76

Odp: Nowa płyta XL/XE?

przypominam ze wczoraj pytalem o cos na ircu, ale jak zwykle tematem dnia byla du.pa maryna

ten projekt przelezal w szufladce 2 lata - moze polezec, mnie sie nigdzie nie spieszy, ja mam czas

bardzo duzo osob zadeklarowalo realna pomoc i wielkie kwoty dla wsparcia projektu - co mnie jednoczesnie cieszy i dziwi
cieszy, bo nie sadzilem ze to w ogole ma sens w rozumieniu "komercyjnym", a dziwi, bo ofiarodawcy chyba nie zagladali do dokumentacji dostepnej publicznie (również od dwóch lat)

postaram sie odpisac na pytania/propozycje wyslane przez PW/mail - jak zwykle - w swoim czasie, ale teraz mam cos innego na glowie

przechodze na tumiwisizm

77

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Masz na myśli te 4 pdfy czy coś innego? Ja się dopiero o tym dowiedziałem jak w tym wątku podałeś linka.
Te pdfy co tam są obejrzałem, szczerze nie wiem co tam dziwnego - aż tak bardzo obeznany nie jestem - Ty tu jesteś specem.
Jak projekt czeka i nie planujesz narazie zbiórki to w porządku ja w każdym razie pieniądze przetrzymam i może nawet coś więcej będę w stanie później wyłożyć - wiem, że moja kwota może nie jest duża ale podobna do innych.
Jak już xxl napisał zxy są już w wersjach homebrew ale jak tak szukałem w sieci (niezbyt dokładnie przyznaje) to atari czy commodore np już nie ma takich gotowych projektów a zainteresowani pewnie by się znaleźli ale sądzę, że ilość nie byłaby bardzo duża. Głównie pewnie cena będzie problemem - jeżeli dobrze mi się wydaje to nie będą ceny rzędu jednego lepszego gadżetu do Atari, także gdyby projekt wyszedł z fazy projektu i udało by się dojść do finalnego produktu to może się okazać ostatecznie mała liczba chętnych.

78

Odp: Nowa płyta XL/XE?

Candle: juz bez przesady, schemat jest niekompletny ale z czegos ta wizualizacje zrobiles nie? ;)

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-02-24 23:57:59)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

79

Odp: Nowa płyta XL/XE?

myszej, wyobraz sobie, ze ze schematu...
to nie jest wizualizacja, tylko widok 3d na pcb pod altium designerem - moge sobie to dowolnie obracac i ogladac czy mi wszystko pasuje mechanicznie nim puszcze pliki do produkcji

przechodze na tumiwisizm

80

Odp: Nowa płyta XL/XE?

no to co? Oryginalny schemat ci zginal i odtwarzasz z pamieci?
no dla mnie jest niekompletny i nie licuje z wizualizacja :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

81

Odp: Nowa płyta XL/XE?

? nie mam pojęcia, o czym ty do mnie rozmawiasz
być może jest to pierwsza wersja która była przeznaczona dla grupy trzymającej władze w celu sprawdzenia, aczkolwiek grupa się nie wykazała, a mi zwyczajnie nie chciało się aktualizować schematów na internecie, bo i po co, skoro zainteresowanie = zero

przechodze na tumiwisizm

82

Odp: Nowa płyta XL/XE?

to teraz ja nie rozumiem, co miales na mysli piszac ze 'wiekszosc nawet nie zajrzala na schemat' ?
no moze i nie zajrzala, ale nawet jakby zajrzala to co miala by sobie z tym zrobic?

MM: wywalono offtopicowanie, nie szukać tych postów.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021