1

Temat: Autostopowicz na SV

Czy przypadkiem nie jedzie ktoś tranzytem na SV przez Bielsko-B. i ma 1 wolną miejscówkę w samochodzie?
Lub mogę podjechać TGV-PKP  Katowice Gł. :P

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

2

Odp: Autostopowicz na SV

Lotharek ostatio szukał kogoś. Jest też ktoś z Dąbrowy Góniczej (Cosi?).

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Autostopowicz na SV

Ja powiem tak, mogę się przejechać do Gdyni i miałbym 3 miejsca wolne a nawet 5 na upartego.
Samochód to Ford Galaxy 7 osobowy. Koszt przejazdu w jedną stronę to około 55zł gdyby się 3 osoby znalazły (paliwo najtańsze nie jest a to jest smok niestety)  jednak gdyby znalazło się 5 chętnych to mógłby być niższy trochę - ale i mniej komfortowo - no chyba że 2 osoby były dość szczupłej budowy :)

Jednak muszą być minimum 3 osoby - najlepiej w obie strony, czas przejazdu to około 8h - zależnie od warunków drogowych - trasę znam dobrze, pokonuję ją pare razy w roku.

Wyjechać bym mógł około 15:30 w czwartek no chyba że pozwolą mi odebrać nadgodziny to pewnie około 13:00.

Mieszkam w Będzinie także Katowice/DG/Sosnowiec itp mogę kogoś wtedy zabrać.

4

Odp: Autostopowicz na SV

ok Paweł jak co to się zdzwonimy mój nr.791 313 443 piszę się w obie strony. Czy dałbyś radę odebrać mnie ze stacji Katowice Gł.?

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

5

Odp: Autostopowicz na SV

Może Rastan i Konop by się załapali?
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=9389

Nie wiem, czy udało im się na coś innego już zapisać.


---edit---
Sorki, już nie jest aktualne. Rastan ma transport.

Ostatnio edytowany przez larek (2011-11-08 19:00:26)

6

Odp: Autostopowicz na SV

@gustaw odebrać z Katowic to nie problem - mam 15 minut drogi do Katowic z pracy a jechałbym odrazu z pracy.

W sumie to nawet przy 2 osobach pojechać mogę - koszt by już pozostał bez zmian (więcej za paliwo na mojej głowie ale trudno).

7

Odp: Autostopowicz na SV

Fajnie w Katowicach będę ok.15.30 chyba że mam być wcześniej?

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI