1

Temat: macbook zepusty ... need help ?

cze. moze ktos sie zna od strony elektronicznej na laptopach apple'a ? wlasnie sie byl popsul mojej kobiecie 13" macbook 2007 w sensie takim ze posiada czarny ekran, zero odpowiedzi na przycisk zasilania, zero ladowania baterii (z wyjeta bateria tez nie dziala) i w ogole kaplica. any help od mistrzow lutowniczych/elektronikow ? a moze ktos zna jakiegos speca ktory naprawia komputery ? kazdan pomoc bedzie pozyteczna. dzieki :)

aha ... dodam jesio ze stacjonuje na terenie warszawy, wiec raczej lokalni specjalisci mnie interesuja :)

Ostatnio edytowany przez cedyn (2010-09-21 08:57:00)

2

Odp: macbook zepusty ... need help ?

Może znajdziesz coś na i-fix-it? Wpisz w polu wyszukiwania model swojego maczka. Ja stąd dowiedziałem się przynajmniej jak rozebrać i złożyć mojego powerbooka żeby wymienić baterię PRAM, co w Wallstreet II nie było w ogóle oczywiste.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: macbook zepusty ... need help ?

Napisz do Żbika :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: macbook zepusty ... need help ?

A jednak się psują ;)

5

Odp: macbook zepusty ... need help ?

zadzwon : 722 390 819 i powolaj sie na mnie - Piotr Krużycki - koles ma pelno czesci i nie powinien skroic a szansa na naprawe spora, widzialem jak przywracali do zycia rozne apple

powodzenia

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

6

Odp: macbook zepusty ... need help ?

laoo/ng napisał/a:

A jednak się psują ;)


hehhe ... no pewnie .. i to jak cholera. moj macbook pro (poczatek 2009) byl sie zepsul w okresie gwarancyjnym 3 razy. padl: ekran, DVD oraz na koncu karta graficzna na plycie glownej. ten czarny mojej kobiety byl wzial umarl ot tak ... sie wylaczyl, bo bateria sie rozladowala i juz nie powstal. odkad posiadam nie uwierze ze apple robi solidne komputery ... jakos nigdy nie widzialem zwalonego IBM think pad, a jablka juz pare razy zdarzalo mi sie widziec martwe.

anyway ... dzieki za porady, z telefonu skorzystam niezawodnie takze jesio raz dziekuje piter :)

Ostatnio edytowany przez cedyn (2010-09-21 07:57:27)

7

Odp: macbook zepusty ... need help ?

cedyn napisał/a:

akos nigdy nie widzialem zwalonego IBM think pad, a jablka juz pare razy zdarzalo mi sie widziec martwe.

Oj było dużo popsutych, było... Widziałem takie na stosy, jak dla Danone robiłem. Choć licząć liczbę sztuk, jakie używali - to i tak niewielki procent był. A z Apple nie pomogę niestety...

Sikor umarł...

8

Odp: macbook zepusty ... need help ?

Co się dziwicie chłopaki, przecież podzespoły Mac'ów są produkowane w tych samych japońskich firmach co podzdespoły do PC, różnica jest jedynie w wyglądzie i systemie operacyjnym - technologia ta sama.

9

Odp: macbook zepusty ... need help ?

Chińskich, chińskich. Japonii tam baaaardzo mało.

http://www.5oft.pl/