1

Temat: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

przeczytaj to:

Drodzy Uzyszkodnicy !

Wiem, ze sprawiam Wam caly czas zawod nie robiac tego, albo tamtego. Ze podsylacie cos, a to sie ukazuje za tydzien albo za dwa. Ze upgradne forum i o czyms zapomne.

Wezcie jednak pod uwage, ze ja rowniez mam swoje zycie poza atari.area, mam dziecko, rodzine i inne sprawy - nie moge caly czas siedziec przy komputerze i spelniac wasze zyczenia.

Cierpliwosci.

Wasz Kierownik Zamieszania

PS. Mam nadzieje ze ten post nie zabrzmi zbyt patetycznie i sie nie obrazicie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Tato :)

Wystarczy dac troche praw administtacyjnych paru zaufanym ziomalom :)
i juz po sprawie - wilk syty i owca cala :)

kwestia zalozenia odpowiedniej polityki i wypracowania (1 godzinka na ircu)
pewnych zasad ....

ps. dla wrazliwych: by ziomal mam na mysli nie towarzystwo wzajemnej adoracji ale osoby stale sledzace aarea i majace jako takie pojecie o dodawaniu newsow, napisaniu paru linijek w php itp ... mysle ze pare osob jest takich tutaj.

ps2. to tylko propozycja :) jak uznasz ze musisz miec fullpower to nie moja brocha :)

3

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Alez wodzu, co wodz?
Czekamy wszyscy cierpliwie na Twoje kompromitujace zdjecia z Easta, i niech nas root broni Cie poganiac.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

4

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Prawo dodawania newsow ma oprocz mnie 8 osob i co? Do bazy plikow moze dodawac 12 osob i co? Kiedy ostatnio cos dodano bo nawet ja nie pamietam, wielki szacun dla bebego, ktory dodal grubo ponad setke (reszta razem wzieta nie dodala tyle co on).

Jak arty SAMEMU dodawac tez juz mowilem nie raz i nie dwa. Tyle ze albo nikt nie zrozumial, albo sie nie chce pisac :)

Musimy po prostu pogadac przy piwku na lascie i tyle.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Hehe... Staram sie zrozumiec Twoja sytuacje... :)  Tylko dobrze zrobisz jesli napiszesz zamiast "zrobie to dzis wieczorem, najpozniej do jutra" (popoludnia?)  jakis inny (naprawde) realny termin - daj sobie/komus zapas, bo nie wyrobisz jak roznym ludziom poobiecujesz... :)

Kwestia dodawania plikow: za malo jest ?!  ;)     Ja mam jeszcze ochote cos od siebie tam dolozyc, tylko nie mam czasu grzebac po dyskietkach 5.25" ...  a i sporo z tego co chcialem wrzucil juz Bebe (pamietasz "zderzenie" np. przy NINJA COMMANDO) ? ;)

Kwestia newsow - ja nie tak dawno wrzucalem cos (o komiksie).  Poza tym to chyba nie chodzi o to, aby byc pisemkiem "Fakt" (Fuckt?) gdzie podobno kazdego dnia mozna poczytac o jakies sensacji (czesto nie do konca prawdziwej) ...  :lol:    Tak wiec atarowskie newsy z oczywistych wzgledow nie bede tak czeste i geste. :)

P.S.  Wyglada na to, ze sajt AtariArea bedzie tym z czego ogolnie bedziesz/jestes najbardziej znany...  Moze sie stanie dzielem zycia ?  :rolleyes:   :)

6

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Co jak co - ale trzymam stronę kierownika zamieszania, w końcu jak sam powiedział, "w przerwach gdy nie zajmuje się" naszym szacownym portalem, ma jeszcze życie osobiste (hi Mrau & Bartosz!), zawodowe (może już nie hi :]) i pewnie jeszcze masę pierdół, którymi się tu nie chwali, bo nie ma na to ani czasu, ani celu...

W zasadzie już zmieniło się trochę, ale dajcie delemu jeszcze troszkę czasu, żeby poodtwarzał niektóre phpki (jeśli trzeba), dodał coś, coś usunął itepede.

Ostatecznie chyba źle nie jest - co? aa działa i moim zdaniem to jest najważniejsze...

Oki - życzę dobrej nocy i już chowam łeb pod kocyk! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

dely! ja mam taka cicha nadzieje ze to co obiecales skonczysz lada dzien  :rolleyes:  ?!
(p)ozdrawiam
STRYKER

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

"towarzystwo wzajemnej adoracji" -  myslałem,że tylko na scene.pl i to na forum graficznym taka sekta istnieje,ale na AA??? ło de fak? ciekawe to jest jak ostatnia strona w Fuckcie...ciekawie co Mikey,miał na mysli....a raczej kogo???????

ale wracając do tematu: kiedyś ktoś mi też mówił o dodawaniu plików ijakoś sparawa ucichła.....może to i dobrze......tak...zdecydowanie dobrze....bo:
..bo najlepszy jest status OBSERVERA:)))))

gep/lamers^dial

9

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Dely, a może mi dasz prawa do wrzucania plików... Chyba cosik znajdę, i nie tylko to, o czym myśli Miker ;)

Sikor umarł...

10

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

A daloby sie przejrzec forum pod wzgl. zgodnosci z pkt 8 regulaminu (obrazki do 10 kb)?

11

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Wg mnie to 10 kilo to i tak duzo za duzo!

12

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

10 kB - ok, tylko szkoda, ze to takie malenkie. przydalo by sie na szer. tak ze 120 max - ale s sumie to i tak ostatecznie p*.*;-

Dely - co z PW ze starego foruma ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

he he ... mucha.avi ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Dely wysłałem wiadomość z prośbą na email.

15

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

dely napisał/a:

Wiem, ze sprawiam Wam caly czas zawod nie robiac tego, albo tamtego.

Ooooj tam ;) Luzik ;)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

16

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Dely, jeszcze jedna prośba. Poszło na email.

17

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Niestety nic mi nie przyszło.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Wysłałem jeszcze raz (e-mail przez forum).
Może wpadło gdzieś do spamu.

19

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

Teraz się udało :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Zanim zaczniesz sie denerwowac ....

@dely
dzięki.