Temat: Tight Tools Packiet

Hej ludziki, czy ktoś posiada schemacik tej fajnej modyfikacji autorstwa bodajże Gumiego ??? Interesuje mnie zarówno schemat jak i zawartość Eprom'u !

Z góry dziękuje za info

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Tight Tools Packiet

Do ST/Flaszki? Pierwsze slysze... Co to takiego?

Scena ST: http://demonstracja.scene.pl

3

Odp: Tight Tools Packiet

Heh, pigulastemu sie pomylilo i puscil to na forum o ST :) Ale gestapo czuwa i topik jest juz na właściwym miejscu  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Tight Tools Packiet

dely gw :)

e f ttp byl zjebany dos 6.1 ;-P.

a heh gumi dzies kiedys mial wyslac schemat do ciebie, tak mi mowil (3 lata temu;) nie doszlo ? eh te lagi na poczcie polsoej;/

5

Odp: Tight Tools Packiet

dely gw :)

e f ttp byl zjebany dos 6.1 ;-P.

a heh gumi dzies kiedys mial wyslac schemat do ciebie, tak mi mowil (3 lata temu;) nie doszlo ? eh te lagi na poczcie polsoej;/

Oj miał miał tak przynajmniej obiecywał na Quast Party 97, wiem że Pasiu montuje to cacko w compach (ale nie potrafi zmodyfikować oprogramowania na epromie - aby np. zmienić jakąś pozycje) jedyna nadzieja, teraz leży w MacGyverze, który może dostanie co nieco od Waldiego .... ale ja w to raczej nie wierze (myślę że domyślasz się czemu)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: Tight Tools Packiet

Heh, pigulastemu sie pomylilo i puscil to na forum o ST :) Ale gestapo czuwa i topik jest juz na właściwym miejscu  :twisted:

no i dobrze że czuwa !!! Nie ma leżenia do góry brzuchem  :lol:

ps.  A ja cały czas czekam dely na info o Tomsie 720 na Twojej www  :x

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim