26

Odp: gry, programy na kasetach -----> cas

joł ;)
zaczełem walczyc z kasetkami minelo juz pare godzin i moge powiedziec ze czasami to mnie ....jak mi jeden bad wyskakuje :(... kurde musze sobie sprawic jakis inny magnetofon ten niejest az tak zly(miniwieża Sony, wlkaman Sony) ale jakos idzie...pare tytułów narazie odłożylem bo kurcze maja jakies dziwne bloki dlugie jak cholera(no chyba ze mam cos zle ustawione) i wav2cas niechce ich chwycic...
ps. fretless podeslalem ci je daj szybko znac jak te hexy naprawiac i czemu one nie chca sie wgrac ....

ps2. czy sa jakies zabezpieczenia na kasetach w sytemie Normal ??? takie co sie nieda przegrac ??
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

27

Odp: gry, programy na kasetach -----> cas

Jest to oczywiście magnetofon stereo, ale mógłby być mono, bo w końcu ścieżka z danymi jest mono.

A przypadkiem magnetofony Atari nie były STEREO? Jeden kanał na dane a na drugim można było wcisnąć jakiś sound coby nie nudzić się przy "lądowaniu danych".

28

Odp: gry, programy na kasetach -----> cas

O ile dobrze pamiętam, tylko Atari 410 był magnetofonem stereo. Wszystkie późniejsze nagrywały w mono.
_________________
Wielki Pan Specjalista :)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

29

Odp: gry, programy na kasetach -----> cas

hehe wrescie dodali cos zwiazanego z ca'ami ;) mozliwosc zapisu itd...
http://cvs.sourceforge.net/viewcvs.py/a … /ChangeLog
kiedy nowa wersja Atari800WinPlus ?? ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

30

Odp: gry, programy na kasetach -----> cas

elo...
czy istnieje taki program jak cas2xex ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

31

Odp: gry, programy na kasetach -----> cas

no i wrescie wav2cas zaczal czytac (po kilku emailach dop autora) dlugie bloki z kaset ;) a giery ktore w tym sa zapisane to m.in. Knock, dark Abyss, Janosik..... tyle ze trzeba sie meczyc z ape.... bo emulator nieczyta tych casow poprawnie ;( wiec proźba do Fox'a lub Harry'ego aby to naprawili/dodali do emu Atari800winpl....pliss ;-] hehe

"wszystko się kiedyś kończy......."