1

Temat: 3d24

3d24 to, chyba, nieznana dotąt prawie nikomu, polska gra z 1993 roku, która ukazać się miała pod szyldem L.K. AVALON. Tak się jednak nie stało, a z jakich powodów, możemy się tylko domyślać. Na szczęście, od niedawna, gra jest dostępna w sieci. Zawdzięczamy to Mr.Bacardi'emu. Grę możęmy zassać w postaci pliku .atr, wprost z jego strony. Oto dokładny link prowadzący do pliku: http://people.freenet.de/mrbacardi/3d24.zip Na koniec podziele się z Wami moimi odczuciami odnośnie samej gry. Na pierwszy rzut oka przypomina ona słynne Robbo, ale taż w pewien sposób nawiązuje do rozwiązań znanych z innej znakomitej gry, Boulder Dash. Grafika jest ciekawa, może nie najładniejsza, ale na pewno oryginalna. Silną stroną gry jest muzyka. Ogólnie tytuł na pewno wart bliższego poznania. Polecam.

2

Odp: 3d24

Rzeczywiście niezła giera, trochę do bani skrol planszy, ale ogólnie nie jest źle.

3

Odp: 3d24

3d24 to, chyba, nieznana dotąt prawie nikomu, polska gra z 1993 roku, która ukazać się miała pod szyldem L.K. AVALON. Tak się jednak nie stało, a z jakich powodów, możemy się tylko domyślać. Na szczęście, od niedawna, gra jest dostępna w sieci. Zawdzięczamy to Mr.Bacardi'emu. Grę możęmy zassać w postaci pliku .atr, wprost z jego strony. Oto dokładny link prowadzący do pliku: http://people.freenet.de/mrbacardi/3d24.zip

Super tej gierki nie miałem w swoich zbiorach, szkoda tylko że pod tym adresem znajduje się kolejna zwalona wersja Robbo Construktor'a - (wersja dyskowa - bez możliwości zmiany murku) jestem ciekaw ile jeszcze upłynie czasu zanim ktoś w końcu dobrze przeniesie tą grę (lub raczej prg, użytkowy) pod Emulator !!! (Fox wiem, że masz dużo pracy nad nowym demem - ale może zająłbyś się tym fantem toć to dla Ciebie 5 minut!!!)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: 3d24

Pigu? A na co Ci emulator?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: 3d24

Pigu? A na co Ci emulator?

Nie koniecznie emulator - ja cholernie czesto korzystam z SIO2PC, bo jak by nie bylo płyta CDr z stuffem jest bardziej wytrzymala od dyskietki ;)

ps. wyżej pisałem że na stronie Mr. Bacardi'ego   znajduje się
zwalona wersja Robbo Konstruktora - owy defekt już został poprawiony !!!
Teraz można ściągnąć plik *.xfd z dobrą działającą wersję (murki się zmieniają, kolory także no i stworzona w ten sposob gra działa na 100% bo sprawdzałem ps. polecam przekonwertować ten plik do postaci *.atr np przy pomocy programu ATRUTIL ;)))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim