Temat: Silly Venture 2k11 - show must go on !

PunBB bbcode test

No i stało się ! Nie ma odwrotu... SHOW MUST GO ON ! Po kilkudniowej burzy mózgów, zestawieniu argumentów "za" i "przeciw", mam przyjemność zaprosić Was po raz czwarty na międzynarodową imprezę sympatyków komputerów ATARI - Silly Venture 2k11 w Gdańsku !

Ostatnia edycja SV spotkała się z uznaniem zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych gości. Dowodzi to, iż przy założonej wizji party oraz jej konsekwentnej realizacji można dokonać rzeczy, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. W dniach od 10-go do 12-go Grudnia 2010 roku w Gdańsku pojawiły się  62 osoby - z Polski, Francji, Niemiec, Holandii oraz Czech. Do konkursów zgłoszone zostały 43 prace na niemal wszystkie platformy Atari - od A2600, po serię XL/XE, ST i Falcon. Oficjalny patronat nad SV2k10 objęły: ABBUC (największy międzynarodowy klub sympatyków małego ATARI), radio ESKA oraz POMORSKA TV. Czy można było porzucić tak obiecujący i dobrze rokujący projekt ? Często zadawałem sobie to pytanie... W podjęciu ostatecznej decyzji pomogliście mi WY. Jestem wdzięczny za każde dobre słowo, zarówno te zaprezentowane za pośrednictwem portali społecznościowych (Atari Area, Atari OnlineScenial...) jak też poprzez pocztę e-mail. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że WARTO - pomimo trudu związanego z logistyką całego tego przedsięwzięcia. 

Kolejna edycja Silly Venture to nowy termin i nowe miejsce. SV2k11 odbędzie się w dniach od 10-go do 13-go Listopada (Czwartek-Niedziela), a więc 4 dni. 11-go Listopada mamy Święto Państwowe, a więc większość z Was powinna mieć w tym czasie wolne. Myślę, że to najbardziej rozsądna data. Natomiast nowe miejsce to Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego w Gdańsku, przy ul. Śluza 6 - 16 km od Lotniska w Gdańsku-Rębiechowie, a od Dworca Głównego - 2,24 km.

PunBB bbcode test

Przygotowania do kolejnej edycji SV rozpoczynam już od momentu pojawienia się tego newsa. Wierzę, że uda się pobić rekord zarówno co do frekwencji jak i ilości zgłoszonych do konkursów prac. Po ostatniej edycji imprezy odżyły nadzieje, wiele osób zadeklarowało powrót do korzeni - powrócił klimat rodem z lat 90-tych, kiedy scena Atari była na pełnych robotach. Nie zmarnujmy tego ! SV2k11 to impreza dla wszystkich fanów komputerów ATARI - od Atari 2600 po Jaguara, na klonach Falcon'a kończąc.

F*ck the mainstream & respect the roots ! There's *nothing* to regret.

Z atarowskim pozdrowieniem,

Yours truly madly deeply,

Grey / Mystic Bytes
Silly Venture Organizer

p.s. W nagłówku znajduje się nowy oficjalny logotyp SV2k11 wykonany przez naszego grafika Moonie / Mystic Bytes.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

For non-Polish readers:

So it finally happend ! And there's no turning back... "THE SHOW MUST GO ON !" like in Queen's song. After a few days of brainstorming, comparing arguments for "yes" and "no", I have the pleasure of inviting You for the 4th time to an international Atari party - Silly Venture 2k11 in Poland !

The last edition was met with a multitude of Polish and foreign guests and sceners. It proves that with a vision of the party and consistent realisation it's possible to achieve things, which seemed to be unattainable before (e.g. to gather such a big amount of Atari sceners in winter time). During the 10th-12th of December 2010, 62 visitors came from Poland, France, Germany, Holland and Czech. Over 40 compo entries were submitted for almost all atari platforms - starting with the 2600, through XL/XE, to ST and Falcon. Official partners were ABBUC (the bigest european club of 8-bit Atari users), ESKA radio-station and POMORSKA TV. How could I not do this promising party project again ? I asked myself many times... The final decission was made thanks to YOU. I am grateful for every positive word on the net or sent by e-mail, it just strengthens my conviction, it's WORTH IT - in spite of the logistic toil involved in it all.

Another edition of SV brings a new date and a new party-place. SV2k11 will take place from the 10th to 13th of Novemeber 2011 (Thursday-Sunday), over 4 days.

I will be starting the arrangements for the next edition of SV from the moment of this announcement! I do believe we can beat the last record for the amount of visitors and compo entries. After the last edition of SV the hopes were ressurected, many people declared "back to the roots" - the mood direct from the 90s came back, when the Atari scene was in full swing. Let's not waste it ! Sv2k11 is dedicated to all Atari fans - from Atari 2600 up to the Jaguar, right thrugh to the newest Falcon clones.

F*ck the mainstream & respect the roots ! There's *nothing* to regret.

With atari greetings, 

Yours truly madly deeply,

Grey / Mystic Bytes
Silly Venture Organizer

p.s. The new SV logotype on top was done by Moonie / Mystic Bytes.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-14 01:18:24)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

I to jest dobry termin. Jestem za, choć na obecną chwilę nie wiem, czy dojadę. I taki termin (lub zbliżony) proponuję zapisać na stałe w kalendarzu - wstępnie zawsze drugi weekend listopada ;)

Sikor umarł...

3

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

No, i to jest konkret. Sikor, ani słowa ;)

PS. Logo zajebiste.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Dely - byłem pierwsiejszy ;P

Sikor umarł...

5

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Brawo Grey!!!
Zapowiada się zajebiaszcze party!

Oczywiście będę!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-01-04 09:49:06)

6

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Grey -> brawo, bede na bank:)

logo zajebiaszcze i klimatyczne

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Będę :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

o w mordę, tylko 10 miesięcy, żeby zrobić demko.

http://www.5oft.pl/

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

grey/msb napisał/a:

Zdjęcia obiektu poniżej

Patrz pan jak tu mie naśmiecili na OBIEKCIE. :) :) :) :) :) :)

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2011-01-04 21:07:43)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

10

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Mamo, Listopad (wybrzydzam :P).

Postaram się przyjechać, skoro się tak uroczo wykłócałam już w temacie terminowym. w 2011 stawiam na Trójmiasto :). Listopad to nie grudzień, może pizgać nie będzie aż tak bardzo >_>''. Kciuki trzymam Grey za powodzenie! *hug*

Cmok
Meś

Ostatnio edytowany przez Mesława (2011-01-04 12:14:33)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Ja jestem jak najbardziej za! Termin SV2k10 nieco mnie rozczarował, gdyż obecnie jestem poza moim rodzinnym miastem, co widać, a zjeżdżałem dopiero tydzień przed świętami, więc tydzień za późno. Za to 14 listopada są urodziny mojej córy, więc w tym terminie tak czy owak będę :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

12

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Miło mi Wam zakomunikować, iż patronat medialny ze strony radiostacji ponownie obejmie

PunBB bbcode test

Czekam teraz na odpowiedź zwrotną z POMORSKA TV.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-04 17:50:31)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

no ja bede, dzis nawet juz bylem ;) - przejezdzalem obok "mechanika" ;)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

14

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

No i kolejny miły news ! Patronat medialny nad SV2k11 obejmie także...

PunBB bbcode test

właśnie przeczytałem odpowiedź od Zarządu TV w tej sprawie :)

pozdr!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-05 17:11:29)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

15

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Fajnie, że Pomorska.Tv ponownie objęła patronat medialny. Ich relacja oddała rodzinny klimat imprezy, jak to powiedział mój kolega niezwiązany z Atari :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

16

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Dokładnie. Mógłbym postarać się np. o TVP3, ale podejrzewam że byłoby sztywno a materiał szybko by zniknął z ich strony :) Postaram się jeszcze o jakieś piśmienne medium ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

17

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Może jakiś magazyn komputerowy, czy coś w tym stylu?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

18

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

któreś z trójki: Fakty i Mity, NiE oraz Gazeta Wyborcza ;) ;) :D

gep/lamers^dial

19

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

gepard: Hustler, Playboy i Nasz dziennik ;)

20

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

myślę że najlepszym wyborem byłaby niestety Wyborcza :) nie jest mi z nią "mentalnie" po drodze, ale ludzie z pism komputerowych zapewne nie przyjechaliby do Gdańska - wydaje mi się, że większość Redakcji jest w Wawie? Natomiast Wyborcza ma m.in. siedzibę na Tkackiej w Gdańsku i mogliby zrobić notkę ogólnopolską - rozeznam temat i dam znać :)

Chociaż... tak myślę sobie o... CKM :) To byłaby petarda :D W piątek dzwonię :D

p.s. Dziękuję wszystkim którzy podtrzymują mnie na duchu :) Znowu mam ochotę zrobić imprezę, po której będzie głośniej niż po SV2k10 :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-05 20:52:54)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

21

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Jest CKM a nie ma CKK :( Ja raczej CKM nie kupię, by zobaczyć reklamę. Myślę, że lepiej próbować jednak z gazetami komputerowymi.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

22

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

grey: przybij do Voyagera, pracuje w redakcji gazety CHIP, która obejmowała patronat nad party Riverwash (Amiga/PC)

23

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

perf: ok, bardzo dziękuję za podpowiedź :)

Wiem, że jeszcze za wcześnie na takie deklaracje, ale gdybyście mieli podejmować decyzję dzisiaj czy pojechać na SV2k11 - kto z Was odpowiedziałby TAK? :)

Listę póki co otwierają:

1. AdamK
2. Jakub Husak
3. Pirx / Our 5oft
4. Piter
5. As / Sword Soft
6. Mały / Sword Soft
7. Wieczor
8. Akira / Scenial
9. Hospes / Mystic Bytes
10. Mono / Tristesse
11. Henryk
12. Beetle (Germany)
13. Zerkman / Sector One (France)
14. PeP / Svenska Atariklubben (Sweden)
15. Jury / Dom Wariatów
16. pr0be / LaResistance
17. Yerzmyey / H-PRG
18. MarekP
19. Grzybson / SSG
20. Tata Grzybsona
21. Sea Brush / Mystic Bytes
22. Kaz / Atari Online
23. Vidol / Tight
24. Larek / ArSoft Corporation
25. Tdc
26. stRing
27. Gepard / Lamers
28. Zibi
29. Puchacz
30. Havoc / Lineout (Holland)
31. Ukk0 / Live! (France)
32. Klocek / Mystic Bytes
33. CiH / Low Res (England)
34. Felice / Low Res (England)
35. Moonie / Mystic Bytes
36. Ooz/ LaResistance / Agenda
37. Hencox / Nature (Sweden)
38. InSTream / Nature (Sweden)
39. Booker (England)
40. Haohmaru (Holland)
41. Dracon__
42. Dely / Atari Area^Blowjobb
43. Grzegorz Paszkowski
44. Per Almered / Excellence in Art^Checkpoint (Sweden)
45. Delta99 (Sweden)
46. thePink
47. Urborg
48. Dhor / MEC
49. Immolator
50. Timbral / Dead Hackers Society (Sweden)
51. Jan Krupka / JAY Software (Czech)
52. Azbest / Pigwa Rekords
53. Kapsel
54. Święty / Zelax
55. Matt Smith (England)
56. Lotharek
57. Pet / Bit Busters
58. Gorgh / Agenda
59. Paranoid / Paradox (Germany)
60. Irata4
61. Duddie
62. Lewis / Blowjobb
63. Zaxon
64. Bitman (France)
65. OxF / Taquart
66. Epi / Tristesse
67. Xeen / Agenda
68. MiKRO / Mystic Bytes (Slovakia)
69. Nick Harlow (England)
70. EarX / Lineout (Holland)
71. Cosi
72. Deez / Evolution (Sweden)
73. Baggio / Evolution (Sweden)
74. Evil / Dead Hackers Society (Sweden)
75. Darth / Pandemonium
76. Kroll
77. Żbiku / Firebird
78. Nosty / GR8 Software
79. Dracon / Taquart
80. at0m
81. Alias
82. Pin / Tristesse
83. Gzynio
84. Andrzej Ługiewicz
85. Vasco / Tristesse
86. Marcer / Paradize (Sweden)
87. Szeryf
88. Bachoo
89. Born / LaResistance
90. 505 / Checkpoint^Paradox
91. Paweł P.
92. Visy / Trilobit (Finland)
93. Viznut (Finland)
94. Voy/SSG/Dial
95. GuSTaw
96. Adam Sieracki
97. Dariusz Bartylak
98. Emphii / X-Tream (Finland)
99. Oasiz (Finland)
100. Voyager
101. Bart
102. Rocky / Mad Team
103. TeBe / Mad Team
104. Pajero / Mad Team
105. Piesiu / Agenda^Mystic Bytes
106. Stanisław Ciechanowski
107. Piotr "Cieplik" Cieślicki
108. KK/DMA
109. Brat KK/DMA :)
110. Adam "Reg" Sawicki
111. Janusz "Efasen" Koprucha
112. Marek Łocisz
113. Mac
114. Jarek Syrylak
115. Jacek Jóźwiak
116. Michu / Chemical Reaction
117. Sebaloz / Lepsi
118. Alex / Bit Busters
119. XXL
120. Marek Konopka
121. Rastan
122. Stryker
123. sOnar
124. Bohdan Milar (Czech)
125. Zdenek Burian (Czech)

Last updated: 05.11.2011

Łącznie ze mną 126 osób na dzień dzisiejszy :) A jeśli wziąć do tego osoby towarzyszące... oj, tłoczno będzie :)

Who's next? Listę będę update'ował na bieżąco. Wtedy będę miał jako takie rozeznanie na jaki budżet mogę sobie pozwolić - w końcu impreza ma być lepsza niż ostatnio ! :) Jeśli mimo okresu zimowego uda się znacząco zwiększyć ilość partyzantów oraz prac oddanych na compo - SV będzie imprezą cykliczną.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-11-05 02:22:57)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

24

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Ja też przyjadę.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

25

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Rozmawiałem z Zerkman'em / Sector One (Francja) - oni też mają wolne 11-go Listopada, także szanse na to że będzie więcej francuzów są bardzo realne :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-07 00:01:35)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)