Temat: Stereo w Atari

Kto wie gdzie zdobyć POKEYa. Potrzebny do zrobienia stereo w mojej Atarynie

Sukkor_benoth

2

Odp: Stereo w Atari

W wiekoszosci znanych mi przypadkow ludzie po prostu "rozbebeszali" druga atarynke, aczkolwiek pamietam jak niejaki Chris sciagal poczta morska POKEY-e z USA - trzeba przyznac, ze wyszlo to zdecydowanie tanio (w roku 1996 na jednego POKEY-a wychodzilo 15 PLN)

3

Odp: Stereo w Atari

można tez sprobowac skontaktowac sie z Sebanem...   seban(at)hot.pl   ma chyba jeszcze troche pokeyow w zanadrzu ;))  Pare browarow i sie pewnie dogadacie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Stereo w Atari

X-Ray, wydaje mi sie, ze w tym przypadku zamiast browarow lepsze bylyby Snickers-y ;)

5

Odp: Stereo w Atari

... a to twoje satanowo, to może gdzieś blisko Kraka???

pomijając to mam Pokeya

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Stereo w Atari

No to spoko. Myślałem że z Pokeyem będzie gorzej.

7

Odp: Stereo w Atari

X-Ray, wydaje mi sie, ze w tym przypadku zamiast browarow lepsze bylyby Snickers-y ;)

Nie wiem skąd wam te snickersy się wzięły ale to są jakieś scenowe popłuczyny (a raczej pomyje).  Jakoś nieprzyjemnie mi się te snickersy kojarzą i uśmiech na twarzy się nie pojawia, a wręcz znika.

Nie wiem jaki Sebek ma do tego stosunek .. ale ja myślę, że jednak browar będzie lepszy..
Szacunek i Frasunek.. dla kolegi Sebana... na wieki ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: Stereo w Atari

nieprzyjemnie mi się te snickersy kojarzą i uśmiech na twarzy się nie pojawia, a wręcz znika.

masz racje, ale tez mozliwe, ze nie znasz sprawy, bo ten "motyw" pochodzi jeszcze z czasów SHADOWS PARTY (1994 r.)...    :?
Nic wiecej nie moge powiedziec...

Szacunek i Frasunek.. dla kolegi Sebana... na wieki ;))

popieram!  I czekamy na SLIGHT SID-a !   8)

9

Odp: Stereo w Atari

masz racje, ale tez mozliwe, ze nie znasz sprawy, bo ten "motyw" pochodzi jeszcze z czasów SHADOWS PARTY (1994 r.)...    :?

Witam Serdecznie!

Postanowiłem sie jednak wypowiedzieć w tej sprawie...
Na początku postanowiłem nie zabierać głosu... bo tak naprawde to sam nie wiem o co chodzi z tymi snickersami, ale skoro DRACON powiedział że chodzi o shadows party 1994 to może mi dokładniej wyjaśnisz o co chodzi???

Bardzo przepraszam ale nie pamiętam... a jeżeli coś się zdarzyło "za moimi plecami" to może mnie ktoś uświadomi... bo nie kumam. Widziałem już w kilku mega-produkcjach jak się ze mnie nabijano... (np. oddam ST'eka za snikckersy, itp. :-) ) Ale nie wiem na prawdę skad się to wzieło. 

Nie pamiętam co robiłem ze snickersami na Shadows Party 1994 :-). Było mi by o wiele "weselej" jak by mnie ktoś uświadomił... to może bym sie i ja pośmiał a tak to nie za bardzo wiem z czego.

Pamiętam jak Shadowsi wymyślili mi xywkę HERUBIN :-)  Patrząc na zdjęcia z tamtego okresu...  muszę powiedziec że xywa była trafiona w 100% :-)

Co do snickersów ... możecie się ze mnie nabijać... nie przeszkadza mi to.  Ale było fajniej i zabawniej jak ja bym wiedział co chodzi.

pozdrawiam
"Seban-SNICKERS" / SLIGHT

10

Odp: Stereo w Atari

Seban, moge postarac sie wyjasnic, ale jak wolisz:
publicznie tutaj, czy na priva ???   :rolleyes:

P.S. Napisz BTW.  co z tym wynalazkiem w/w, ok ?

Hehe... ostatnio moj drugi atarak wzbogacil sie w Covoxa (by Stryker)...  Faktycznie jest poprawa kiedy odsluchuje MOD-y.  8)
Tylko niech atarowscy muzycy, ktorzy tez maja to cudo, zaczna pisac bardziej strawne kawalki...

11

Odp: Stereo w Atari

Seban, moge postarac sie wyjasnic, ale jak wolisz:
publicznie tutaj, czy na priva ???   :rolleyes:

Witam!

Wal, tutaj... nie mam nic do stracenia :-). Prawda jaka by nie była jest lepsza niż jakieś ściemnianie i ukrywanie faktów :-) Tak więc wal smiało, bo mam juz dość tego całego zamętu.

pozdrawiam serdecznie
Seban/SLIGHT

12

Odp: Stereo w Atari

Witam Seban.

W zadnym wypadku nie mialem na celu osmieszania/obrazania/kpienia z Twojej osoby. Ow watek dotyczacy Snickersow jest jednym z wielu anegdotycznych mitow krazacych po scenie - ten konkretnie glosi, ze podczas party w Mirowie, kiedy wiekszosc uczestnikow party gustowala w "trunkach" ty akurat jako alternatywe wybrales Snickersy. Podobnych anegdoto-mitow jest wiecej, np.: legendarny juz watek dotyczacy zamilowania jednego z czlonkow grupy Shadows do denaturatu itp. Niemalze kazde party obfituje we wszelkiego rodzaju historyjki dotyczace osob lub/i wydarzen, ktore maja charakter wesolych opowiastek i akurat tutaj, gdy przeczytalem wypowiedz X-ray-a przypomnial mi sie ow watek ze Snickersami i nawiazalem do niego.

Pozdrawiam,
macgyver

13

Odp: Stereo w Atari

... ten konkretnie glosi, ze podczas party w Mirowie, kiedy wiekszosc uczestnikow party gustowala w "trunkach" ty akurat jako alternatywe wybrales Snickersy.

Rowniez Witam! :-)

Kurcze to o to chodzi  :D  A ja tyle lat żyłem w nieświadomości  :lol: Prawde mówiac nie wiele pamiętam z tamtego party, ale za % wtedy nie przepadałem. Zresztą z tego co pamiętam to nie tylko ja nie chciałem spożywac %  :)  Ale co ja się będe tłumaczył...
;) A że żarłem wtedy legendarne dla was już snickersy to wielce prawdopodobne.

pozdrawiam
Seban/SLIGHT

ps #1) MacGyver nie uraziłeś mnie swoim postem, tak naprawdę to przyczyniłeś się do wyjasnienia całej tej głupiej sytuacji. Dzieki temu teraz i ja wiem o co chodzi i sam mogę się z tego pośmiać.  A tak zastanawiałem się ... "O co im kurde chodzi z tymi snickersami"

ps #2) Poważny szacunek dla X-Ray'a, który stanął w mojej obronie i dzięki niemu cała sprawa została wyjaśniona.

14

Odp: Stereo w Atari

Mi te snickersy kojarzą się tylko z ... kiepskim "fejkiem"? pt "Seban ty Prosiaq" - bezsensowny, niesmaczny, niegrzeczny, i nieuzasadniony atak w kierunku bogu ducha winnej osoby.   Dlatego nie uważam tego za nic zabawnego i dlatego po prostu nie lubię tego sformułowania. Dziwi mnie też, że wciąż stykam się z tą "produkcją" na parties (czasami ktoś to zapuszcza). 
Tak swoją drogą myślę, że nawet Vasco by się kiepsko poczuł jakby zobaczył pewnego razu produkcję pt.  "Vasco ty Świnio"  chociaż jest kochanym misiem i postacią rzekłbym bardzo medialną.
ps. Na Quascie bardzo popularne stało się słowo (zresztą dzieki Vaskowi) Szacunek   więc szanujmy się nawzajem. Bo przez coś takiego naprawdę może odechcieć się zabawy w scenę - człowiek coś robi i chce jaknajlepiej, a tu zostaje nagle zmieszany z błotem, bo komuś się nudziło i wydawało mu się, że to zabawne. Wiem jak bardzo Seban chciał dotrzeć na tegorocznego Quasta, niestety nie udało mu się ale mam nadzieje, że kiedyś (w myśli mam przyszły rok) pojedziemy razem do Ornety, no i mam nadzieję nigdy więcej nie spotkać się z tego typu bezsensami.
Amen ... - zrobiło się nie na temat ;

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

15

Odp: Stereo w Atari

Frasunek, panie, frasunek....

16

Odp: Stereo w Atari

Pamietam demko "Seban ty..." - siux jak mowil Dex.

Ale od paru przynajmniej lat zwrot o Snickersach jest synonimem pomocy dla kodera. Czesto sobie zartujemy "skocz po Snickersa to ci zakoduje" itd. Tak wiec mysle, ze mozna tego sformulowania uzywac. Po prostu w tej chwili ja to odbieram jako tekst o wybitnie pozytywnym znaczeniu.

A co do "szacunku" to tekst jest raczej Pinokia, mnie sie jakos skojarzyl z "frasunkiem" - brzmieniowo, ale wybaczcie, wiecie w jakim bylem stanie...

17

Odp: Stereo w Atari

A co do "szacunku" to tekst jest raczej Pinokia, mnie sie jakos skojarzyl z "frasunkiem" - brzmieniowo, ale wybaczcie, wiecie w jakim bylem stanie...

byles w stanie wskazujacym znanym tez jako 'Jedyny Sluszny' :)

ps powtorka na Eastcie, co dziadek?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

18

Odp: Stereo w Atari

A że żarłem wtedy legendarne dla was już snickersy to wielce prawdopodobne.

No i o to chodzi - okazalo sie, ze MacGyver byl dobrze poinformowany...
Tak w ogole to nie wiem kto postanowil tak upowszechnic ten motyw...  Dobrze, za teraz takze sam zainteresowany wie o co biegalo i sie nie obrazil.  8)

człowiek coś robi i chce jaknajlepiej, a tu zostaje nagle zmieszany z błotem, bo komuś się nudziło i wydawało mu się, że to zabawne. (...) no i mam nadzieję nigdy więcej nie spotkać się z tego typu bezsensami.

Święte słowa, X-ray....   To po prostu ludzka zawiść czy coś w tym stylu...  Wiem jak to jest, bo mi tez ktos sie dal (lub wciaz chce dawac)  we znaki...   :evil:  :rolleyes:

19

Odp: Stereo w Atari

... tylko ze Sebcio sie z tego usmial i zakonczyl temat a ty dales sie wciagnac w wojne ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Stereo w Atari

heh nie chcialem ciagnac tematu i gdybym tylko widzial Sebastiana posta piszac swojego to bym juz nie ruszal tematu ;))   ale chyba MISIE mi zrobiły psikusa i wyświetliły stronę z tym tematem o parę godzin nieaktualną (notabene nie rozumiem jak to sie dzieje ale czasami tak mam).
No ale coż trudno padło ... przynajm,niej nic nie bedzie już leżało na wąrtobie i po wyjaśnieniu niejasności wszyscy będą szczęśliwi ;)) ...    no może nie wszyscy zostaje biedny Sukkor_benoth który zamiast doczekać się pokeya musi czytać o "dupie Maryny" ;))
Pozdrawiam i ... sorki ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

21

Odp: Stereo w Atari

Dely - pewnie za 10 lat tez sie bede smial !   :lol:    :P    :D

A komu zalezy na prowadzeniu "wojen" wiadomo, szkoda ze tylko tym jest w stanie "zablysnac"...  buhahahaha....  ;)


P.S. A co do autora tego wątku, niech przejrzy ktorys z zinow grupy Sword ("MEGATAZIN" ?), tam byl schemat stereo z opisem, wlasnie wg niego zrobil kiedys w moim compie przerobke QBEK.   8)
A POKEYE moze od PASIA albo z ALLEGRO (?).

22

Odp: Stereo w Atari

...P.S. A co do autora tego wątku, niech przejrzy ktorys z zinow grupy Sword ("MEGATAZIN" ?), tam byl schemat stereo z opisem, wlasnie wg niego zrobil kiedys w moim compie przerobke QBEK.   8)
A POKEYE moze od PASIA albo z ALLEGRO (?)...

No no widze ze megata zin chociaz jednej osobie sie przydal :)

Ja tez mam z tego schematu robione stereo i Marcys twierdzi ze dziala ;)

pozdrawiam

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>