51

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

w okolicy Warszawy lub nawet samej jest moc atarowcow, powinni miec swoje party, zreszta juz teraqz spotykaja sie na sztabach wiec nic wiele sie nie zmieni ;-)

Czekam na party w Krakowie, Pinakes moze by cos zorganizowal :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

52

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

dely napisał/a:

Ja chciałem tylko zauważyć, że Sikor nie podał żadnego terminu, a najeżdżacie na niego że coś tam się pokrywa, że za dużo zlotów itp.

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że jak na razie to w przyszłym roku nie ma ŻADNEGO party. Jest duża szansa, że Foreverów więcej nie będzie, Grzybson nic mówił, Rysiek też, a Grey założył się o butelkę, że tegoroczne SV jest ostatnie. O co Wam w takim razie chodzi?


Ooo nie..
Dwa zloty już są w 2012 :)
Rysiek wyraźnie powiedział mi na Głuchołazach 2011 że zlot będzie w 2012!!!
- Grzybek i Grzybson Senior też mówili o tym że będzie Grzybsoniada 2012 również ich oto pytałem, ale fakt że po paru piwkach podczas trwania Grzybsoniady 2011 :P
Więc mamy już dwa zloty w 2012....

53

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

A ja się chętnie wybiorę, powiem więcej, nawet mogę pomóc w organizacji. A jak coś innego (w sensie imprezy) w tym czasie ucierpi, hmm... no cusz [tm]. :P

I Ty zostaniesz big endianem...

54

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Ja się wybieram już w czwartek do Trójmiasta i jeśli się na coś przydam, to chętnie pomogę.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

55

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

@grey: miło mi, że jesteś przeciw ;P
@zaxxon: to znaczy że według Ciebie wszyscy na Grzybsoniadzie tylko chlają? Ja tam jeszcze się załapałem na jakąś pizzę, byłem na 2 obiadkach, jadłem kiełbaskę z ogniska, pogadałem z przyjaciółmi, rozłożyłem lotharka na podłodze ;D
Wracając do tematu. Póki co - nie podałem terminu (GREY! PRZECZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM, TRZY RAZY CHOCIAŻ), tylko ewentualną możliwość. Dla mnie termin zasadniczo obojętny - nie ukrywam, z tego względu, że mam blisko. Jak słusznie zauważył Lewis - nie chcę robić konkurencji, więc compo na grę jest w sam raz (wszak na Grzybsoniadzie się sprawdziło). Liczysz wejściówkę po 45 złociszy - ale to tylko wtedy, gdy nie znajdą się żadni sponsorzy, a kilka osób zadeklarowało chęć wspomożenia budżetem.
Ciekawostka: piszesz o popychaniu klocka. Trzeba było być w Koceranach ;P Wtajemniczeni wiedzą ocb. Zasadniczo wypunktowałem znane mi niedogodności i plusy. I nie, nie ma to być wielka impreza - formuła Grzybsoniady w tym temacie wystarcza mi na 200%. Padły propozycję września-października. Policzmy realnie (choć terminy hipotetyczne):
1. Forever - 1 tydzień marca, duża impreza
2. Grzybsoniada - druga połowa maja (około 2,5 m-ca przerwy, nie koliduje - nie ma oficjalnych dem), charakter przyjacielski
3. Głuchołazy - ostatni weekend lipca (około 2 miesiące przerwy), ogólnokrajowa
4. Działki w Warszawie - połowa września (około 1,5m-ca przerwy), charakter przyjacielski (nie piszemy oficjalnych dem)
5. KOLEJNE OSTATNIE SV - połowa listopada (2 m-ce przerwy), ogólnoeuropejska, duży format ;D
Zasadniczo tak by sie to teraz przedstawiało hipotetycznie, przy czym w odróżnieniu od niektórych - po to jest ankieta teraz, aby coś ustalić, a nie 2 miesiące przed party. Przy czym przypominam - SV miał być po raz (który to już z rzędu) ostatni, więc nie wiem naprawdę, ocb Greyowi. Chyba tylko o przyrąbanie Sikorowi... Ale niech mu tam będzie, przestałem się nim przejmować.

Sikor umarł...

56

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Drogi Kolego (tak, tak, to do Ciebie Sikor) :D Życzę Tobie powodzenia przy tym projekcie, cieszę się, że w końcu ja będę mógł bez pardonu walić jak w tamburyn w Twoje zaangażowanie przy organizacji :D (devil's laugh). Tyle że ja przedstawiłem konkretne argumenty o co mi chodzi. Gdyby taka propozycja padła przy braku imprez, to mimo Twojej "pomocy" przy SV sam takową bym Tobie zaoferował.

Dlatego powiem tak - życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

57

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

W każdyma razie jak będzie - zapraszam ;)

Sikor umarł...

58

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Sikor napisał/a:

ocb Greyowi. Chyba tylko o przyrąbanie Sikorowi... Ale niech mu tam będzie, przestałem się nim przejmować.

Ja tam jakoś pamiętam że to było w odwrotną stronę :P
Ale wracając do tematu, tak jak pisałem, oprócz tych obecnych parties ;) ja bym jeszcze chętnie widział jedną/dwie, więc wstępnie zaproponowany termin około połowy września jest dla mnie OK. No to Sikor, zakasaj rękawy bo czasu niewiele zostało :D :D :D

59

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Czy te "party" to ma być w tym roku.
Przeczytałem dwa razy i nie znalazłem tej informacji (zaćmienie jakieś czy co?)..
Skoro piszecie że tak mało czasu zostało... ??!

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-09-05 20:06:09)

60

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Haha, popłynąłeś :P

61

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Oj tam oj tam :P
Cicho sza bo się jeszcze wyda :)

62

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Sikor napisał/a:

1. Forever - 1 tydzień marca, duża impreza

Gwoli scislosci - 3 tydzien marca.

63

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Vasco/Tristesse napisał/a:

Nie pamiętam SV, które nie byłoby ostatnieTM.

A przypadkiem dawne "LaST party" nie wzielo nazwy od tego, ze mialo to byc oSTatnie party, nie tylko w roku? ;)
Pamietam(y), ze odbywalo sie od burzliwego czasu przelomu wiekow, kiedy (aktywnych) scenowcow bylo tylu, ze mozna ich wtedy policzyc na palach obu rak... :)

A tak poza tym, co do wiekszosci omawianych tu zlotow - bede jak zwykle! ;)  :D

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-09-05 20:40:08)

64

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Do Warszawy to ja tylko na koncerty przyjeżdżam bo tam to nic ciekawego nie macie ;-)
Ale na Sikorowe party się piszę.
@grey: Na SV też.

65

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Dracon napisał/a:

A przypadkiem dawne "LaST party" nie wzielo nazwy od tego, ze mialo to byc oSTatnie party, nie tylko w roku? ;)

W 1997 zrobić party i ogłosić, że jest ostatnie byłoby aktem niezłej odwagi (były wtedy jeszcze QuaSTy, CodeCopy a o Foreverach nikt nawet nie myślał). Last - ponieważ to był ostatni zlot w roku. Impreza była właściwie wyłącznie 8-bitowa, więc pisowni LaST nie stosowałem (nie przypominam sobie).

Dracon napisał/a:

Pamietam(y), ze odbywalo sie od burzliwego czasu przelomu wiekow, kiedy (aktywnych) scenowcow bylo tylu, ze mozna ich wtedy policzyc na palach obu rak... smile

Bez przesady: 1997 to, przypominam, 2 lata PO pierwszym (dla nas) Quaście, więc raczej jeszcze górka w naszym scenowaniu. Dół przyszedł 2-3 lata później. Przypominam, że edycji był 7, więc pewnie pamiętasz późniejsze, kilkuosobowe "zloty".

66

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Fakt, w 2000 (2001?) na sali w "Taklamakanie" było nas chyba tylko kilkunastu. :P

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

67

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

co prawda caly pazdziernik weekendowo mam niby jakis microSHITowy kurs, ale grzechem bylo by nie byc za ;)

68

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

pamiętam lasta 2001, było nas kilkunastu, ale mimo to atmosfera była miła, chyba na żadnym zlocie tylu produkcji nie wypuściłem (bodajże 3 intra 256b zklecone na zlocie) ;)

69

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Obiecane zdjęcia: sala1 i sala2 - właściwe party place, pokoj1 (przechodni) i pokoj2 - mozna opcjonalnie dobrać. Kanapa w pokoju2 się nie rozklada!!!

Post's attachments

pokoj1.jpg 184.82 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

pokoj2.jpg 198.42 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

sala1.jpg 142.54 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

sala2.jpg 159.2 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

70

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Sala lux!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

71

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

generalnie, nie mogę powiedzieć, że jestem za, ani że jestem przeciwko.
przy kalendarzu na ten rok, uważam, że jeszcze dodatkowe party to trochę za dużo.
jeżeli jednak w jakimś roku ułoży się tak, że będzie luka powyżej 6 miesięcy pomiędzy zlotami - to czemu nie:)

dla mnie gamecompo na Grzybsoniadzie i na SV to i tak spore wyzwanie jeżeli chodzi o terminy i odstępy (of coz nie trzeba w każdym startować, ale realnie patrząc dobrze by było by te 4 prace się znalazły, a to przy obecnej skali nie jest takie proste).

A 1500 PLN to nie jest tak mało, trochę ludzi musi być aby się to kalkulowało.....

brakuje mi zatem opcji w ankiecie - nie wiem :)

PunBB bbcode test

72

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

@xeen, przeca jest opcja: jest mi to totalnie obojętne, nie?

Sikor umarł...

73

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Sikor, całkiem fajnie prezentuje się party place :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

74

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Sala spoko.

75

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Czyli nieco powyżej 20 osób, po odjeciu tych, co tylko piszą - jakieś 10... Czy jest sens? ;P

Sikor umarł...