1

Temat: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Nie ma jeszcze tego typu wątku "po", więc tym razem ja zacznę ( ale będzie krótko )

Za kolejne super party serdeczne ukłony ślę uczestnikom, no i przede wszystkim organizacji!!! :)
Dzięki wielkie po raz ęty :)
Było malinowo i jedynym minusem jest to że już się skończyło :P

( AS, mam chyba Twoją koszulkę ( biała z Silly'ego ) )

Ostatnio edytowany przez jury (2012-07-29 18:51:58)

2

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

I ja również przyłączam się do podziękowań dla Ryśka oraz wszystkich Współpartyzantów :)
I potwierdzam, party miało jedną ogromną wadę: zbyt szybko minęło ;)

DZIĘKI! :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2012-07-29 18:56:40)

3

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Bylo malinowo-slodko-kwasno-kielbasiano :)
Dzieki!

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

4

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Niom dokładnie :) Jak wyżej napisane.

p.s.
jury tak! To moja biała koszulka z sv, trzymaj ją zgłoszę się :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2012-07-29 19:22:36)

5

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Jak zwykle było super. :) A ognisko niezapomniane... No i super znów było się po latach zobaczyć z Grubshym. Dzięki, Rysiu!

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

6

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Dziękuję Rysiek za bardzo fajną imprezę....

Oto mały slideshow z części fotek jakie wykonałem na party

Życzę miłego oglądania

http://www.youtube.com/watch?v=c3VO-8vSSnQ

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

7

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Przyłączam sie do podziękowań dla Ryska i współzlotowiczów. Wszsytko w tym roku było na poziomie i wcale nie był to "poziom do którego byśmy" ;)

8

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

I ja się przyłączam. Fajne party, ale jakieś takie... szybkie. Nevermind, i tak mi się podobało. Pozdrowionka i do zobaczenia następnym razem! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

I zapomniałbym.
Wielkie dzięki za Downfall'a!!!!!! ( guSTaw i Kroll )
Jechałem na zlot z potężną ochotą pogrania sobie w tą grę i plan został wykonany! :D

Ostatnio edytowany przez jury (2012-07-29 20:30:42)

10

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Świetna Impreza!  W gronie przyjaznych i fajnych ludzi. Pierwszy raz byłem na zlocie ATAROWCÓW i teraz śmiało mogę powiedzieć że napewno pojawię się na następnych .Warto też wspomnieć o emocjonującym turnieju w hardcorową dziką arcadową gierkę o tytule gówno coś tam hłehłe który odziwo udało mi sie wygrać. Niema to jak ograć trzy szpile a potem pójść na szlugę ochłonać i wrócić by ponownie spróbować pokonać rywali i pobić rekord  :D Podziekowania również dla pewnego człowieka który podarował mi MAGNETOFON z intersfejsem do TURBO BLIZZARDA. Nie pamietam imienia niestety... :( .Demka i chip tuneski też fajne szkoda że tym razem było mało. Udało mi sie w końcu również zobaczyć na żywo legendarnego JAGUARA wartego kupe kasy jak i równiez ATARI FALCONA. To wszystko co zobaczyłem na tym zlocie utwierdza mnie w przekonani że małe ATARI nieumarło i ma się dobrze i mnie to cieszy.Pozdrówka dla Wszystkich no i do zobaczenia na następnym PARTY! :))

11

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Przyłączam się do pochwalnych peanów. Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

12

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

I ja dziękuję. Miło było pobyć znowu w gronie znajomych.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Dziekoweczka za fajny zlocik (pierwszy raz w Glucholazach), na nastepnym bede na 100%

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

film + foty

http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … /by_s0nar/

a oto obiecane foto grupowe 4000 x 3000 :)

http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/Glucholazy,2012/by_s0nar/Glucholazy_2k12_by_sOnar_325.jpg

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

15

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

I ten obrazek swietnie pokazuje ze rozdzielczosc to nie wszystko... Czy te biale plamki na wszystkich twarzach widoczne w powiekszeniu wynikaja z kompresji czy niedoskonalosci matrycy? Nie znam sie na fotografii ale to pierwsze to chyba zaowocowaloby "kwadratami" kolorow.

16

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

...a tego to ja nie wiem Nosty. Coś mi chyba aparat szwankuje, choć do niedawna robił dobre zdjęcia...

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

17

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

O przegapiłem grupowe zdjęcie :/
Wielkie dzięki dla organizatora i dla uczestników za super atmosferę. Wracam za rok :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

18

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Poza standarowym podziekowaniom dla organizatora  podziekowania naleza sie Grzybsonom za wycieczke, Mikeyowi za pijanstwo, Nocnemu Klubowi Dyskusji Na Kazdy Temat, oraz Voyowi, ktory udowodnil, ze statystycznie rzecz biorac,ktos kiedys musial sie ucieszyc na moj widok! : )

Do zobaczenia.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Apropo foto: lobby łysych siadło z przodu ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

20

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Tradycyjnie wielka dziękówa dla Organizatora :)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

21

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Co do zdjęcia i białych kropek. Zaznaczam, że nie jestem ekspertem, raczej się w tej dziedzinie cały czas uczę i fotografia jest moim hobby.
Zdjęcie wygląda jakby miało zbyt duże ISO ustawione a jak wiadomo im większe ISO tym większe ziarno.
Z EXIFa wynika, że ISO było ustawione na 412 (dziwna wartość ale ok).
Patrząc na otoczenie dobre ISO byłoby między 100 a 200 no i resztę parametrów dobrać do oświetlenia.

Aby nie było typowego OT to pomarudzę, że ja jak zwykle nie mogę się wybrać i dotrzeć na żaden zlot - zawsze problem z czasem.

Ostatnio edytowany przez pawel (2012-07-30 12:15:01)

22

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Trochę późna godzina była, teren zacieniony i jak zauważył Paweł automatyka aparatu ISO podbiła i szumki z matrycy wyszły. Co i tak nie zmienia faktu że widać nas aż nadto wyraźnie ;)

Dzięki dla Ryśka dla party i dla wszystkich przybyłych za miło spędzony czas :)

grzybson/SSG^NG

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Te białe plamki to rozbłyski odbite od głów lobby łysych.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

24

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Dzięki za niezłe party szacun dla organizatorów!!! Fajnie było się znowu spotkać. To nie białe myszki to parabole.... nie znowu ;)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Serdeczne dzięki za wspólne przeżyte chwile, cieszę się że wywieżliście miłe wspomnienia z Gł-z i mam nadzięję na spotkanie w przyszłym roku.
Jeżmiej ,masz w przyszłym roku miejsce w pierwszym rzędzie.
ps.Na sali pozostało :
- szklanka od wisky
- szklanka od coca coli
- kabel z listwą.
Potrzebne mi są adresy zwycięzców,w celu przesłania nagród.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2012-07-30 20:51:49)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.