1

Temat: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

Panowie  (i Panie) planuję na Sillyventure wybrać się samochodem i szukam współpasażerów. Wyjazd z Rzeszowa w piątek wczesnym rankiem.  Powrót w niedzielę. Trasa wiedzie m.in. przez Radom i Warszawę więc mógłbym też zabrać kogoś po drodze. Koszty dojazdu dzielone na ilośc współpasażerów. Auto pakowne - Opel Zafira - wejdzie 5 osób i dosyć dużo sprzetu - bagażnik ponad 600 litrów. Przy tym auto oszczędne bo na gaz CNG. Szacuję że koszt paliwa w obie strony wyniesie około 250-300 zł. Chętnych proszę o kontakt na maila urborg_WYTNIJ_TO@I_TO_TEŻ_poczta.onet.pl.

2

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

Pytales Jada? Milo byloby go zobaczyc na zlocie.

3

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

dzieki azbest za pamiec :-)
kupilem dom i kazdy grosz przeznaczam na remont. na dodatek sie zapozyczylem i musze pasa zacisnac. odpuszczam wszelkie zloty i party w najblizszym czasie. musze nauczyc sie zyc z rata kredytowa. jak stane na nogi na pewno zasile szeregi partyzantow na jakiejs imprezie...

drac030: znam dwa dema na komodora. jedno jest fajne a drugie ma fajna muzyke.

4

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

jad - a jak zrobimy ściepe ? zebys wpadl to wpadniesz ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

czy ktoś jadący przez/z Krakowa poratuje miejscóweczką?

6

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

No coz jestem druga osoba z Krakowa ktora poszukuje miejscoweczki w samochodzie.

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

7

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

Kroll - 4tą http://www.atarionline.pl/forum/comment … =1#Item_22

8

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

Jest bardzo duża szansa, że będę miał jedno miejsce w samochodzie. Wyjeżdzam z Wrocławia w piątek, wracam z Gdańska w niedzielę rano. Istnieje możliwość zabrania się tylko w jedną stronę, jeżeli niedziela rano/piątek nie pasuje.  Koszt (zrzutka) 50 PLN w jedną stronę.  W aucie będzie komfort - 4 osoby (na 5 jest za małe - Nissan Almera) :)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany - zapraszam :)

PunBB bbcode test

9

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

Ciągle mamy jedno wolne miejsce w samochodzie Xeen'a, zrzutka na paliwo 100 zł w obie strony (lub 50 w jedną), wyjazd w piątek z Wrocławia około południa, lub przechwyt na trasie: Wrocław-Oleśnica-Ostrów Wlkp.-Kalisz-Konin-Inowrocław-Bydgoszcz (ew. Toruń) odpowiednio później, powrót w niedzielę, niestety dość wcześnie bo około 9:00.

Ostatnio edytowany przez Piesiu (2011-10-31 13:15:11)

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

10

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

To możliwe, że do Konina będziemy wracać konwojem ;)

PS. Przez Toruń macie lepszą trasę, bo jest bezpłatny odcinek A1 do Grudziądza.

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

A1 zrobiłem w ostatnią sobotę w obie strony (tczew<->toruń), koszt w jedną stronę to niecałe 13 PLN. Polecam.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

Ja w dalszym ciągu mam dwa miejsca i miejsce na sprzęt gdyby ktoś chciał jechać ze sprzętem. Przejazd Trasą Rzeszów-Warszawa-Elbląg-Gdańsk, ewentualnie druga opcja to Rzeszów-Warszawa-Toruń-Gdańsk. Wyjazd w piątek wcześnie rano z Rzeszowa. Powrót w niedzielę w godzinach ranno-przedpołudniowych. Możliwe zabranie kogoś na trasie, bądź przejazd tylko w jedna w stronę. Szczegóły do dogadania. Na razie zaklepane są trzy osoby: ja, Mono i Jotaj.

13

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

A ja z Konopem w dalszym ciągu poszukujemy dwóch miejsc na trasie: Śląsk/Zagłębie - Gdańsk i/lub z powrotem. :)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

14

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

A Lotharek by Was nie wzial???

15

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

Dracon: Lotharek ma już, zdaje mi się, pełny samochód.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

16

Odp: SV2k11 - wolne miejsca w samochodzie

/me pojedzie autem. trasa z poludnia przez krakow itd.

wiecej info xxl @ atari pl

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.