1

Temat: Piguła poszukiwany

Czy ktoś z Was wie co się dzieje z Pigułą? Gość od sieprnia nie odpowiada na maile a ja pilnie potrzebuję skontaktować się z nim.

Jakby ktoś miał jego numer telefonu, to będę wdzięczny za przesłanie na priva.

Pozdrawiam,
Arko

Atari. Computers for People.

2

Odp: Piguła poszukiwany

btw to ostatnio napotkałem na jednym z serwerów napisy do filmu Inspector Gadget 2, które zostały poprawione przez:PIGUŁA/SHPOON/BLACK DRAGONS. Czyżby Piguła zmienił "profesję" ;) ? No, chyba że znany był z tego od dawna.
Pozdr.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Piguła poszukiwany

Od dawna jak od dawna ale od dwoch lat conajmniej to tak :)

4

Odp: Piguła poszukiwany

Pigula i Zygmunt Kałuzynski to dwaj najlepsi spece od filmów w kraju:)

gep/lamers^dial

5

Odp: Piguła poszukiwany

hehe - dobre :D

6

Odp: Piguła poszukiwany

Ostatnio z pigułą sie 'widziałam' we wrzesniu na gg... a potem?....

There's special place for me in hell. It's called the throne.

7

Odp: Piguła poszukiwany

ale ladne oczko wacpanna tutaj sobie namalowala

8

Odp: Piguła poszukiwany

Czy ktoś z Was wie co się dzieje z Pigułą? Gość od sieprnia nie odpowiada na maile a ja pilnie potrzebuję skontaktować się z nim.

Jakby ktoś miał jego numer telefonu, to będę wdzięczny za przesłanie na priva.

Pozdrawiam,
Arko

Mam nadzieję, że paczuszka całą dotarła... i temat uważam za zamknięty!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Piguła poszukiwany

Piguła/Shpoon napisał/a:

[b]Mam nadzieję, że paczuszka całą dotarła... i temat uważam za zamknięty!

Jeszcze nie dotarła, ale mam nadzieję, że Poczta Polska będzie solidniejsza, niż niektórzy atarowcy... :evil:

Piguła, wszystko rozumiem, ale nie to, że ktoś od 2 miesięcy nie odpowiada na maile... FAUX PAS!

Jak dojdzie, to też uważam temat za zamknięty.
Pozdrawiam,
Arko

Atari. Computers for People.

10

Odp: Piguła poszukiwany

Piguła znalazł się. Paczka dotarła i to z wieloma dodatkami  :D
Ostatecznie stwierdzam, że Pigulasty to równy gość!

Pozdrawiam
Arko

Atari. Computers for People.

11

Odp: Piguła poszukiwany

Phym. To nawet ja nie mając sieci odpowiadam szybciej... No, ale bywa. Dobrze, że Piguła jednak żyje...

12

Odp: Piguła poszukiwany

Ta ... Jurgi bez obrazy - ostatniego senda wyslalem Ci w 1999 roku. Nadal czekam na odpowiedz :)

13

Odp: Piguła poszukiwany

no tos sie wpakowal, teraz Jurgi Ci wysle i bedziesz musial znowu mu odpisac... ;)

14

Odp: Piguła poszukiwany

Ta ... Jurgi bez obrazy - ostatniego senda wyslalem Ci w 1999 roku. Nadal czerekarm na odpowiedz :)

przypomnij mi ile ja czekam juz na senda od Ciebie :D

15

Odp: Piguła poszukiwany

ze co jak ?
ze ja niby nie odpisuje ? ;)
eh ...
nostalgia ...
te czasy juz nie wroca ...
ale milo bylo sendowanie ...
"pamietam jak dzis kiedy dostalem swoj pierwszy send od Vasca" (c) Jurgi

eh ... lza sie kreci :)

16

Odp: Piguła poszukiwany

ehh to były czasy... pamiętam jak po ogłoszeniu w Telegazecie, 4 dni później moja skrzynka pękała w szwach od sofciku i letterków i te noce spędzone przy EED na klepaniu listów...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

17

Odp: Piguła poszukiwany

Pigula! Znalazlem kiedys "moj pierwszy list" od Ciebie. Bajera, z odwroconym krzyzem, etc.;) Chcesz skan?;)

18

Odp: Piguła poszukiwany

Pigula! Znalazlem kiedys "moj pierwszy list" od Ciebie. Bajera, z odwroconym krzyzem, etc.;) Chcesz skan?;)

Ptica wiesz nasza znajomośc zawsze była na śliskiej stopie - także nie wiem czy pośród 2MB danych znajduje się Twój pierwszy list poza tym jestem tak wstawiony że ledwo trafiam w literki na klawiturce pc wic jak mozesz skan slij na majla bede wdzięczny a policzymy sie na lascie ... nowa pozycja murowana...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź