Temat: Terminal Televideo 910

Od jakiegoś czasu leży u mnie w piwnicy i kurzy się terminal (h)amerykańskiej produkcji Televideo 910. Stan wizualny, znośny, w jednym miejscu pęknięta obudowa, nie wiadomo czy działa (w piwnicy nie mam 230V, tylko 48V, a bydle jest za ciężkie aby tachać na górę).
Wie ktoś może, czy to jest w ogóle cokolwiek warte?

http://www.thepcmuseum.net/comp_images/photo_TeleVideo910.JPG
(zdjęcie z google'a)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2012-08-23 18:58:59)

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Terminal Televideo 910

bardzo fajna obudowa, wywal bebechy i wstaw ataraka a będziesz miał sprzęt o fajnym designie :)

gep/lamers^dial

3

Odp: Terminal Televideo 910

gepard +1 za pomysł :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

4

Odp: Terminal Televideo 910

Zgadza się - lepszy nawet od mojego iMaca! (przez oldschoolowy styl)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: Terminal Televideo 910

Sęk w tym, że to ustrojstwo jest duże i ciężkie. W piwnicy tylko zawadza, w mieszkaniu nie ma miejsca, aby wyeksponować. Więc tym bardziej odpada wepchanie tam Atari. Ale jeżeli ktoś chciałby przygarnąć to cudo - mogę odstąpić :)

grzybson/SSG^NG

6

Odp: Terminal Televideo 910

Po włożeniu Atari nie musi być ciężke :) Ja się zastanawiałem czemu iMac G5 rev. A jest na rękę 1.5 raza cięższy od rev. B :) Po rozkręceniu wyszło na jaw - wszystko pięknie opakowane w stalowe ramy i ekranowane 1.5 milimetrową blachą :) Poszło won i od razu lżej. Chociaż tu pewnie głównie kineskop waży :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

7

Odp: Terminal Televideo 910

Mainboard jest raczej mały - są foty na sieci. Ale przede wszystkim miejsca toto zajmuje sporo.

grzybson/SSG^NG