1

Temat: Głuchołazy nocleg w schronisku

Mam dwa wolne miejsca w 6 osobowym pokoju w schronisku, czy jest ktoś chętny?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Głuchołazy nocleg w schronisku

sprawdź wiadomość ...

3

Odp: Głuchołazy nocleg w schronisku

Aktualnie na nocleg jest jedno miejsce piątek-niedziela(48h) i jedno sobota-niedziela(24h).

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2012-07-15 12:54:35)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

4

Odp: Głuchołazy nocleg w schronisku

to ja, od piatku do niedzieli

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Głuchołazy nocleg w schronisku

Niestety ale na innym forum to miejsce zarezerwował TDC, więc jest tylko wolne sobota-niedziela. Chyba że sie dogadasz z TDC, bo on i tak całą noc będzie kodował ;) więc może wystarczy mu jedna noc na nocleg.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2012-07-16 07:00:25)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

Odp: Głuchołazy nocleg w schronisku

Skoro śpi się ok. 8h na dobę, to i trzy osoby mogą się zaklepać, nie? ;)

7

Odp: Głuchołazy nocleg w schronisku

Vasco - jakby sie dobrze dogadac to i na butach mozna w ten sposob zaoszczedzic :)

Odp: Głuchołazy nocleg w schronisku

Nie bardzo, łóżka są w jednym rozmiarze. Ale dobrze kombinujesz.

Żeby nie było, że offtop, to informuję, że u mnie w pokoju komplet.

9

Odp: Głuchołazy nocleg w schronisku

Wszystkie miejsca są już zajęte.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."