1

Temat: River Raid na Grzybsoniadzie

Dzień bez pomysłu dniem straconym, a więc dzisiaj proponuję (po wcześniejszej konsultacji z organizatorami), aby na Grzybsoniadzie w sobotnie przedpołudnie zorganizować River Raid, tzn. spływ kajakiem po Warcie. Zabawa jest bezpieczna, przyjemna i niezbyt męcząca nawet dla zupełnych nowicjuszy, ponadto nie jest droga.
Pogoda pod koniec maja bywa różna i, jeśli dobrze pamiętam, na Grzybsoniadzie często było chłodno i mokro, ale równie dobrze spodziewać się można upalnych, bezchmurnych dni - jeśli będzie lało, można spływ odwołać i nic nie płacić.

Zorganizowanie River Raidu wymaga jednak wcześniejszej rezerwacji kajaków i ich transportu, dlatego w imieniu organizatorów zlotu, jak i swoim, proszę chętnych o wpisywanie się w tym wątku lub analogicznym wątku na atarionline.pl.
Orientacyjny koszt nie powinien przekroczyć 50 zł od osoby, czas spływu to kilka godzin, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, warto być na spływie trzeźwym.

Ostatnio edytowany przez epi (2011-05-05 17:52:21)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

2

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

To może wypożyczymy też z Morąga stanowisko rakiet Patriot i zrobimy Missile Command.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

To bardziej na zloty w Ornecie, jeśli już kierujemy się względami geograficznymi.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

Orneta jest tak realna jak tamtejsze rakiety ;)

5

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

... ja proponuję zagrać w Commando - w centrum częstochowy :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

i bedzie CARNIVAL MASSACRE

ps. kiero - maila dostalem , ok !

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

Przypominam, że ten topic nie jest w Bałaganie.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

Pin napisał/a:

... ja proponuję zagrać w Commando - w centrum częstochowy :)

Eee, to raczej SWAT będzie, nie commando... A i sporo staruszków z laskami (których nie należy ostrzeliwać) sie znajdzie ;P

Sikor umarł...

9

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

No i mimo słabej pogody, był River Raid na Grzybsoniadzie :)

Ostatnio edytowany przez jury (2011-05-29 23:52:24)

10

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

No, Kuba pozamiatał tą wersją... Teraz poprosimy "Missile... to znaczy Beer Command" ;P

Sikor umarł...

11

Odp: River Raid na Grzybsoniadzie

Beer jednak daje powera :)   Joy do przodu i kajakarz jak na sterydach pop....la