Temat: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Martwi mnie, że nasi kochani forumowicze "nakręcają się" dyskusją w wątku pt: "Kiepska sytuacja w kraju..." - niestety, jak widać ludzie pod wpływem emocji nie stronią od wzajemnych złośliwości, wyzwisk i obrażania "współrozmówców" o innych poglądach...

Szczerze mówiąc wolałbym już po stokroć cykliczne konkursy Sikora czy nawet dyskusję z osobami typu: dobryser, Archiell czy bezrobotny - przynajmniej tematyka przyjemniejsza ;) Ja wiem, że mamy wolność słowa i dział "Bałagan", ale mając dość papki medialnej w postaci polityki, emitowanej przez trzech czołowych polskich nadawców telewizyjnych traktuję (a przynajmniej traktowałem do tej pory) A-A jako świetną odskocznię, gdzie zamiast o teoriach katastrofy smoleńskiej, zmniejszeniu roli OFE i o wzroście cen benzyny mogę poczytać o przyjemniejszych sprawach (np. konwersji Cybernoida 2 na Atari 8-bit) .

Polityka jest oczywiście obecna w naszym życiu i nie uciekniemy od niej całkowicie - tak samo jak nie uciekniemy od potrzeb fizjologicznych typu oddawanie moczu i stolca, ale czy to znaczy, że mamy o tym pisać: "jakiego fajnego klocka dzisiaj postawiłem", "Twój mocz jest mniej żółty od mojego"?

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

I po to właśnie jest hobby, np ATARI XE aby nie myśleć cały dzień o polityce. A swoją drogą nie wiedziałem że ten wątek jest jest jeszcze aktywny.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

No niestety, my Polacy lubimy polityke. A o polityce nie nalezy duzo gadac bo to tylko strzepienie sobie jezyka. Wiekszosc spotkan towarzyskich tez zazwyczaj schodzi na polityke a jak wiadomo spoleczenstwo jest podzielone no i czasami robi sie nie milo. Jak sie mieszka za granica to polityka Polski nie jest moze takim tematem pierwszym, ale i tak sie o tym mowi.

4

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

No to mam pomysł dla szefostwa niech cenzurują tematy polityczne :).

5

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Tylko skoro tego nie lubisz, to nie rozumiem po co zakładasz kolejny taki temat?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Myślę, że tu nie chodzi o lubienie, czy nie. Zgadzam się z macgyverem. Wchodzę na forum i widzę nowe posty, ale moment, to nie posty o Atari, tylko o polityce. Gdybym chciała o niej poczytać, to wybrałabym inne forum niż atarowskie. I dobrze, niech temat sobie będzie, ale niech tak samo żywe będą dyskusje o Atari i pokrewnej tematyce. Powstają nowe gry, o których nikt nic nie pisze, powstała ADDA, o której też ani słowa.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

7

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Jestem tego samego zdania co Mac i Monika!!

8

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Jak dla mnie największą wadą takich tematów jest fakt, że przy okazji może dochodzić do poważnych kłótni i podziałów. W końcu gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania ;)

9

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

To ja z innej strony. Skoro takie tematy się pojawiają i gromadzą kilkaset odpowiedzi to znaczy, że sa potrzebne. Natomiast nikt nie zmusza nikogo do uczestnictwa w żadnych dyskusjach, ani tym bardziej do ich śledzenia. To tak jak z kioskiem - są w nim moje ulubione dzienniki i tygodniki, kupuję również gumę do żucia - ale część oferty mnie nie interesuje więc nie kupuję np. Przyjaciółki, kolczyków oraz Faktu. I nikt mi nie każe.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

dely napisał/a:

nie interesuje więc nie kupuję np. Przyjaciółki, kolczyków oraz Faktu.

hmmm kolczykow? to jest takie pismo? O_o

A co do dyskusji: jesli jest w balaganie to jest ok. Proponuje nie wchodzic jak ktos nie lubi.
Szczegolnie ze temat jest jednoznacznie nazwany i ciezko wejsc tam przypadkiem.

11

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Ale przecież to jest chyba oczywiste że jak ktoś nie lubi jakiegoś wątku to nie wchodzi, to przecież tak samo oczywiste jak cuchnący stolec po chlaniu :P Myślę że Macgyver'owi chodzi o sam jad który zaczyna występować w ilości coraz to większej.

12

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Skoro większość Was martwi wspomniana przez Maca sytuacja to nadal nie rozumiem czemu zamiast pisać w tematach o atari pompujeta kolejny temat obok.

bo ten topic to dla mnie w przenośni wygląda tak:

Ja p...dole, martwi mnie k..wa, że tak po ch...ju ludzie przeklinacie.

(a potem następni)

- fucktycznie, k..wa masz racje, mnie też to wk..wia

...itd.

czyli generalnie mielenie ozorem o tym, jak to niedobrze jest mielić ozorem.

Ostatnio edytowany przez xray (2011-04-22 12:47:28)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Sukkor_benoth napisał/a:

No to mam pomysł dla szefostwa niech cenzurują tematy polityczne

To ma wręcz odwrotny skutek.

Jestem moderatorem można powiedzieć "full time" na pewnym forum.
Mamy tam totalny zakaz pisania o polityce żeby nie zrobić z forum onetu (z pewnymi odstępstwami które nas dotyczą bezpośrednio)
Zakaz jest przez nas bardzo bardzo ostro przestrzegany (warny, zakazy pisania, bany).
Mimo tego nawet najstarsi stażem userzy zawsze próbują coś tam przemycić. :)
Często robiąc to po prostu po to żeby zobaczyć jak zareagujemy, po otrzymaniu warna zlatuje się stado sępów czekających na okazję żeby dowalić modom.
Zaczynają się argumenty od praw człowieka po konstytucję włącznie.
Tutaj jest cisza i spokój. To tak jakby rozmowa paru kumpli przy piwie.
Mało anonimowości, bardziej merytorycznie, no i ludzie bardziej dojrzali są.
A wątek ma 13k wyświetleń przez 1,5 miesiąca kto chce to zagląda.

Pozdrawiam

14

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

gdybym był Draconem, to teraz pewnie bym napisał: "nie chcesz to nie czytaj politycznego wątku i poczytaj sobie inny, przecież nikt Cie nie zmusza do jego czytania". Btw. porozmawiajmy np. o piłce nożnej i ustawkach ;) :D albo o autostradach....

gep/lamers^dial

15

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

O piłce nożnej zawsze z miłą chęcią :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

16

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

a proszę bałdzo: "Fiesta, Fiesta, Fiesta Americana, Arka Gdynia to.......... " ;) ;) Btw. pojawiły sie oferty na alledrogo odnośnie biletów na Euro, sprzedający chyba są jasnowidzami lub zrobili hacka na słynny laptop UEFA z losowania :)

gep/lamers^dial

17

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

A może porozmawiamy o nowotworach? Ktoś ma? Zamierza mieć? Albo ktoś znajomy posiada? Chętnie wymienię chłoniaka na glejaka.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

18

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Sarkoidozę oddam potrzebującym. Mogę dorzucić jeszcze toksoplazmozę z dna oka, ale tą mam wrodzoną, więc nie wiem, czy się liczy ;P

Sikor umarł...

19

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

... o tylu ciekawych schorzeniach można dowiedzieć się włączając TV, bo nie każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, co każdego dnia nań czyha.... grzybica, prostata, gazy i inne wzdęcia, bóle h....., nietrzymanie moczu, kału itd., kamień na zębie w tyłku, oraz w uchu, ..... i coś dla biegaczy długodystansowych - biegunka. Może osobny dział forum? :)

Forumowicze się starzeją, to i problemów i dolegliwości przybywa ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Dziewczyny omijajcie mnie szerokim łukiem bo mam cukrzycę i niechcący możecie się przykleić ;-)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

21

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Pin, zapomniałeś dodać "swędzący problem" przed nocą poślubną bo i taka reklama mi się przewinęła przed oczami. Polacy to lekomani, a takie reklamy wcale nie pomagają. Co gorsza, wszystkie reklamy traktują o kobietach, jakby to tylko one chorowały. Może pora zamknąć się w trumnie? :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

22

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

No Inneuendo to już naciągasz, a reklamy o facetach zaglądających do WC co 5-15 minut bo im prostata wysiada? A reklama o tym co podnosi to i tamto? (korzonki i korzonka).

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

23

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

A na wszystko asekurella - bierzesz i się możesz ru***ć do woli, nic nie boli ;P (sorki, nie mogłem sie powstrzymać)

Sikor umarł...

24

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Na powstrzymywania to podobno Xenna (nie mylić z tą księżniczką).

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

25

Odp: Kiepska sytuacja na forum a będzie gorzej

Wydaje mi się, że najbardziej kultową w ostatnich czasach była reklama radiowa, w której brała udział Janette Kalyta ;)

(chodzi o płyn do higieny intymnej)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2011-04-25 20:10:35)