁY jest poki co nie osiagalny ale poszukiwania kontaktu z nim trwaja :).

PS1. Nie planujemy nic ze soba przywiesc, oprocz dobrego nastroju, nic od 4-5 lat nic nie robiliśmy. Kazdy zajął sie studiami i kariera zawodowa oraz szukaniem przyszlej partnerki życiowej :)

PS2. Chciałbym Zrobić COME BACK na Scene w wyjątkowo pokojowym stylu!. Przeprosić wszystkich za niepotrzebne waśnie, napić się pifka, i żyć z wami w zgodzie... w końcu tak niewielu nas zostało ...

PS3. Moje poglądy co do komercyjnego pisania gier sie odwrocily o 180 stopni. Jesli cos znów spłodze , tzn popełnie jakiś grzech w postaci kolejnej extra :) gierki to obiecuję że bedzie FREEWARE i nie bede chciał ani grosika... Teraz to traktuje naprawde jako oryginalne HOBBY i ZABAWE!.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!

MACIOO$, LEVIS, MIKER --> SORKI WY WIECIE ZA CO :)

Zajec/sword ;)

5

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

napić się pifka

coooo ??? pifka ??? a ja myslalem ze na party place wpuszczaja tylko z tanimi winkami ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

6

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

A coz ma Pecus z grupa Sword (Soft?) wspolnego?

o to chodzi że nie ma nic ..... pomyliło mi się bije się w pierś sorry Pecuś !

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

MAŁY jest poki co nie osiagalny ale poszukiwania kontaktu z nim trwaja :).

Szukasz Malego to przejedz sie w sobote czy niedziele pod stodole (na gielde) kreci sie tam z jakimis podejżanymi typami i handluje piratami.
Nieraz go widuje...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

coooo ??? pifka ??? a ja myslalem ze na party place wpuszczaja tylko z tanimi winkami ;)

na party place w ogole nie pije sie alkoholu ;)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

9

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

na party place w ogole nie pije sie alkoholu ;)

taaaaa nie pije się i do tego nie strzela z pistolecików na plastikowe kuleczki po oczach organizatora hehe

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

MACIOO$, LEVIS, MIKER --> SORKI WY WIECIE ZA CO :)

Nawet po tylu latach Ci nie przeszlo? lewiS a nie LEVIS.......... :(

11

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

yhyhyhyhy

12

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

MAŁY jest poki co nie osiagalny ale poszukiwania kontaktu z nim trwaja :).

Szukasz Malego to przejedz sie w sobote czy niedziele pod stodole (na gielde) kreci sie tam z jakimis podejżanymi typami i handluje piratami.
Nieraz go widuje...

:?:  :?: Hmm.. Małego chyba ?posadzili...? jedziemy pewnie w trzy osoby ..
AS.. ( tak to ja!!) , Zajec, Miecio..... Jest to połowa grupy .
Ale tak niestety musi być ...
Jakoś nie mogę go ostatnio spotkać na giełdzie chociaż bardzo chciałem...
Jak ktoś coś  o nim wie to proszę !!
:!:  :!:  :D

13

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

witka...

jeszcze mnie nie posadzili :) a co do handlowania i krecenia sie z podejzanymi ttypkami to pomowienie!!!! :)

buziaczki

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Powrót Mieczy?? Co z grupą Sword??

oj ktoś wertuje i czyta stare wątki ;)