Temat: Rżnięcie na ostro TCB przez TLB ;)

obrazek
Znalezione w sieci. Have fun !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-12-18 14:54:21)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Rżnięcie na ostro TCB przez TLB ;)

Stare ale jare. pierwszy screen z dema ...hmmm... skleroza

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: Rżnięcie na ostro TCB przez TLB ;)

Skleroza nie boli ;)
http://atariki.krap.pl/index.php/Ooh_Cr … a_Scorcher

Ten z piłą to pewnością Spaz. Ale kto przebrał się za misia :) ? Nic, Jas, Tanis a może A.N. Cool ?

Po obejrzeniu 1-szy raz demka zawiodłem się bo było z '91 i nie wspierało STE tzn. uruchamiało się na moim wówczas 520STE (1MB) ale rewelacyjna muza z czołówki pierdziała na yamasze :/ nie mówiąc już o nie-wykorzystaniu innych STEkowych extrasów. Ale i tak powalało dizajnem i pomysłami zjadając wszystkie razem wzięte produkcje na ST.
Był rok 1992. Demko zdobyłem na warszawskiej giełdzie i po powrocie do domu (wówczas rodzinny Włocławek) katowałem od wieczora aż do rana. To były czasy.

Potem Agression prze....szyło sprawę z Overdose. Procedura odtwarzająca protrackera nie wspierała STE i w czołówce muza pierdziała podobnie jak wyżej :/ A tak pięknie napracował tutaj się Teque :/ Z tego co pamiętam Equinox wypuścił prockę odtwarzającą moduły na STE (?). Po tym świat się zmienił ;P ... na lepsze.
Agression zrehabilitowało się Braindamage ;) ale już wtedy nie miałem STE .... aż do zeszłego tygodnia !!! :) :) Tak ! 1040 STE zawitało pod moją strzechę i frajda na nowo :D

Btw. Nie przypominam sobie aby TLB zrobiło cokolwiek na STE Only. Co innego TCB i niejaki An Cool ;)
W końcu kto wygrał tę bitwę ;) ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-20 21:04:34)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...