Temat: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Hej !

Czy jest ktos w posiadaniu starych magazynow na duze ATARI wydawanych przez QuaST Club ? ... pamietam, że byla tam mapka Polski  i po wskazaniu na wybrane miasto wyswietlala sie lista userow .... czy coś takiego (wiem bo tam bylem :). Tak wiec bardzo mi zalezy aby ktos odkopal stare dyskietki :)

Aaa.... Jeszcze jedno... Czy znalaz ktos Hallo Babciu Demo ktorego autorem byl m.in. Kijop ?

BIG TNX !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Yo. Jakieś pozostałości po QuaST magach powinienem mieć, w tym mapkę userów...

Od kilku lat nie mam kontaktu z Kijopem :(

Pozdro...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

grejt nius !

Pliz, skompletuj to co masz i wysli mi na emajla. Dzieki wielkie :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

cholera..............sam wystawiałem na flaszcze.........wstyd panowie,wstyd.................buuuuuuuuuuuuuuu!

gep/lamers^dial

5

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

He he ;)
Ja raz wystawilem i zostalem wygwizdany - co nie poprawilo mi humoru ;)

Pozdrawiam

Rafal Kawecki

6

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Hmmm. No to jak ? Ma ktos te magi ?

[ Dodano: Czw Mar 31, 2005 5:23 pm ]
No panowie ? Zapomnieliście czy co ?

[ Dodano: Czw Mar 31, 2005 5:23 pm ]
No panowie ? Zapomnieliście czy co ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Aaa.... Jeszcze jedno... Czy znalaz ktos Hallo Babciu Demo ktorego autorem byl m.in. Kijop ?

tak z piec lat temu sciagnalem je z netu, niestety w miedzyczasie moja atarynka zaliczyla pad dysku...

luknij tutaj

Moze Adam Klobukowski ma jeszcze mirror FTP Profitu - byc moze wlasnie tam jest HBD

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

8

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

No to skoro to jakies takie kultowe demo to poprosimy AVIka jak juz sie odnajdzie... ;)

9

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Hmm, HBD gdzieś powinienem mieć na dyskach 5,25... Ale w tej chwili nie mam sprawnej stacji do ST-ka ;(, więc na razie sprawa z mojej strony powisi...
Q-magów nie mam, bo Eijk kiedyś nie raczył mi ich przegrać ;(

Sikor umarł...

10

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

No to znajdzie ktoś to gdzieś w końcu? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Rozumiem, że sprawa z magami i z tym demem ma się tak samo jak sprawa ze sceną ST/Falcon.

Sorry, chłopaki, ale najgorszy odzew byłby lepszy od jego braku. :/

No comment!

Ostatnio edytowany przez miker (2006-12-28 06:46:49)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

miker - tyle razy bylo walkowane ze scena duzego atari istnieje - ALE POZA POLSKA (pewnie dojczlandy...)
a ty dalej przy nadzieji ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Tak, ja dalej! :P

No więc....?

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

sory ale dopiero teraz przeczytalem, quasty magi? przeciez tego bylo pelno... ok ok odezwij sie do mnie gdzes ma moze jeszcez oryginaly, a na kompaktach wszsytko, swoja droga szukam ECHA r.3 ktore sie nie zachowalo u autorow, jesliby ktos mial to rowniez prosimy io kompakt w tej sprawei,

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

15

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

No dobra, znalazłem troszkę czasu aby zająć się plikami, które mi Vulgar podesłał (QuaST Mag, numery 1-8). Brakuje jeszcze "drugich" dyskietek do numerów 6 i 7, ale już coś jest. Zapraszam więc tutaj.

P.S. Malkontenci - do budy! ;)

Ostatnio edytowany przez miker (2007-07-07 21:23:56)

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Czy ktoś odnalazł drugie dyskietki dla numeru 6 i 7 ?
Łęzka mi się w oku zakręciłą jak odpaliłem Quastografię i odnalazłem się :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

17

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Czy Kijop to Tomasz Kopiejć ?
http://speccy.pl/articles.php?article_id=9

Tak mi się z nazwiska skojarzyło oraz miasta (Gdańsk).

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

18

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

na to wygląda: "Później nastąpiło zachłyśnięcie się możliwościami graficzno-muzycznymi. Zacząłem pisać dema na Atari STE. Skaczące kulki, wielokanałowa muzyka, wyświetlanie grafiki na tak zwanym „borderze” wypełniło mój czas wolny."

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

19

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

Dokładnie. Może więc jest szansa na odkopanie archiwalnych jak i niepublikowanych produkcji ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-04-16 15:55:09)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

20

Odp: Pierwsze QuaST Mag - kto ma ?

np. hello babciu demo :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org