1

Temat: Ficzer rikuest

Czesc :)
Jest taka oto sytuacja:
Dostaje maila z AA o prywatnej wiadomosci, klikam na link. Jezeli jestem zalogowany przenosi mnie do skrzynki, jezeli nie - dostaje 'bledny adres'
Pytanie-prosba: zrobic zeby przy kliknieciu linka sprawdzac stan sesji/ciastka i adekwatnie przenosic do strony logowania jesli uzytkownik jest niezalogowany.
Odpowiedzi typu wlacz sobie 'pamietaj mnie' nie akceptuje :)

2

Odp: Ficzer rikuest

Ja już to rekłestowałem wcześniej, bez echa. Dopisuję się ponownie do podania mikeya. Czy potrzebny jest znaczek skarbowy? ;)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: Ficzer rikuest

Hej!

Jak tak miałem pod Debianem z tą domyślną przeglądarką bazującą na FF. I miałem jeszcze jeden efekt,  nie wuja nie udało mi się nawet postu napisać miło włączenia cookies. Cały czas twierdził iż użytkownik nie jest zalogowany.

4

Odp: Ficzer rikuest

Powtórzę po raz kolejny. Żadnych hand-made hacków kodu, ponieważ przy każdej aktualizacji forum będę musiał je wprowadzać na nowo lub pisać na nowo. Wg mnie jest to bug, który powinien zostać zgłoszony do autorów silnika, a być może w nowej wersji (która niedługo zostanie wydana i zastosowana na forum) zostanie poprawiony.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Ficzer rikuest

Juz nie badz taki elitarny. Rozwiazmy problem. Ustalmy czy faktycznie jest to bug w punbb
Co generuje link ktory znajduje sie w mailu?

Patrze w kod punbb i misc.php nie zawiera argumentu section.
common.php (wolany z misc.php) wywoluje cookie_login(), wiec powinno sie logowac.

ps. nie znam sie na php (ELAJDŻEN)

Ostatnio edytowany przez mikey (2011-12-15 20:40:17)

6

Odp: Ficzer rikuest

Niestety automatycznie przenosić do strony logowania się nie da, ponieważ nagłówki są wysyłane *przed* sprawdzeniem kto zacz. Niemniej udało mi się sprawę rozwiązać dosyć elegancko i powinno działać.

Nie ma za co.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Ficzer rikuest

geniusz ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Ficzer rikuest

Dziekuje za rozpatrzenie mojej prosby :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

9

Odp: Ficzer rikuest

http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=rules
zasada nr 10

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Ficzer rikuest

Stare konto jest zablokowane. Mikey obiecał korzystać tylko z nowego, proszę nie bić piany :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Ficzer rikuest

a ja odkrylem ze istnieje :  Zasada °4
wiec czekam na amnestje ida swieta :)

http://bitman.free.fr/dely.jpg

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Ficzer rikuest

dely napisał/a:

Niestety automatycznie przenosić do strony logowania się nie da, ponieważ nagłówki są wysyłane *przed* sprawdzeniem kto zacz. Niemniej udało mi się sprawę rozwiązać dosyć elegancko i powinno działać.

Nie ma za co.

Cze.
Dziś dostałem 1. PM-kę od powyższego posta i kiedy w emailu z powiadomieniem klikam w link to w domyślnej przeglądarce dostaję:

---
Błędny adres. Podany link jest nieprawidłowy lub nieaktualny. Spróbuj się zalogować - prawdopodobnie rozwiąże to problem.
---

To o to chodziło? Czy powinno stać się coś bardziej eleganckiego?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

13

Odp: Ficzer rikuest

Tak, jeśli się zalogujesz - zostaniesz przeniesiony tam, gdzie trzeba automagicznie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.