26

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

mam nieodpartą chęć włączenia się do dyskusji tak więc:
zaszyfruję po serbskochorwacku bo same bluzgi będą:

1. Dracon:

Curabitur rutrum ullamcorper pede. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Suspendisse sed ipsum. Nunc tellus est, tincidunt eget, mollis eu, feugiat vel, diam. Curabitur id dolor vel erat commodo placerat. In ipsum nunc, varius sit amet, bibendum in, fermentum vitae, sapien. Nam accumsan, massa id faucibus posuere, libero orci ornare elit, et consectetuer velit arcu eget dui. Nulla facilisi. Aenean id felis et ante aliquam luctus. Praesent pede sem, porta in, interdum eu, aliquam eu, augue. Integer eget nibh.

2. Mikey:

Sed nec velit. Phasellus tristique, lectus ut imperdiet cursus, eros neque ultrices arcu, in interdum nisl nulla varius dolor. Duis pede. Etiam vel risus. Phasellus iaculis. In sit amet arcu quis odio pretium mattis. Fusce tincidunt adipiscing leo. Nam ultrices ullamcorper pede. In eget massa. Etiam libero velit, ultricies nec, vestibulum eget, tincidunt non, velit. Curabitur augue ante, vehicula et, blandit non, elementum sit amet, leo. Morbi quis enim. Integer pellentesque sapien ut arcu.

3. Znowu Dracon:

Donec velit magna, consectetuer in, scelerisque in, fringilla eu, mauris. Pellentesque nulla purus, vestibulum nec, vehicula sed, vestibulum ac, nibh. Aliquam id ipsum. Ut et arcu non sem blandit blandit. Phasellus turpis elit, rutrum vel, eleifend non, sagittis quis, wisi. Vestibulum diam purus, consequat in, bibendum consequat, eleifend eu, elit. In urna erat, vulputate sit amet, venenatis at, iaculis vel, nulla. Donec placerat. Curabitur sed turpis id tellus faucibus rutrum. Cras massa est, congue vel, hendrerit non, semper at, leo. Quisque risus. Aliquam erat volutpat. Nullam a odio. Praesent neque. Suspendisse elit nunc, pulvinar sit amet, fringilla et, pharetra in, eros. Ut nec tellus ac dui sodales placerat. Duis facilisis condimentum lorem. Integer facilisis. Nullam ultrices.

4. Ziomal Mikey:

Nullam consequat erat sed risus. Pellentesque faucibus. Donec ac ipsum a libero scelerisque aliquam. Integer nonummy. Fusce viverra. Aliquam et mauris. Morbi ligula dui, dictum nec, rutrum ac, nonummy a, dolor. Praesent placerat ultricies nibh. Integer nec nisl id enim aliquam tempor. Maecenas vel ligula. Aenean bibendum, purus at gravida ultricies, purus felis blandit enim, eu feugiat purus dolor sit amet dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas sit amet urna lobortis velit vestibulum placerat. Ut lobortis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque sed nunc. Nam aliquam dui vitae erat.

Indeligentne chlopaki jestescie ... na pewno zrozumiecie, o co mi chodzi

All I hear is the sound of me falling on the ground

27

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Nie wspominając o:

Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Praesent dictum sem sed sem. Nunc at sapien at ipsum adipiscing mattis. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Phasellus scelerisque, purus et porta egestas, nibh dolor nonummy enim, ac pellentesque nisl est vitae nulla. Suspendisse nec urna. Donec cursus, velit iaculis ullamcorper tincidunt, velit quam iaculis odio, ut dictum magna dolor nec ligula. Cras consectetuer est a felis. Donec et lacus vel libero suscipit suscipit. Ut rhoncus ultrices augue. Morbi rutrum rutrum urna. Morbi rhoncus velit ut libero. Donec aliquet, tortor vitae suscipit malesuada, augue mi commodo ipsum, vel commodo libero erat id augue. Mauris malesuada interdum turpis. Morbi convallis consectetuer turpis. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In pretium. Mauris dapibus mauris sit amet arcu. Proin odio justo, mollis non, lacinia varius, aliquam vel, magna.

All I hear is the sound of me falling on the ground

28

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Juz pisalem - Twoj wizerunek na tym forum podupadl by znacznie IMO.

- podpadł od użycia 3 "średniobrzydkich" wyrazów?  :rolleyes: Nie rozśmieszaj mnie dodatkowo, buhahahaa.... Wiekszosc tekstow koncentrowala sie na logicznym odparciu Twoich "wątów", który były w większości bez sensu.
Moim zdaniem znacznie większym obciachem jest nawrzucać komuś z ukrycia...  :evil:    Podobno miałeś się wycofać z "wojen personalnych" na forum,  hę ?  :rolleyes:

Poza tym przeciez od poczatku wiedziales kim jestem (...) Pisales AD MEA i tak to odebralem.

no to nie do konca tak.  :P   bo przeciez nie zaczynasz dopiero kariery na scenie, a dodatkowo masz juz jakies produkcje na koncie (np. CORE WARS - próba przebicia gry Wojtusia Zientary, który pierwszy to przeniosl na Atari ???)  i dobrze wiesz, ze na Atari nie ma progow do rysowania w TIP...   Nie udawaj znowu niekumatego...   Zreszta czyzbys nie przewidzial, ze rownie dobrze moglem blefowac wtedy o mojej "wiedzy",    hihihihi  ?   :lol:

A jeszcze co do ujawniania tresci, ktore sa na priv, przeciez pamietam jak tu na forum pokazales loga z GG, a potem tego żałowałeś... wiec moze dlatego tez nie chce abys tak brzydko zrobil ?!   

Widze ze nawet przeprosic nie chcesz....

A to juz LOL.

tak?  A nie pamietasz sam, jak gdzies domagales sie od kogos przeprosin za nazwanie "BUFONEM"  ?  :lol:   :o    :D    :P

29

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

ziew ... jednak powiniennem byl upublicznic ta wiadomosc. 100% pewny jestem ze tego kolejnego twojego posta na forum by po nim nie bylo.

Nie MANIPULUJ ....

EOT.

30

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Nie chce wnikac w szczegoly Waszej klotni, staram sie spojrzec na to obiektywnie, ale upublicznienie logow z rozmowy prywatnej, bez zgody jednego z uczestnikow tejze rozmowy to rozwiazanie (okresle to dyplomatycznie) bardzo nieeleganckie (nie uzyje ostrzejszych slow, bo nie mam zamiaru jak juz wczesniej wspomnialem ladowac sie w konflikt miedzy wami).

31

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

ziew ... jednak powiniennem byl upublicznic ta wiadomosc.


przestan mi "grozic" ;) , bo juz wystarczajaco udowodniles, ze jestes (...)   /autocenzura/ i sam probujesz manipulowac, tylko ze to ci nieudolnie wychodzi.   :lol: 
Sprzeciwilem sie wlasnie dla zasady, ze privu sie nie wyciaga na wierzch.
Bo co samego txtu - nic w nim nie ma szczegolnego (ale juz wiadomo, ze patrzysz na wszystko inaczej).   :rolleyes:  :evil:

Na szczescie wszystkiego nie jestes w stanie przewidziec, kombinatorze ...  :lol:

Pewnie nigdy nie dowiem sie, o co ci tam naprawde biegalo, ale... cuda sie przeciez zdarzaja.   :rolleyes:

Tez tutaj finiszuje - na koniec tylko zaproponuje dwie mozliwosci naszego pogodzenia (hehe):
- na ktoryms z party albo w ryja albo do ryja, buhahahahahahah...    :P  8)

EoT.

32

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Mikey EOD.
Dracon EOD.

Oboje, majac tylko DO SIEBIE urazy, probujecie przedstawic druga osobe jako jakiegos kombinatora/aucenzura/itd. A to jego gowno prawda, bo obaj jestescie fajnymi ludzmi, wiec do ch. za przeproszeniem, nie generalizujcie tej jednej konkretnej sprawy na wizerunek calej osoby, bo jest to bez sensu.

Obaj jestescie fajni (wole dziewczynki), kazdy ma swoje wady i zalety, wiec mowie Wam (groze! ) spokoj albo Slave of Elitarne Jednostki Samuraiów porazą was promieniami X-Ray.

Samurai - heh no przeswietny text, caly przeltuamczylem ^.-

ps. a tam fajny ten ring, ale kurde dajcie juz spokoj, bo jednak wydaje mi sie, ze wlasnie Mikey przyznal sie doo "wpadki na fastnicku", a Dracon dalej naciera. A to moje osobiste odczucie. Kurde Miśki, takie z Was fajen ludziki, wiec nie wyzywajcie sie, bo pojde na skargeeeeeeeeeeeeee

33

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Aha i to nie wy zostaliscie wyrzuceni przez kogos (a niech splonie ten admin!) z tego forum za nic. Pewnie za "nabijanie statsow" wiec otoz dodam, ze napisanie kilku postow pod rzad NIE NABIJA licznika, a tak niestety jestem przyzwyczajony ze starych foruff, gdzie byl tylko jedenmagiczny guzik "dodaj". ;

34

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

tak patrze na to wszystko i.........bedą tematy do następnego video Lamersów...Wy powaleni w kosmos lamerzy!!!!!!!!!;)

gep/lamers^dial

35

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

lol Mik & Draq lepiej juz nic nie mówcie, bo widzę, że z Wami coś nie taq:)

Onizuka róla ! :)

36

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

k*.* Tiger robimy dym tu !!! miarka sie przebrala ! ;p

37

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Dracon:
http://atariarea.histeria.pl/forum/prof … &u=447
Uważaj, bo w przeciwieństwie do Mikeya ja się lepiej zabezpieczyłem... :)

38

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Oj wy... Bo se sama załoze nowe konto XD.

W ogole to najlepiej to zakończyć po mensku XD. Lewis, czyń swo,m powinność, bo słuchać *czytać* tego nie moge ==''.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

39

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Dracon:
http://atariarea.histeria.pl/forum/prof … &u=447
Uważaj, bo w przeciwieństwie do Mikeya ja się lepiej zabezpieczyłem... :)

toruń. rotfl :)

sun/goes/nowhere/fo/real

40

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

DRC: Tez pod lasem....

Mesia: a po co? Bedzie zabawniej. Ring to ring.

41

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

klikam sobie wlasnie ze Sverige i widze,ze tu dymy jak zawsze....nie dobrze ludziki,nie dobrze....bedzie w ryj!!!!

Atari är bäst
Lamers - ge mig det som är bäst

siemanko dla AA z Nybrö...svenska piwo suxx.........

gep/lamers^dial

42

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Ou-je! W sumie Lewciu (XD) jestem taka happy, ze normalnie czytanie teg c tu sie dzieje jeszcze bardziej mi humor poprawia. poza tym - jestem naćpana XD. uwielbiam moje tablety przeciwbólowe XD

Nie jestem wariatem - jestem SAMOLOTEM!

MM: Offtopic, nic nie wnosi do tematu, banned.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

43

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

skoro strony tego sporu juz wyluzowały(I hope), to nie ma potrzeby doklepywania w tym temacie zadnych naowych postów, skoro jest juz luz, to niech tak zostanie........... więc all folxy cichutko. No ! :))))))

pozdrawiam!!

Onizuka róla ! :)