1

Temat: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

...bo według opinii niektórych, chcę zarobić miliony. Wobec tego mi się odechciewa - te, co są zamówione, a jeszcze niedostarczone - oczywiście dotrą. Będzie też pewnie kilka nadmiarowych koszulek XXXL (jeszcze nie mam, a zamówiłem profilaktycznie kilka więcej, bo z tym rozmiarem jest kłopot). To co mam w zapasach - póki co będę wyprzedawał powoli.
Co do nowych pomysłów - chyba mi się nie chce. Jak na każdym kroku widzicie tylko super biznesy i chęć zarobku, a nie chęć zrobienia czegoś - trudno, poczekam na produkty innych. Pewnie kiedyś, jak będę miał trochę gotówki - coś przygotuję. Sam. I dopiero potem podam, że ewentualnie mam. Ale do tego długa droga. Póki co - no way. Skoro macie mnie za wredną osobę która tylko myśli o własnym zarobku, w dodatku z kilkunastokrotnym przebiciem ceny - trudno, czekam na Wasze gadżety w dobrej, słusznej według Was cenie. Mam dość mieszania mnie z błotem z byle powodu. ygać mi się już chce przy takim podejściu.
Także - póki co - nie spodziewajcie się nowych produktów od Sikora. Woli "nie zarabiać tych milionów" i mieć święty spokój, mając w dupie nowe idee do powstawania czegokolwiek. Bo z drugiej strony, ile można? Jak widać mam te miliony, które zarobiłem na gadżetach i śpię na zarobionej na coponiektórych stąd kasie. A podcieram się studolarówkami, bo mają miękki papier, ot co.
Tyle.

Sikor umarł...

2

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Ojtam, kto nie chce kupować to niech nie kupuje, nie ma co fochować. ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Po prostu mam dośc łażenia i załatwiania pewnych spraw, a potem słyszę, że zarabiam krocie. Czekam na miliony nowych gadżetów od narzekaczy w przystępnych cenach. Tyle. Skoro wiedzą lepiej i potrafią załatwić taniej - to niech ruszą dupy i coś zrobią.

Sikor umarł...

4

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Pojęcia nie mam w jaki sposób można na wspomnianych gadżetach zarobić krocie. Chyba tylko kreton ma tak błędne wyobrażenie w temacie otaczającej go rzeczywistości. Charytatywnie, to nawet caritas nie działa ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Ja też nie mam pojęcia, ale po tekstach niektórych - jak napisałem powyżej - mam to tam, gdzie jest ponoć najciemniej. I tyle w temacie.

Sikor umarł...

6

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

No zaraz chwileczkę.

A dlaczego to Sikor nie może sobie zarobić, nawet kroci? Jeśli będą to fajne plakaty, to dlaczego nie może zbijać kokosów, przecież nie przystawia nikomu Glocka do skroni i nie mówi: "KUPUJ, BO KULKA ŚMIECIU!". Nie chcesz, za drogo, nie pasuje - nie kupujesz.

A Ty Sikor weź na wstrzymanie i nie bierz głęboko do siebie krytyki. Nie żyjesz w świecie, gdzie wszyscy będą głaskać Ciebie po główce. To jest życie, to nie je bajka i trzeba twardym być. Jak Roman Bratny.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Jeśli liczysz na wdzięczność innych to załuż "FUNDACJĘ", a jeszcze najlepiej OPP z 1% i wtedy dopiero będziesz miał te wszystkie zwierzątka z ulicy Paluch nad głową. A tak szczerze to Dely najlepiej to określił "A dlaczego to Sikor nie może sobie zarobić, nawet kroci?"; przecież mamy wolny rynek i każdy może się wykazać. Ja byłem w Piernikowie i kto chciał to sobie zamówił. A jak na razie to zadowolonych to mogę policzyć ................... . Tak że cytując za Dely'm "A Ty Sikor weź na wstrzymanie i nie bierz głęboko do siebie krytyki. Nie żyjesz w świecie, gdzie wszyscy będą głaskać Ciebie po główce. To jest życie, to nie je bajka i trzeba twardym być. Jak Roman Bratny."

I pamiętaj staropolskie powiedzenie "kto ma miękkie serce, musi mieć twardą d..ę".

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

8

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Sikor, koszulki od Ciebie są fajne i bardzo dobrej jakości (kto ma, ten wie i sobie je chwali), długopisy też. Kalendarze wiszą i jest ok. Także czekam na plakaty. Serio, jak komuś coś się nie podoba, to nie musi komentować i tyle. Nie chcesz, nie kupuj.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

9

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Sikor, dejze spokój :) - jak Ci nie pasują wypowiedzi osoby X, lub Y - to porozmawiaj z panem Z a resztę po prostu osraj. To optymalnie proste i najmniej inwazyjne i bolesne dla ogółu rozwiązanie ;) ... to tak, jak "łagodny środek przeczyszczający nie przerywający snu" :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

narzekanie na to ze sikor krocie bije na biednych atarowcach jest rownie bezsensowne jak takie watki rozzalonego biznesmena...
sie komus nie podoba - nie zamawia, to przeciez takie proste.

sikor: prosta rada - zlej narzekania, nie czytaj, bo bedziesz musial silniejsze antydepresanty zaczac brac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

11

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Dokładnie, Sikor, olej czyjeś tam narzekania, jak mu za drogo, to niech sobie gdzie indziej kupi taniej i to koniec tematu.

KMK
? HEX$(6670358)

12

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Kur... Nać!
Sikor, mozesz wskazac, gdzie napisalem o tych "milionach", ktore chcesz zarobic?
Pisalem jedynie, ze "rozumiem, ze chcesz cos zarobic" majac na mysli caly pomysl sprzedazy plakatow, ktory wydal mi sie bezsensowny i niewart Twojego czasu. ROZUMIEM, bo sam cos czasami skladam i sprzedaje.
Naprawde sadzisz ze sugerowalem ze dorabiasz sie majatku na plakatach, pocztowkach za 1zl czy dlugopisach? Naprawde? Masz mnie za idiote? Bo piszesz takim tonem jakbym Cie wrecz posądzil o probe oszustwa i wymuszenia.

Przeciez z tym drobiazgiem jest wiecej pier...nia sie z samym pakowaniem i wysyłką, niz to wszystko warte. Mi by sie ksiazki adresowej wypelniac nie chcialo.

Po prostu ceny, ktore podales wydaly mi sie odrealnione, a sam pomysl chybiony i tylko to napisalem i podalem argumenty. Mozesz mnie olac i robic swoje.

Generalnie nie rozumiem Twojego obrazania sie o kazde slowo nawet nie krytyki, ale nawet dyskusji z Tobą.
Czlowieku, Ty WSZYSTKO interpretujesz przeciwko sobie i natychmiast strzelasz focha albo sie urlopujesz!  Masz poziom wrazliwosci na tak wysokim poziomie, ze tak gruboskornej osobie jak ja, uniemozliwia to dyskusje z Tobą.

Moge tylko powiedziec, ze szczerze mi przykro jesli Cie urazilem i skonczyc temat.

Ostatnio edytowany przez nosty (2011-02-21 02:20:10)

13

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Nosty, niepotrzebnie się wypisałeś, borderline ( a akurat za takiego Sikora uważam ) niestety nie umie przyjąć krytyki do siebie. Jego teraz zaszczuli i zersrali się nie niego, a już zapomniał jak sam niedawno srał na czyjąś pracę.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-02-21 08:02:22)

14

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

nosty napisał/a:

Kur... Nać!
Sikor, mozesz wskazac, gdzie napisalem o tych "milionach", ktore chcesz zarobic?
Pisalem jedynie, ze "rozumiem, ze chcesz cos zarobic" majac na mysli caly pomysl sprzedazy plakatow, ktory wydal mi sie bezsensowny i niewart Twojego czasu. ROZUMIEM, bo sam cos czasami skladam i sprzedaje.
Naprawde sadzisz ze sugerowalem ze dorabiasz sie majatku na plakatach, pocztowkach za 1zl czy dlugopisach? Naprawde? Masz mnie za idiote? Bo piszesz takim tonem jakbym Cie wrecz posądzil o probe oszustwa i wymuszenia.

Nosty, jak Cię lubię i szanuję, ale wyjechanie z czymś takim:

nosty napisał/a:

Sikor, wejdz Ty sobie na alle i zobacz ile kosztuje wydruk cyfrowy plakatu A3 czy A2 w dowolnej ilosci np. 1szt. czy 10sz.
http://allegro.pl/listing.php/search?st ? 0&sg=0

Wiem ze sa roznice w jakosci wykonania, gramaturze itp. ale generalnie mozna znalezc mase ofert za 5zl za A2.

stwarza niestety takie wrażenie. Tak, chciałem zrobić lepiej, więc co? Nasrać na pomysł, mimo, że jest/była ankieta, BO MOŻNA TANIEJ, NA GORSZYM PAPIERZE, NA CYFRZE itp... Więc nie będzie plakatów, bo mi sie odechciało.
Do tego kolejny businessman:

hororus napisał/a:

Zastanawiam się czy to jest cost effective?

A czy pisałem, że jest? Podałem cenę (1000 złociszy za całość), ale jak widać - jest mądrzejszy i może taniej:

hororus napisał/a:

Sam już nie wiem czy mam pojęcie czy nie? Prowadzę drukarnię cyfrową i nie narzekam..

Jak kur*#ko pieknie i cukierkowo. A gdzie był mr. hororus jak było pytanie o kalendarze? Co, nie opłacało się zrobić dla atarowców, czy wstydzimy się własnych druków? A może jedno i drugie, hę?

jury napisał/a:

Nosty, niepotrzebnie się wypisałeś, borderline ( a akurat za takiego Sikora uważam ) niestety nie umie przyjąć krytyki do siebie. Jego teraz zaszczuli i zersrali się nie niego, a już zapomniał jak sam niedawno srał na czyjąś pracę.

A co, boli?
Gwoli ścisłości: pewnie jeszcze kiedyś coś zrobię z gadżetów, ale nie tylko. Ale ogólnie teraz mam to w dupie i nie zamierzam - skoro jest to na be, jest drogo. Po prostu mi sie nie chce - załatwiania czasem w chó**, a i tak gówno z tego mam, bo w sumie za mały narzut daję, jak widzę. Może imć pan hororus się choć raz wykaże i coś zrobi, albo waćpan Jury? Bo póki co tylko pier**#$ą farmazony i narzekają, jak widzę.
O.K. Wk*&#m się, fakt. Szkoda zdrowia. Jak napisałem - póki co wyprzedaję to co mam, jeśli coś będę dorabiał - to jak będę miał kase na to. I będę dawał normalny narzut, bo już mi ręce opadają, gdy daję minimalkę i zaraz jest p%&*e jakie to ja krocie na tym zarabiam.
Tyle w temacie.

Sikor umarł...

15

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

znowu bicie piany. Nie zaglądam tu codziennie i nie czytam wszystkich postów. Nie wstydzę się swoich wydruków, a jak zdarzy mi się babol to, zgodnie z zasadą klient nasz pan, drukuje ponownie. Prawda jest taka, że przy tak niewielkiej ilości i małym formacie to mógłbym Wam to za darmo wydrukować, o czym nawet myślałem. Nie chciałem się tylko wpier...ć skoro chciałeś się tym zająć i mieć swoje miejsce w panteonie. Jeżeli jednak ktoś reflektuje i nie będą to zabójcze ilości to tak, mogę dla Was wydrukować zatwierdzony projekt. Dla Ciebie również Sikor ;) Za wysyłkę zapłacicie sami. A to, że zadałem pytanie czy jest cost effective to rzeczywiście wynika z myślenia na zasadzie koszty+nakład pracy vs zysk. Sorry, ale prowadząc własny interes tak myślisz i nie było w tym chęci negacji Twoich poczynań. Ot takie przemyślenie "ciężko zapierdalającego na utrzymanie" kolesia.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

16

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Sikor napisał/a:

Może imć pan hororus się choć raz wykaże i coś zrobi, albo waćpan Jury? Bo póki co tylko pier**#$ą farmazony i narzekają, jak widzę.

A czy jak zrobię kupę to wystarczy? spróbuję może nawet ze dwie, więcej nic nie planuję robić.

Nic NIE narzekałem na ceny, jeśli tak to pokaż gdzie? Gdyby nie spier...a ankieta, że nie da się zagłosować, to chciałem zagłosować. Jedyne co, to zrzygałem się na Ciebie za ... a domyśl się, a jak nie to przeczytaj cały wątek jeszcze raz.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-02-22 22:11:02)

17

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

nosty napisał/a:

Czlowieku, Ty WSZYSTKO interpretujesz przeciwko sobie i natychmiast strzelasz focha albo sie urlopujesz!  Masz poziom wrazliwosci na tak wysokim poziomie, ze tak gruboskornej osobie jak ja, uniemozliwia to dyskusje z Tobą..

To nie dyskutuj, kazdy ma poziom wrazliwosci taki jaki ma. Wg mnie Sikor ma objawy cyklofrenii lub poczatkowe stadium schizofrenii i powinien sie leczyc, a wasze gadki tylko poglebiaja jego chorobe. Dobre leki zagraniczne sa teraz refundowane przez NFZ, a chorzy maja szanse na calkowity powrot do akceptowalnego stanu zdrowia psychicznego. Takze nie poglebiajcie sikorowi dola, a Sikor niech koniecznie idzie do psychoterapeuty.
Mam w rodzinie kogos kto byl w podobnym stanie i skorzystal - jest dzisiaj normalnym i cieszacym sie zyciem czlowiekiem.
Pokój z wami wszystkimi.

--
pewien dobrze znany forumowicz atari area.

Nice shoes...

18

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Keep calm, and rób swoje.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

@deadcode - smiala diagnoza. Ja moge sie na Sikora wkurw... i vice versa, i ryzykuję najwyzej ze nie dostane sikorowki na nastepnym zlocie ;) Pewnie moglbym mu napisac "jestes pierdo...ty!", ale nigdy bym sobie nie pozwolil na taki tekst jak Twoj. Przekroczyles granice.
"pewien dobrze znany forumowicz atari area." - wstyd Ci pisać pod własnym nickiem, czy masz bana? :P

20

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Zacznijmy od tego że ja życze sikorowi jak najlepiej.
Choroba psychiczna to choroba jak kazda inna. wbrew pozorom do psychoterapeutow chodza calkiem normalni ludzie.
A diagnoza jest jak pisalem poparta doswiadczeniem rodzinnym, bo wiem jak sie czlowiek zachowuje jak cierpi na taka chorobe i wiem ze mozna i trzeba to leczyc. Nie oceniam Sikora, po prostu chcialem reszcie osob uswiadomic powage sytuacji, bo teksty jakie padaja na forum w kierunku Sikora sa w jego stanie bardzo groźne. Oczywiscie moge sie mylic co do diagnozy, nie jestem specjalista, ale objawy prezentowane na forum sa zasadniczo bardzo podobne do tych ktore znam z doswiadczenia rodzinnego.

ps. co do pisania pod pseudonimem to chyba zrozumiale, opisuje moja sytuacje rodzinna po trosze, wiec nie chce sie ujawniac. Proste.

Nice shoes...

21

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Tak na marginesie, przyznałeś się właśnie do złamania Zasady Nr 10 Regulaminu. :P

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

22

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Czytałem, że psychoterapia, szczególnie w leczeniu schizofrenii, prędzej może zaszkodzić, niż pomóc.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

23

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

Czytałem że piramidy zbudowali kosmici :P

http://gabo.hi.pl/ciekawostki/kto_zbudowal.htm

I do tego podpieram się źródłem :P

Co do szkodzenia psychoterapii dla schizofreników, to akurat póki co to terapia poznawczo-behawioralna ma raczej dość dobre czynniki leczące to schorzenie:

http://www.mp.pl/artykuly/?aid=42664

http://www.rcpsych.ac.uk/mentalhealthin … ralna.aspx

Ostatnio edytowany przez jury (2011-02-23 21:37:22)

24

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

chyba zart jakis, kto to bedzie czytal. bez zdjecia nie uwierze.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

25

Odp: Przepraszam, że chciałem robić nowe gadżety...

jury, a wszystko to spisek Jaszczurów z kosmosu ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już