Temat: Ile sprzętu z tego obrazka...

... potrafisz nazwać jego nazwą produktową? ;)
http://cdn.ps3site.pl/files/2011/12/ewolucja.jpg?b5e7d4

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

całkiem sporo nie chwaląc się, a z handheldów 99% bez ściągi

gep/lamers^dial

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

tak na szybko widze : odyssey , atari 2600 -  6 switchs  , videopac , atari 2600 -  4 switchs , exelvision , atari 5200 , atari 2600 last version , colecovision , atari 600 xl , jopac ,  aquarius , nes , atari 7800 , atari 2600 jr , atari 2600 jr jap ? ,  XEG system , NEC core gafx ,  sega master system , sega megadrive , lynx , cdtv , game boy , gx 4000 , Nec GT , game gear sega , master system 2 sega , neo geo aes snk , lynx 2 , core gafx + cd unit , super nes , cdi , megadrive + cd 1 , jaguar , cd32 , twin , 3do panasonic , megadrive 2 , megadrive 2 mega cd 2 , jet pac sega , pico sega , jaguar + jag cd , 3do goldstar ,wondermega us , cdi , megadrive 2 + 32x , multimega eu , saturn  , neo geo cd 1 , neo geo cd 2 , virtua boy , nomad , neogeo cdz , playstation , pipin , n64 , pcfx , game boy color , dreamcast , neo geo pocket , nuon , ps2 , ps2 light , wonderswan , gp32 , gamecube , xbox , n64 pica , game boy advanced sp , xbox crystal , ps2 silver , xbox360 , psp , ps3 , gizmondo , wii

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

Złomy

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

eee , super stuff mam z 60/70%
ale to tylko prawdziwy gamer doceni

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

You need more pussy!

7

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

oo kuwa nie myślałem, że przyjdzie mi się zgodzić z Bitmanem, ale chłop mądrze dziś prawi :/
wydaje mi się że jer sobie pożartował, jest fajnie wesoło przy tym i tak dalej...bo jesli nie, to ignorancja jest gorsza od faszyzmu ;)

gep/lamers^dial

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

yoww Gep ,  pozostaje tylko jak w Winnetou wykopac Tomahawk ( byle nie zardzewialy ) i zrobic braterstwo krwi ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

mikey napisał/a:

You need more pussy!

owszem ale w stylu : Aneta Šmrhová ( Czech Rep Powered !!! )

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

O, zgadzam się również z Bitmanem. Akurat miłość do konsol jest u mnie stara, jak świat :) Też całkiem sporo rozpoznaję, ale jeszcze nie wszystkie, więc muszę to nadrobić.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

11

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

gep: nie po to wrzucale to by tu z faszyzmami/ignorancjami wyskakiwac... miast podkrecac emocje lepiej kastruj tego typu wypowiedzi...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

No toć, żem sobie pokpiwał, ale z rewerencyją, mociu. Ale żeby jelonek się najeżył to mi dziwno ;)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

13

Odp: Ile sprzętu z tego obrazka...

nie jerze sie - zniesmaczenie to jeszcze nie stawianie kolcow ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep