Temat: kupię SIO2IDE

kupie SIO2IDE prosze o propozycje

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: kupię SIO2IDE

Ja też ! Ja też !  :D
Wersje 4.x ! Kto ma do sprzedania lub mógłby coś takiego zmontować i za ile?

3

Odp: kupię SIO2IDE

Ja tez, ja tez poprosze.
Kupie SIO2IDE do ATARI XLXE. kto mógłby mi odsprzedać, zrobić itp...

Pozdrawiam
Marcin

4

Odp: kupię SIO2IDE

A Pasia lub Piguły to nie łaska zapytać?

Sikor umarł...

5

Odp: kupię SIO2IDE

Też kupię SIO2IDE (najchętniej wersję 4). Byle uruchomione. Sam zrobiłem jedno - nie poszło. Piguła zrobił mi drugie - też nie poszło. :(  Szukam dalej. Jakby co, to mam płytkę.

Acha, Jacques też deklaruje, że chętnie kupi, więc jak policzyłem jest już 5 chętnych. No to jak Panie Marku  :?:

Pozdraw,

Arko

Atari. Computers for People.

6

Odp: kupię SIO2IDE

Sprawa wygląda tak:

mam jedno sio2ide 4.x robione przez Arka objawy są takie same jak tego które sam na nowej płytce składałem i wysłałem po wielu bojach Arkowi.
(krótko mówiąc nie działa).

Wcześniej zrobiłem jedno i o dziwo ruszyło bez problemu ale w wersji 4.1 -i dostał je Dely. Po małych poprawkach pana Marka M (przeprogramowanie do 4.2,  wymianie kwarcu i zreperowaniu przejściówki na dysk 3.5 cala) - owa szczęśliwa płytka wróciła do papy Delyego i do dnia dzisiejszego pięknie mu służy - inaczej by sie na pewno skarżył hehe...

Problem w tym że pan Marek w chwili obecnej nie ma już czystych płytek
a sam kupiłbym ze 2-3 czyste sztuki. (tak przynajmniej wydaje mi się że napisał mi jakiś czas temu w majlu)

Więc puki co lipa.... jeżeli pojawią się czyste płytki to będę dalej walczył
z tym urządzonkiem - ale dopóki sam nie zrobię działającej wersji 4.2 nie podejmę się zrobienia tego komuś innemu bo nie chcę aby powtórzyła się sytuacja jak z Arkiem, że bidula czekał 2 miesiące a i tak guzik z tego wyszło.... bo oba zbudowane układy zachowywały się tak samo

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: kupię SIO2IDE

Rozmawialem wczoraj z Markiem, ktory stwierdził, że nie ma kontrolerów USB (które podobno są ciężkie do zdobycia - lub nie do zdobycia). Tak więc może być cieniuśko. No chyba, że ktos nie potrzebuje USB.

Piguła: Moje sio2ide działa wyśmienicie dzięki Tobie i Markowi. Jak ktoś chce zobaczyć w akcji to przyjezdzajcie na lasta :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: kupię SIO2IDE

Piguła: Moje sio2ide działa wyśmienicie dzięki Tobie i Markowi. Jak ktoś chce zobaczyć w akcji to przyjezdzajcie na lasta :)

EEEE dely niezachwycaj sie tym sio2ide zeby to byl jakis unikat ale przeciez w Polsce juz full ludu która to ma --- piszesz ze dziala wysmienicie a USB --> toc chodzi jakby chcialo a niemoglo ;)
pozdr.

ps. co do tego kontrolera USB jest w ofercie Tme.pl ( http://www.tme.pl/katalog/index.phtml ) ale niestety niema go na magazynie moze jak beda chetni to zamowia no i ta cena ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: kupię SIO2IDE

Stryker, pisze tak dla ludków, ktorzy jeszcze nie widzieli, a chcieliby zobaczyc.

Poza tym nigdzie nie napisalem, ze USB chodzi wysmienicie - fakt, wolne jak cholera :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: kupię SIO2IDE

hmm hmm... A jakbym miał płytkę ? Wzglednie jak ktoś potrzebuje to mogę załatwić kilka sztuk. Jeszcze nie wiem ile by kosztowały ale raczej nie więcej niż 15 PLN razem z wysyłką.

Odp: kupię SIO2IDE

Panowie widze ze problem zaczyna sie od plytek. Aby temu zaradzi
peosze o rysunek ww bo te spakowane w jakins egzotycznym formacie
nijak nie moge otworzyc.
  Postaram sie znalezc wykonawce bo zdolnych nie brakuje.


           Pozdrawiam wszystkich  Rysiek M. :P

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: kupię SIO2IDE

theo-klex
     
     Jeżeli możesz to kupię

          kontakt arychoz@interia.pl

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

13

Odp: kupię SIO2IDE

Jeśli kłopot jest z kontrolerami USB, to ja już 2 razy kupowałem je tutaj:

http://www.spin.wroc.pl/

Czeka się ok. 10 dni na sprowadzenie. Jeszcze niedawno nie było problemu z dostępnością. Ceny nie pamiętam, ale nie zabiła mnie. Mogę w poniedziałek do nich zadzwonić i dowiem się czy jeszcze to mają w ofercie. Jak się ktoś  z Was zdecyduje, to możemy zamówić parę sztuk od razu.

A 1 płytkę, to jeszcze mam i nie oddam :)

Pozdraw,
Arko

Atari. Computers for People.

14

Odp: kupię SIO2IDE

hmm hmm... A jakbym miał płytkę ? Wzglednie jak ktoś potrzebuje to mogę załatwić kilka sztuk. Jeszcze nie wiem ile by kosztowały ale raczej nie więcej niż 15 PLN razem z wysyłką.

15 zł z wysylką a jaka wersje 4.x to moze bym byl chetny ;) na 1 szt. i ta plytka bedzie robion aprofesionalnie czy amatorsko ??/

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: kupię SIO2IDE

To na razie jak rozumiem 2 dodatkowe oprócz mojej zamówić?
Płytki są robione profesjonalnie lub półprofesjonalnie (na pewno nie wchodzi w grę malowanie pisaczkiem czy inne zabawy z żelazkiem heheh).
Jeśli ktoś jeszcze chce (np Piguła coś wspominałeś o robieniu zapasów) do niech da znać i za jakiś tydzień powiedzmy zamówiłbym daną ilość.
AHA - zamawiam płytki TYLKO dla wersji 4.x .

16

Odp: kupię SIO2IDE

Witam wszystkich zainteresowanych SIO2IDE,

Tak się składa, że mam jeszcze dwie płytki do wersji 4.2 (po 16zł) i trzy płytki do wersji 3.3 (po 13zł) ze starych zapasów. Zainteresowanych zapraszam. Dodam, że gotowych interfejsów nieststey nie mam.

Widzę, że jest zainteresowanie wersją 4.2 więc mogę wykonać nową partię płytek (min 20szt). Mam oczywiście wszystkie folie itd więc czas realizacji zamówienia będzie krótki a płytki będą wykonane profesjonalnie :D . Zainteresowanych zapraszam na priva (marek_mikolajewski@wp.pl).

Pozdrawiam,
Marek M