Temat: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Czesc.
Tutaj info jak ktos by chcial sie zabrac http://atarionline.pl/forum/comments.ph … ment_16716

*Kierowniku, przepraszam za linkowanie do "konkurencji":)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Weź se sobą Zając-a...

3

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Masz jeszcze miejsce? Bylbym chetny.

4

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Mazi-> ogolnie tak, wpisz sie na tamtym formu gdzie jest link. Mam 3 miejsca w aucie wolne, wiec kto pierwszy ten lepszy, ale zapisy tylko tam:) aby pozniej nie bylo pretensji, ze ktos sie zapisal itp...

I napisz skad Cie zabierac.

As-> Zajac wafel nie chce jechac, mowi cos ze ma w domu kolejke na sprzatanie WC i nie da rady tego przeskoczyc:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

5

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Maly_swd: nie mam tam konta. Jezeli mozesz to wez poprawke na to, ze jestem chetny. Mieszkam na Kabatach wiec podjechalbym metrem gdzie bedzie najblizej i stamtad.

6

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Mazi-> ok, zarezerwowane. Namiar do mnie masz tam (tzn nr telefonu, nie przejmuj sie kosztami polaczenia to tylko info dla odstraszenia marketingowcow:)

Najlepiej podjedz na Metro Swietokrzyska i wbij sie w autobus 155 jadacy na Wole (przystanek Redutowa lub Pustola) jak tam podjedziesz to zadzwon, wyjde po Ciebie i posiedzisz na kawie u mnie na reszte zalogi:) Wyjazd o 10:00-11:00

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

7

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Maly_swd, można, wstępnie miejsca (vide priv)?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

8

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

full:D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

9

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Maly_swd: tak zrobmy jak piszesz.

10

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

UWAGA.
Mam 1 miejsce wolne, jak ktos chetyny to o 10:30 PL.Bankowy KFC, nr do mnie 502834822 kto pierwszy ten lepszy:)

Mazi odezwij sie do mnie jutro do 10:00 PILNE. Chodzi o to ze o 10:00 jade w kierunku PL Bankowego, dasz rade dotrzec do mnie na Redutowa do 10:00?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

11

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

To moze spotkajmy sie w KFC na pl. bankowym o 10:30-11:00? Tam mam prosty dojazd.

12

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Mazi, PL Bankowy 10:30-11:00 pozdr

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

13

Odp: Wyjazd z WAWY na SV2k10

Bede :)